Program för Tureberg Knatte Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Sollentuna sim & sporthall |
Organizer: |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 5, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
3 |
|
Tuva Enqvist |
2007 |
UPSALA S |
43.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
4 |
|
Edith Forsell |
2007 |
TUREBERG |
43.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
5 |
|
Frida Tillman |
2007 |
VÄSBY SS |
43.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
|
Kajsa Elmqvist |
2007 |
TUREBERG |
42.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
3 |
|
Tyra Ruin |
2006 |
TUREBERG |
41.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
4 |
|
Ella Omazic |
2007 |
TUREBERG |
40.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Lovisa Eriksson |
2007 |
GUSTAVSBER |
40.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
6 |
|
Alva Smeds |
2007 |
VÄSBY SS |
41.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
7 |
|
Junie Jansson Östlund |
2006 |
VÄSBY SS |
42.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
1 |
|
Isabell Andersson |
2007 |
TUREBERG |
40.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
2 |
|
Kristina Eriksson |
2006 |
VÄSBY SS |
39.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
3 |
|
Mila Ekfeldt |
2006 |
VÄSBY SS |
37.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
4 |
|
Emma Van De Beek |
2006 |
VÄSBY SS |
37.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
5 |
|
Ängla Edin |
2006 |
VÄSBY SS |
37.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
6 |
|
Fanny Karls |
2007 |
VÄSBY SS |
38.19 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
7 |
|
Molly Ju |
2007 |
TÄBY SIM |
39.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
1 |
|
Fernanda Vasquez |
2007 |
TUREBERG |
37.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
2 |
|
Alicia Roman |
2006 |
TUREBERG |
37.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
3 |
|
Elisa Olsson |
2007 |
SPIF SF |
36.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
4 |
|
Ellen Gustafsson |
2007 |
SKK |
35.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
5 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
VÄSBY SS |
36.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
6 |
|
Clementina Orsi |
2006 |
SPIF SF |
36.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
7 |
|
Klara Broms |
2006 |
TUREBERG |
37.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Hanna Bolinder |
2006 |
DANDERYD |
35.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
|
Olivia Bäck |
2007 |
SKK |
35.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Ida Söderlund |
2006 |
TUREBERG |
35.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Julia Marklund |
2006 |
TUREBERG |
35.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
5 |
|
Emilia Buchgeister |
2006 |
TUREBERG |
35.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Hanna Wickström |
2007 |
DANDERYD |
35.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
7 |
|
Isa Andersson |
2006 |
TUREBERG |
35.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
1 |
|
Josefine Hafstad |
2007 |
VÄSBY SS |
34.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
2 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
TÄBY SIM |
34.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
3 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
2006 |
SPIF SF |
33.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
4 |
|
Nicole Dvali |
2007 |
TÄBY SIM |
33.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Carolina Axelsson |
2006 |
DANDERYD |
33.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
6 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
33.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
7 |
|
Lilian Holfve |
2007 |
TUREBERG |
34.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
1 |
|
Vera Popova |
2006 |
TUREBERG |
32.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
2 |
|
Olivia Allert |
2007 |
TÄBY SIM |
32.50 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
32.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Rebecka Barkvall |
2007 |
DANDERYD |
31.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Julia Liu |
2004 |
TUREBERG |
32.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
6 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
TÄBY SIM |
32.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
7 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
SKK |
32.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
DANDERYD |
31.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Elsa Ekenbäck |
2006 |
DANDERYD |
30.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
3 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
TUREBERG |
30.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Sara Arnö |
2004 |
TUREBERG |
29.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
5 |
|
Ebba Näsvall |
2006 |
TUREBERG |
30.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
30.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
7 |
|
Hanna Gong |
2007 |
TÄBY SIM |
31.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 09:18:56 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|