Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1- Insim 09:00 start 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne &TYR sprint 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Erikdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
2 |
|
Ludvig Johansson |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
41.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
3 |
|
Lennon Köndell |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
36.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
4 |
|
Alvin Hamzehnejad |
2004 |
SÖDERTÖRN |
36.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Malte Norberg |
2003 |
SK NEPTUN |
36.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
441 |
6 |
|
Isak Widstrand |
2004 |
ÅKERSBERGA |
36.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
7 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
GUSTAVSBER |
36.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
438 |
8 |
|
Paul Kumlin |
2003 |
ÅKERSBERGA |
38.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
456 |
2 |
|
Max Claesson |
2004 |
ÖSMO SS |
34.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
|
Jonathan Hörberg |
2004 |
SK NEPTUN |
33.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
4 |
|
Simon Brunn |
2004 |
TYRESÖ SS |
33.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
5 |
|
Adrian Ekström |
2004 |
SKURU IK |
32.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
6 |
|
Linus Wickström |
2003 |
DANDERYD |
33.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
7 |
|
Spencer Huerta |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
33.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
434 |
8 |
|
Johannes Barkarö |
2004 |
ÅKERSBERGA |
34.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
9 |
|
Victor Bäckström |
2003 |
SKURU IK |
35.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
2 |
|
Johan Thormé Rova |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
31.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
3 |
|
Ted Wiker |
2004 |
SKURU IK |
31.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
4 |
|
Theo Oerther |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
29.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
476 |
5 |
|
Gustav Niring |
2004 |
SPIF SF |
29.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
474 |
6 |
|
Oliver Rasool |
2003 |
SPIF SF |
29.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
7 |
|
Emil Frisendahl |
2003 |
SPIF SF |
30.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
8 |
|
Oscar Fällman |
2003 |
SÖDERTÄLJE |
31.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
488 |
9 |
|
Hugo Seemann |
2003 |
SPIF SF |
31.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-29 09:12:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|