Startliste for Vestkyst Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 31, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Chr. Brink & Søn ApS |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 323 | Petersson Katja Korbo | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 25 m | 30.80 | |
2 | 447 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 32.61 | |
3 | 476 | Henriks Zophia | 2004 | ERRITSØ | 0476BC | 25 m | 32.81 | |
4 | 438 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 33.22 | |
5 | 331 | Kristensen Katrine S. | 2004 | HSK | 0458AX | 25 m | 33.80 | |
6 | 461 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 35.11 | |
7 | 413 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 35.14 | |
8 | 327 | Thastrup-Hansen Anne | 2006 | HSK | 0688AV | 25 m | 36.09 | |
9 | 479 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELTA | 0636AW | 25 m | 36.33 | |
10 | 405 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 36.45 | |
11 | 442 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 36.51 | |
12 | 496 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 25 m | 37.12 | |
13 | 441 | Kousgaard Liv | 2003 | ESBJERG | 0384AX | 25 m | 37.25 | |
14 | 503 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 25 m | 37.44 | |
15 | 443 | Hansen Stephanie | 2004 | ESBJERG | 0444AX | 25 m | 37.55 | |
16 | 437 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 38.74 | |
17 | 334 | Skjødt Maja Emilie | 2005 | HSK | 0596AR | 25 m | 38.83 | |
18 | 393 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 39.48 | |
19 | 352 | Bødtker Maia | 2005 | H.G.F. | 0554AY | 25 m | 40.05 | |
20 | 328 | Horn Anne | 2004 | HSK | 0458BA | 25 m | 40.51 | |
21 | 428 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 41.53 | |
22 | 432 | Horsbøl Christina Dracea | 2007 | ESBJERG | 0724AP | 25 m | 41.89 | |
23 | 470 | Iversen Lærke | 2003 | ERRITSØ | 0356BE | 25 m | 41.90 | |
24 | 500 | Lindeblad Tilde | 2006 | DELTA | 0656AT | 25 m | 42.63 | |
25 | 430 | Schlander Carolina | 2007 | ESBJERG | 0764AP | 25 m | 43.10 | |
26 | 335 | Lassen Josefine | 2003 | HSK | 0316BG | 25 m | 43.68 | |
27 | 434 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 43.80 | |
28 | 359 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 44.10 | |
29 | 429 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 44.60 | |
30 | 371 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 44.91 | |
31 | 330 | Kristensen Frida B. | 2005 | HSK | 0518BA | 25 m | 45.27 | |
32 | 379 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 46.61 | |
33 | 436 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 47.55 | |
34 | 427 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 47.75 | |
35 | 360 | Davidsen Naya | 2008 | ESBJERG | 0838AR | 25 m | 48.11 | |
36 | 395 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 48.24 | |
37 | 363 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 49.82 | |
38 | 390 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 50.24 | |
39 | 381 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 50.53 | |
40 | 362 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 51.03 | |
41 | 394 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 51.32 | |
42 | 369 | Krog-Meyer Mie Elliot | 2007 | ESBJERG | 0714AO | 25 m | 51.59 | |
43 | 368 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 55.91 | |
44 | 396 | Aggerholm Thea | 2009 | ESBJERG | 0974AI | 25 m | 56.59 | |
45 | 454 | Bach-Henriksen Maja | 2010 | ESBJERG | 1008AG | 25 m | 59.94 | |
46 | 388 | Agerskov Frida | 2009 | ESBJERG | 0944BC | 25 m | 1:03.93 | |
47 | 378 | Vindbjerg Carla | 2008 | ESBJERG | 0890AT | 25 m | 1:04.99 | |
48 | 403 | Andersen Vigga Frida Geisler | 2011 | ESBJERG | 1186AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 november 2019 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:21 |