2022-01-19   04:44:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma SM-Uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Suomen mestaruusuinnit 2019
Organizer:
Place: Leppävaaran uimala Cetus
Pool: 50m Competition Date: kesä 27, 2019 to kesä 30, 2019
54 200m Vapaauinti Naiset 17 and younger
NSE 2:02.77 Aino Otava 1999 Cetus FIN Helsinki 24.3.2016
SE 1:58.68 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Helsinki 28.6.2009
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 347 Olivia Weuro Raision Urheilijat 2002 02A822 50m 2:03.88
2 481 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 2004 04A064 50m 2:06.60
3 248 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura 2004 04A222 50m 2:08.41
4 487 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 2003 03A347 50m 2:09.45
5 348 Irene Mäkilä Raision Urheilijat 2004 04A289 50m 2:09.88
6 489 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 2003 03A589 50m 2:10.38
7 117 Karla Tiainen Simmis Wanda 2005 05A246 50m 2:11.34
8 344 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat 2003 03A137 50m 2:11.53
9 524 Jemilia Haapakoski Swimming Club Vuokatti 50m 2:11.95
2002 02A236
10 118 Aliina Karvonen Simmis Wanda 50m 2:12.14
2004 04A587
11 483 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 50m 2:12.49
2003 03A214
12 167 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo 50m 2:13.06
2004 04A066
13 259 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura 50m 2:13.24
2003 03A163
14 171 Kira Lindroos Cetus Espoo 50m 2:13.50
2005 05A028
15 332 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura 50m 2:13.62
2002 02A031
16 586 Aino Välimaa Uinti Tampere 50m 2:13.69
2006 06A220
17 477 Petra Heikkinen Oulun Uinti 1906 50m 2:13.99
2002 02A103
18 410 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 2:14.06
2003 03A461
19 99 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura 2004 04A161 50m 2:14.12
20 43 Wilma Långström Helsingfors Simsällskap 2004 04A170 50m 2:14.65
21 579 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere 2004 04A173 50m 2:14.69
22 395 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2002 02A049 50m 2:15.02
23 331 Senni Mattila Porin Uimaseura 2003 03A003 50m 2:15.06
24 411 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2004 04A204 50m 2:15.09
25 539 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2004 04A208 50m 2:15.14
26 518 Ronja Nätynki Swimming Club Rovaniemi 2002 02A807 50m 2:15.19
27 246 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura 2003 03A274 50m 2:15.33
28 92 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat 2003 03A037 50m 2:15.35
2019-06-26 00.34.24 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner