Program for Tureberg Knatte Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Sollentuna sim & sporthall |
Organizer: |
Turebergs simklubb |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 5, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 m bröstsim po C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
64 |
|
Samuel Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AA8908 |
25m |
43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Moritz Karlsson |
Södertörns Simsällskap |
2008 |
AC8908 |
25m |
45.38 |
|
|
|
|
|
3 |
180 |
|
Albin Holmgren |
Täby Sim |
2009 |
AA9309 |
25m |
45.70 |
|
|
|
|
|
4 |
182 |
|
Edward Watson |
Täby Sim |
2008 |
AC8108 |
25m |
46.73 |
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Ludvig Axegård |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AI1108 |
25m |
46.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Roy Hjort Mowitz |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AH1908 |
25m |
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
302 |
|
Gustav Levander |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AE9908 |
25m |
47.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
303 |
|
Anders Watanabe |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AF7108 |
25m |
47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
203 |
|
Viggo Törnqvist |
Täby Sim |
2008 |
AJ9308 |
25m |
47.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
38 |
|
Otto von Arronet |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AC5509 |
25m |
48.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
186 |
|
Carl Olsson |
Täby Sim |
2008 |
AE5708 |
25m |
48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
196 |
|
Gideon Larsson |
Täby Sim |
2008 |
AG6508 |
25m |
48.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
197 |
|
Tor Carlén |
Täby Sim |
2008 |
AG4508 |
25m |
49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
208 |
|
Oliver Bronsdon |
Täby Sim |
2008 |
AJ0508 |
25m |
50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
304 |
|
Milo Peterson |
Väsby Simsällskap |
2009 |
AB4909 |
25m |
50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
317 |
|
Erik Andrén |
Väsby Simsällskap |
2009 |
AE2509 |
25m |
51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
209 |
|
Matteo Costa |
Täby Sim |
2008 |
AJ6508 |
25m |
53.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Gustav Bernhardsson |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AB6509 |
25m |
55.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
136 |
|
Ted Körberg |
Turebergs Simklubb |
2008 |
AG5508 |
25m |
56.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
142 |
|
Erik Broms |
Turebergs Simklubb |
2009 |
AB7909 |
25m |
56.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Dennis Omazic |
Turebergs Simklubb |
2009 |
AI0309 |
25m |
59.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
316 |
|
Bosse Johansson |
Väsby Simsällskap |
2010 |
AB8310 |
25m |
59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
229 |
|
Christoffer Lenstad |
Täby Sim |
2008 |
AQ5308 |
25m |
59.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50 |
|
Igor Bedlinski |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AQ2708 |
25m |
1:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
163 |
|
Alexander Hultberg |
Turebergs Simklubb |
2008 |
AP3908 |
25m |
1:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
367 |
|
David Agrest |
Älvsjö AIK Simförening |
2008 |
AM6508 |
25m |
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
379 |
|
Erik Chen |
Eskilstuna Simklubb |
2010 |
AA2710 |
25m |
1:31.91 |
|
|
28 |
150 |
|
Stefan Björklund |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2008 |
AJ3508 |
|
29 |
388 |
|
Christian Nilsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2009 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
232 |
|
Oscar Smids |
Täby Sim |
2009 |
AK8109 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
61 |
|
Cyprien Morera |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AL1109 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
366 |
|
Sixten Niklasson |
Älvsjö AIK Simförening |
2008 |
AJ0908 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
94 |
|
Haobo Zhao |
Turebergs Simklubb |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
49 |
|
Georg Blomgren |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AQ2508 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
249 |
|
Raoul Danes |
Täby Sim |
2008 |
AQ9908 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Peter Oechtering |
Danderyds Simförening |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
178 |
|
David Sommar |
Täby Sim |
2010 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
164 |
|
Maximilian Mazya |
Turebergs Simklubb |
2010 |
AD8310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
56 |
|
Rasmus Widne |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AQ3108 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
52 |
|
Joel Hermansson |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AQ2908 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
228 |
|
Max Alsen |
Täby Sim |
2009 |
AK7909 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
240 |
|
Tage Carlén |
Täby Sim |
2010 |
AF0310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
58 |
|
Theo Georgiadis |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4909 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
45 |
|
Aleksi Thörnquist |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4109 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
158 |
|
Tim Hermelin |
Turebergs Simklubb |
2010 |
AD5110 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
281 |
|
Sixten Tysk |
Väsby Simsällskap |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
55 |
|
Oscar Adamsson |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4509 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
54 |
|
Nicolaos Georgiadis |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4309 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
57 |
|
Sigge Lövholm |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AK4709 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 15:23:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|