Program for Sparbanken Skåne Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 1 fredag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Ystad Arena |
Arrangör: |
Ystad Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 sep 2020 till den 20 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Jens Lundgren Redovisning AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Bo Beckman |
2002 |
MKK |
1:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Haris Jazavac |
2002 |
KSLS |
1:17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
5 |
|
Philip Primetta |
2002 |
VELLINGE-N |
1:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
1 |
|
Petter Jörud |
2003 |
VELLINGE-N |
1:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
|
Oskar Lövberg |
2003 |
MKK |
1:06.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
3 |
|
Fredrik Nilsson |
2002 |
SK TRITON |
1:03.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
4 |
|
Johannes Strömberg |
2002 |
VELLINGE-N |
1:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
5 |
|
Gustav Englund |
2001 |
MKK |
1:01.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
6 |
|
Daniel Olsson-Shirazi |
1997 |
SK SYDSIM |
1:04.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
7 |
|
Vilhelm Andersson |
2002 |
SK SYDSIM |
1:07.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
1 |
|
Erik Nicklasson |
1998 |
MKK |
1:00.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
426 |
2 |
|
Axel Lloyd |
1999 |
TRELLEBORG |
1:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Marcus Kindberg |
1993 |
MKK |
59.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Oskar Hoff |
1998 |
LANDSKRONA |
57.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
5 |
|
Anton Andersson |
1997 |
MKK |
59.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
6 |
|
Hugo Stenskepp |
2003 |
VELLINGE-N |
1:00.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
7 |
|
Carl Gerstenfeld |
2002 |
MKK |
1:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
8 |
|
Linus Forsgren |
2003 |
SK TRITON |
1:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-18 18:07:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
|
|
|
|