Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
15 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
17:55 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
Indledende (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
0 |
Frederik Kongstad Hansen |
2001 |
0169AL |
HASLEV |
|
25m |
|
297 |
1 |
Jakob Bagge Møller |
2006 |
0605AK |
SK-SYD |
|
25m |
2:41.12 |
240 |
2 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:31.55 |
290 |
3 |
Anders Andresen |
2006 |
0645AN |
SK-SYD |
|
25m |
2:27.91 |
93 |
4 |
Tristan Jensen |
2006 |
0611AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:26.49 |
304 |
5 |
Nicklas Hampe |
2004 |
0461AS |
SK-SYD |
|
25m |
2:27.23 |
201 |
6 |
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
0621AB |
FARUM |
|
25m |
2:31.32 |
241 |
7 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:36.73 |
113 |
8 |
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
0657AK |
HASLEV |
|
25m |
2:54.94 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
235 |
0 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:23.37 |
117 |
1 |
Jonas P. Dahrup |
2004 |
0469AD |
HASLEV |
|
25m |
2:18.34 |
294 |
2 |
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
0585AJ |
SK-SYD |
|
25m |
2:14.11 |
315 |
3 |
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
0361AL |
TRITON B |
|
25m |
2:09.16 |
31 |
4 |
Nikolai Pagh Pedersen |
2002 |
0235AB |
NAKSKOV |
|
25m |
2:02.45 |
360 |
5 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
25m |
2:07.31 |
64 |
6 |
Philip H. Christensen |
2004 |
0437AN |
KØGE |
|
25m |
2:12.63 |
311 |
7 |
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
0411AQ |
SK-SYD |
|
25m |
2:16.40 |
237 |
8 |
Alexander Oxenbøll |
2006 |
0669AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:21.14 |
109 |
9 |
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
0585AI |
HERLEV |
|
25m |
2:25.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
0 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
2:21.86 |
87 |
1 |
Magnus Steen Andersen |
2006 |
0679AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.46 |
168 |
2 |
Bjørn Sandbeck |
1999 |
9957AB |
GENTOFTE |
|
50m |
2:14.05 |
167 |
3 |
Frederik Holm Wester |
2000 |
0001AV |
GENTOFTE |
|
25m |
2:08.68 |
310 |
4 |
Tobias Bjørnsteen |
2005 |
0509AI |
SK-SYD |
|
25m |
1:59.28 |
25 |
5 |
Sebastian H. Petersen |
2003 |
0385AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
2:06.95 |
200 |
6 |
Mats Krüger |
2004 |
0497AI |
FARUM |
|
25m |
2:12.44 |
33 |
7 |
Stefan Helding Danielsen |
2005 |
0511AC |
KØGE |
|
25m |
2:15.94 |
22 |
8 |
Andreas Hausner |
1999 |
9903AS |
NAKSKOV |
|
25m |
2:19.72 |
36 |
9 |
Calvin Christian Axen |
2006 |
0627AJ |
KØGE |
|
25m |
2:25.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
0 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:21.85 |
286 |
1 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:17.11 |
309 |
2 |
Stefan Rasmussen |
2004 |
0449AM |
SK-SYD |
|
50m |
2:12.93 |
255 |
3 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:07.61 |
318 |
4 |
Valdemar Kristensen |
2003 |
0397AN |
SØLLERØD |
|
25m |
1:58.07 |
330 |
5 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:03.32 |
322 |
6 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
50m |
2:10.07 |
284 |
7 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:15.84 |
170 |
8 |
Mads Frederik Eilersen |
2001 |
0149AS |
GENTOFTE |
|
50m |
2:18.37 |
249 |
9 |
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
0361AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:23.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
15 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
17:55 |
|