Program för Tureberg Knatte Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Sollentuna sim & sporthall |
Organizer: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 5, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50 m fjärilsim fl C
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
DANDERYD |
53.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
4 |
|
Lea Holkedahl |
2008 |
TUREBERG |
52.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
5 |
|
Alva Björk |
2008 |
TÄBY SIM |
52.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
6 |
|
Inez Lundqvist |
2009 |
UPSALA S |
56.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50 m fjärilsim fl C |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
TÄBY SIM |
51.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
2 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
TÄBY SIM |
49.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
3 |
|
Elise Hall |
2008 |
UPSALA S |
48.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Lisa Larsson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
47.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
DANDERYD |
47.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
6 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
TÄBY SIM |
48.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
7 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
TÄBY SIM |
50.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50 m fjärilsim fl C |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
1 |
|
Alvi Myrelid |
2008 |
UPSALA S |
46.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
2 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
SKK |
45.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
3 |
|
Isabell Wertheim |
2008 |
TÄBY SIM |
43.46 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Micaela Donoso Hammar |
2008 |
DANDERYD |
42.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
5 |
|
Tilda Isenstam |
2009 |
UPSALA S |
43.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
6 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
TUREBERG |
43.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
7 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
TÄBY SIM |
45.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50 m fjärilsim fl C |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
1 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
TÄBY SIM |
42.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
2 |
|
Lava Pelling Trautenberger |
2008 |
UPSALA S |
41.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
3 |
|
Elin Javehed |
2009 |
TÄBY SIM |
40.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Agnes Gustafson |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
38.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Sofia Sundström Curstedt |
2008 |
DANDERYD |
40.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
6 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
TÄBY SIM |
41.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Natalie Donoso Hammar |
2008 |
DANDERYD |
41.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50 m fjärilsim fl C |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
1 |
|
Saga Johansson |
2008 |
VÄSBY SS |
38.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
DANDERYD |
38.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
3 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
36.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
4 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
30.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
5 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
36.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
6 |
|
Alma Brorson |
2008 |
SKK |
36.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
7 |
|
Emma Arnö |
2008 |
TUREBERG |
38.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 09:19:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|