Startliste for GSC Medleystævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 21. dec
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
GSC medeystævne |
|
Udskriftsdato |
21 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Søborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|
|
Arrangør |
GSC |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
Laura Raahauge |
2008 |
0826AA |
GENTOFTE |
|
25m |
51.54 |
66 |
3 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
50m |
48.77 |
101 |
4 |
Sigrid Mygind |
2008 |
0878AG |
GLADSAXE |
|
50m |
48.22 |
80 |
5 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
25m |
48.61 |
26 |
6 |
Xenia Fristrup |
2008 |
0806AI |
GENTOFTE |
|
25m |
51.30 |
73 |
7 |
Katrine Hermansen |
2008 |
0838AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:02.11 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2005-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
Helena Heegaard |
2007 |
0794AN |
SØLLERØD |
|
25m |
49.88 |
8 |
3 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
25m |
41.57 |
130 |
4 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
37.35 |
82 |
5 |
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
0662AE |
GLADSAXE |
|
25m |
38.30 |
19 |
6 |
Liva la Cour |
2006 |
0642AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
41.73 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2009-2009) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
2 |
Veronica Dyhre |
2009 |
0946AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:03.64 |
85 |
3 |
Mathilde Fallenkamp |
2009 |
0926AA |
GLADSAXE |
|
25m |
57.18 |
72 |
4 |
Kamille Løkkegaard Hansen |
2009 |
0936AA |
GLADSAXE |
|
25m |
53.69 |
71 |
5 |
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
0986AA |
GLADSAXE |
|
25m |
55.15 |
67 |
6 |
Emma Mcpherran |
2009 |
0986AB |
GLADSAXE |
|
50m |
59.75 |
69 |
7 |
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
0968AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:03.97 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 2008-2008) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
0816AI |
GENTOFTE |
|
25m |
47.59 |
74 |
2 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
50m |
47.15 |
76 |
3 |
Laura Klug Christensen |
2008 |
0836AN |
GLADSAXE |
|
25m |
43.79 |
63 |
4 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
25m |
42.29 |
104 |
5 |
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
0878AA |
GLADSAXE |
|
25m |
42.67 |
35 |
6 |
Ingrid Kaas Permin |
2008 |
0898AI |
GENTOFTE |
|
25m |
44.34 |
33 |
7 |
Karoline Drescher |
2008 |
0856AI |
GENTOFTE |
|
25m |
47.22 |
93 |
8 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
47.72 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
21 december 2019 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|