Startliste for Sigma Allerød Open 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Sigma Allerød Open |
|
Udskriftsdato |
31 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Allerød |
|
Udskriftstidspunkt |
16:06 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 17:36 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Elisabeth Toft Kristensen |
2009 |
0924AF |
KØGE |
|
25m |
1:06.28 |
136 |
2 |
Victoria Pedersen |
2008 |
0822AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
54.75 |
250 |
3 |
Malou Voigt |
2009 |
0988AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
53.38 |
279 |
4 |
Sarah Rindum |
2009 |
0922AG |
TRITON B |
|
25m |
54.74 |
252 |
5 |
Freja Hede |
2009 |
0992AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
55.52 |
249 |
6 |
Liva Dorff |
2009 |
0918AH |
GENTOFTE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Marie Louise Avnsø |
2009 |
0942AD |
GENTOFTE |
|
25m |
53.06 |
264 |
2 |
Rosa Toft |
2009 |
0972AD |
GENTOFTE |
|
25m |
51.24 |
26 |
3 |
Christine Dalsgaard |
2007 |
0754AA |
BIRKERØD |
|
25m |
49.44 |
265 |
4 |
Smilla Stavnsbjerg Frederiksen |
2010 |
1032AE |
GENTOFTE |
|
25m |
49.64 |
263 |
5 |
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
0990AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
52.89 |
278 |
6 |
Josefine Nyegaard |
2008 |
0808AR |
TRITON B |
|
50m |
53.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
222 |
1 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
47.51 |
236 |
2 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
46.61 |
81 |
3 |
Anja Englert |
2008 |
0866AE |
ALLERØD |
|
25m |
45.30 |
10 |
4 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
SLAGELSE |
|
25m |
45.47 |
259 |
5 |
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
0948AD |
GENTOFTE |
|
25m |
46.68 |
262 |
6 |
Elise Vedel |
2009 |
0944AD |
GENTOFTE |
|
25m |
48.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
0708AQ |
TRITON B |
|
50m |
44.97 |
282 |
2 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
25m |
44.56 |
228 |
3 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
25m |
44.06 |
80 |
4 |
Laura Bach Mindested |
2008 |
0876AA |
ALLERØD |
|
25m |
44.20 |
77 |
5 |
Anne-Maj Framke |
2008 |
0832AB |
ALLERØD |
|
25m |
44.58 |
229 |
6 |
Sigrid Mygind |
2008 |
0878AG |
GLADSAXE |
|
25m |
45.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
137 |
1 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
0564AK |
HØRSHOLM |
|
25m |
42.53 |
5 |
2 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
41.77 |
37 |
3 |
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
0828AD |
BIRKERØD |
|
25m |
40.76 |
276 |
4 |
Daniella Li West |
2006 |
0664AI |
TRITON B |
|
25m |
41.34 |
29 |
5 |
Alberte Stub |
2008 |
0874AI |
BIRKERØD |
|
25m |
42.45 |
140 |
6 |
Kamilla Figurski |
2008 |
0876AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
43.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
235 |
1 |
Laura Klug Christensen |
2008 |
0836AN |
GLADSAXE |
|
25m |
40.52 |
224 |
2 |
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
0878AA |
GLADSAXE |
|
25m |
40.00 |
7 |
3 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
SLAGELSE |
|
25m |
39.24 |
335 |
4 |
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
0686AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
39.39 |
6 |
5 |
Emma Jørgensen |
2005 |
0592AY |
SLAGELSE |
|
25m |
40.39 |
31 |
6 |
Sofie Leidecker |
2008 |
0896AA |
BIRKERØD |
|
25m |
40.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERØD |
|
25m |
39.00 |
62 |
2 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
25m |
38.36 |
179 |
3 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
36.19 |
169 |
4 |
Olivia Cruse |
2005 |
0514AR |
HILLERØD |
|
25m |
37.37 |
11 |
5 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
25m |
38.52 |
8 |
6 |
Astamaja Rought |
2006 |
0682AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
39.09 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
31 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
16:06 |
|