Ohjelma Triple Meet 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Triple Meet 1 |
|
Udskriftsdato |
01 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
16:56 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 august 2019 |
|
|
|
|
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
2 |
Damian Dembinski-Eker |
2006 |
0697AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
59.33 |
86 |
3 |
Carl Gustav Skovgaard |
2006 |
0651AK |
SØLLERØD |
|
25m |
37.22 |
32 |
4 |
Anton Magnussen |
2006 |
0619AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
41.81 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
36.56 |
31 |
3 |
Gustav R. Christiansen |
2006 |
0681AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
33.99 |
63 |
4 |
Sebastian Roesen Larsen |
2006 |
0669AF |
HILLERØD |
|
50m |
34.74 |
60 |
5 |
Johan Klitten |
2006 |
0667AL |
HILLERØD |
|
50m |
37.05 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
28 |
1 |
Oscar Svensson |
2005 |
0557AH |
HØRSHOLM |
|
50m |
32.27 |
14 |
2 |
Marcus Elkjær Samson |
2003 |
0319AG |
HØRSHOLM |
|
50m |
31.62 |
74 |
3 |
Alexander Halken |
2005 |
0583AE |
SØLLERØD |
|
50m |
30.05 |
80 |
4 |
Kasper Milton Smith |
2003 |
0343AM |
SØLLERØD |
|
50m |
31.34 |
23 |
5 |
Illia Bulba |
2005 |
0583AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
32.10 |
58 |
6 |
Elias Jensen |
2006 |
0691AN |
HILLERØD |
|
50m |
33.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Emil Steenberg |
2002 |
0229AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
28.16 |
89 |
2 |
Alfred Balslev Jørgensen |
2004 |
0429AK |
SØLLERØD |
|
25m |
27.66 |
50 |
3 |
Carl Kirchhoff |
2002 |
0257AL |
HILLERØD |
|
50m |
27.61 |
4 |
4 |
Asger Væver Hartvig |
2002 |
0277AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
27.63 |
13 |
5 |
Malte Egholm Brøns |
2003 |
0331AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
27.79 |
62 |
6 |
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
0563AD |
HILLERØD |
|
50m |
29.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Jakob Bjerre Eriksen |
2000 |
0077AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
27.43 |
3 |
2 |
Alexander Tullberg |
2003 |
0377AA |
HØRSHOLM |
|
50m |
26.18 |
21 |
3 |
Sebastian Tullberg |
2000 |
0073AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
24.76 |
19 |
4 |
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
9833AA |
HØRSHOLM |
|
25m |
25.99 |
92 |
5 |
Christoffer Weiss |
2002 |
0273AE |
SØLLERØD |
|
50m |
26.88 |
18 |
6 |
Martin Vennick Haugbølle |
2001 |
0155AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
27.56 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
01 september 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
16:56 |
|