Program for Efterårsstævne 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:58.07 | |
2 | 310 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:59.28 | |
3 | 31 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 25 m | 2:02.45 | |
4 | 330 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:03.32 | |
5 | 25 | Petersen Sebastian H. | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 2:06.95 | |
6 | 360 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:07.31 | |
7 | 255 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 2:07.61 | |
8 | 167 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 2:08.68 | |
9 | 315 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:09.16 | |
10 | 322 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 2:10.07 | |
11 | 200 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:12.44 | |
12 | 64 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:12.63 | |
13 | 309 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 50 m | 2:12.93 | |
14 | 168 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 2:14.05 | |
15 | 294 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:14.11 | |
16 | 284 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 2:15.84 | |
17 | 33 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:15.94 | |
18 | 311 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:16.40 | |
19 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 2:17.11 | |
20 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:17.46 | |
21 | 117 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 2:18.34 | |
22 | 170 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 50 m | 2:18.37 | |
23 | 22 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:19.72 | |
24 | 237 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:21.14 | |
25 | 231 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:21.85 | |
26 | 209 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 2:21.86 | |
27 | 235 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:23.37 | |
28 | 249 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 2:23.42 | |
29 | 36 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:25.37 | |
30 | 109 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 2:25.88 | |
31 | 93 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 2:26.49 | |
32 | 304 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 2:27.23 | |
33 | 290 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 2:27.91 | |
34 | 201 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 2:31.32 | |
35 | 240 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 2:31.55 | |
36 | 241 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 2:36.73 | |
37 | 297 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 2:41.12 | |
38 | 113 | Sørensen Lukas Aagaard | 2006 | HASLEV | 0657AK | 25 m | 2:54.94 | |
39 | 114 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |