Startliste for Vestkyst Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Vestkyst Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
08 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
13:23 |
|
|
Arrangør |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Dansk Revision |
|
Vejledende starttid 09:30 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
506 |
1 |
Gabriele Garbacenka |
2009 |
0938BA |
DELTA |
|
25m |
|
489 |
2 |
Johanne Riber |
2008 |
0846AP |
DELTA |
|
25m |
|
359 |
3 |
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
0876AN |
ESBJERG |
|
25m |
|
396 |
4 |
Thea Aggerholm |
2009 |
0974AI |
ESBJERG |
|
25m |
|
384 |
5 |
Sara Schlander |
2008 |
0838AP |
ESBJERG |
|
25m |
|
371 |
6 |
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
0916AE |
ESBJERG |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
491 |
1 |
Liv K. L. Jensen |
2008 |
0884AN |
DELTA |
|
25m |
|
507 |
2 |
Gry Skou Mortensen |
2009 |
0934BD |
DELTA |
|
25m |
|
368 |
3 |
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
1072AF |
ESBJERG |
|
25m |
3:38.61 |
485 |
4 |
Gabriella L Thoustrup |
2008 |
0852AO |
DELTA |
|
25m |
3:40.47 |
324 |
5 |
Anja Kisielewicz |
2007 |
0714AX |
HSK |
|
25m |
|
363 |
6 |
Alberte Hansen |
2009 |
0906AI |
ESBJERG |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
492 |
1 |
Lærke Ør Knudsen |
2006 |
0684AV |
DELTA |
|
25m |
3:07.48 |
500 |
2 |
Tilde Lindeblad |
2006 |
0656AT |
DELTA |
|
25m |
3:01.74 |
430 |
3 |
Carolina Schlander |
2007 |
0764AP |
ESBJERG |
|
25m |
2:54.14 |
436 |
4 |
Rosa Ella Kjems |
2008 |
0882AH |
ESBJERG |
|
25m |
2:56.96 |
482 |
5 |
Clara Bendtsen |
2008 |
0876AL |
DELTA |
|
25m |
3:01.93 |
390 |
6 |
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
0904AG |
ESBJERG |
|
25m |
3:31.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
401 |
1 |
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
0856AE |
ESBJERG |
|
25m |
2:47.65 |
521 |
2 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:27.19 |
499 |
3 |
Sophie Møller Madsen |
2005 |
0536BA |
DELTA |
|
25m |
2:23.74 |
444 |
4 |
Lizette Nikolajsen |
2003 |
0378AJ |
ESBJERG |
|
25m |
2:23.84 |
496 |
5 |
Mille Lindeblad |
2005 |
0512AU |
DELTA |
|
25m |
2:34.51 |
335 |
6 |
Josefine Lassen |
2003 |
0316BG |
HSK |
|
25m |
2:48.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
451 |
1 |
Femke Iris Keulen |
2005 |
0582AS |
ESBJERG |
|
25m |
2:20.87 |
522 |
2 |
Cecilie Salskov Jensen |
2000 |
0012AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:18.17 |
323 |
3 |
Katja Korbo Petersson |
2001 |
0134AA |
JYLLINGE |
|
25m |
2:09.10 |
460 |
4 |
Victoria Underbjerg |
2004 |
0448AK |
ESBJERG |
|
25m |
2:16.32 |
453 |
5 |
Kathrine Weide |
2004 |
0402AO |
ESBJERG |
|
25m |
2:18.45 |
327 |
6 |
Anne Thastrup-Hansen |
2006 |
0688AV |
HSK |
|
25m |
2:23.25 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 november 2019 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
13:23 |
|