Program för Efterårsstævne 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
16:41 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (Årg. 2007-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
267 |
1 |
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
0703AM |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:46.70 |
52 |
2 |
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
0775AG |
KØGE |
|
25m |
1:39.68 |
57 |
3 |
Carl Gustav Christensen |
2007 |
0775AC |
KØGE |
|
25m |
1:25.08 |
313 |
4 |
William Bjørnsteen |
2008 |
0829AB |
SK-SYD |
|
25m |
1:22.64 |
46 |
5 |
Malthe Sommer |
2009 |
0933AA |
KØGE |
|
25m |
1:24.05 |
58 |
6 |
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
0727AG |
KØGE |
|
25m |
1:29.48 |
273 |
7 |
Toke Hjalholt |
2007 |
0743AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:44.73 |
230 |
8 |
Gustav Jørgensen |
2009 |
0959AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:48.09 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
36 |
0 |
Calvin Christian Axen |
2006 |
0627AJ |
KØGE |
|
25m |
1:16.53 |
209 |
1 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
1:14.56 |
256 |
2 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
0507AO |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:13.27 |
5 |
3 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
SOLRØD |
|
25m |
1:10.14 |
206 |
4 |
Cornelius Olsen |
2005 |
0515AD |
FARUM |
|
25m |
1:03.79 |
285 |
5 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:06.79 |
90 |
6 |
Mikkel Andersen |
2005 |
0531AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.95 |
283 |
7 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
0531AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:14.35 |
50 |
8 |
Lucas Emil Heinze |
2005 |
0511AK |
KØGE |
|
25m |
1:15.74 |
231 |
9 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:16.95 |
|
|
Heat 3 (3) (Årg. 1970-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
172 |
0 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:07.06 |
281 |
1 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:04.18 |
115 |
2 |
Viktor Eibye |
2001 |
0175AS |
HASLEV |
|
25m |
1:02.79 |
319 |
3 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
1:02.29 |
334 |
4 |
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
0075AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:00.25 |
31 |
5 |
Nikolai Pagh Pedersen |
2002 |
0235AB |
NAKSKOV |
|
25m |
1:00.99 |
317 |
6 |
Alexander Ravn Borch |
2001 |
0151AN |
TRITON B |
|
25m |
1:02.61 |
289 |
7 |
Alexander Slente |
2004 |
0427AM |
SK-SYD |
|
25m |
1:03.38 |
65 |
8 |
Oliver Schultz |
2004 |
0425AE |
KØGE |
|
25m |
1:04.95 |
23 |
9 |
August K Madsen |
2004 |
0481AC |
NAKSKOV |
|
25m |
1:09.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
16:41 |
|