Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
15 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
17:55 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Indledende (12) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
269 |
3 |
Mads Friis Andersen |
2009 |
0945BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
272 |
4 |
Otto Weber Folmann |
2009 |
0947BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
353 |
5 |
Andreas Vogter |
2007 |
0769AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
293 |
0 |
Felix Frederiksen |
2007 |
0793AM |
SK-SYD |
|
25m |
|
410 |
1 |
Liam Diaz-Hirsvang |
2009 |
0939BC |
VEST |
|
25m |
59.71 |
399 |
2 |
Alexander Birk Lund |
2010 |
1009AB |
VEST |
|
25m |
52.57 |
416 |
3 |
Ronas Cetinkaya |
2010 |
1007AB |
VEST |
|
25m |
51.33 |
367 |
4 |
Markus Tordrup |
2010 |
1057AF |
VEST |
|
25m |
49.39 |
404 |
5 |
Even Kirkegaard Jensen |
2009 |
0943BC |
VEST |
|
25m |
50.25 |
189 |
6 |
Mario Marinovic |
2008 |
0861AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
51.65 |
146 |
7 |
Henry Karll Jensen |
2011 |
1157AA |
GSK |
|
25m |
57.44 |
361 |
8 |
Villum Nygaard |
2011 |
1147AC |
VEST |
|
25m |
1:22.15 |
270 |
9 |
Magnus Eckhardt |
2010 |
1071AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
401 |
0 |
Anton Tidemann Kjærsgaard |
2009 |
0941BC |
VEST |
|
25m |
47.07 |
145 |
1 |
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
1039AD |
GSK |
|
25m |
45.89 |
339 |
2 |
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
0853AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
43.37 |
183 |
3 |
Theodor Reino Ikkala |
2009 |
0925AB |
FR.VÆRK |
|
50m |
42.78 |
271 |
4 |
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
1087AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.50 |
408 |
5 |
Jonas Packert-Frandsen |
2009 |
0907AE |
VEST |
|
25m |
41.64 |
265 |
6 |
Filip Usiewicz |
2008 |
0831AI |
VATCPH-STT |
|
50m |
43.19 |
338 |
7 |
Thias Roland Zimling |
2009 |
0977AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
45.19 |
329 |
8 |
Emil Harpøth |
2008 |
0889AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
46.33 |
414 |
9 |
Magnus Kleis |
2010 |
1025AC |
VEST |
|
25m |
48.41 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
0 |
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
0949AA |
GSK |
|
25m |
40.17 |
150 |
1 |
Victor Schou |
2010 |
1077AB |
GSK |
|
25m |
38.61 |
341 |
2 |
Alfred Nietzson-Bentholm |
2007 |
0765AG |
VAT CPH-MK |
|
50m |
37.97 |
303 |
3 |
Mikkel Stabell-Jørgensen |
2009 |
0951AF |
SK-SYD |
|
25m |
37.72 |
347 |
4 |
Hans-August Wessel |
2007 |
0755AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
37.26 |
61 |
5 |
Pelle Christian Severin |
2008 |
0831AB |
KØGE |
|
50m |
37.46 |
122 |
6 |
Theodor Kongstad |
2006 |
0613AE |
HASLEV |
|
25m |
37.81 |
263 |
7 |
Asger Gregersen |
2008 |
0859AI |
VATCPH-STT |
|
25m |
38.16 |
394 |
8 |
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
0885AE |
VEST |
|
25m |
38.76 |
147 |
9 |
Marco Leang |
2009 |
0911BC |
GSK |
|
25m |
41.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
159 |
0 |
Peter Emil Dyhr |
2008 |
0897AD |
GSK |
|
25m |
37.03 |
356 |
1 |
Eran Akar |
2008 |
0833AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
36.57 |
273 |
2 |
Toke Hjalholt |
2007 |
0743AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.26 |
154 |
3 |
Daniel Holger Dyhr |
2008 |
0833AE |
GSK |
|
25m |
35.78 |
314 |
4 |
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
0841AG |
SK-SYD |
|
25m |
35.54 |
57 |
5 |
Carl Gustav Christensen |
2007 |
0775AC |
KØGE |
|
25m |
35.70 |
52 |
6 |
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
0775AG |
KØGE |
|
25m |
36.01 |
21 |
7 |
Karl-Johan Brandt |
2006 |
0689AR |
SOLRØD |
|
25m |
36.35 |
268 |
8 |
Lukas Hitlev |
2007 |
0707AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.68 |
291 |
9 |
Dion Veliqi |
2008 |
0843AI |
SK-SYD |
|
25m |
37.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
0 |
Lukas Aagaard Sørensen |
2006 |
0657AK |
HASLEV |
|
25m |
35.32 |
244 |
1 |
William Bugge |
2008 |
0899AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.91 |
161 |
2 |
Tristan Nygaard |
2008 |
0891AD |
GSK |
|
25m |
34.34 |
342 |
3 |
Nathan Kongstad |
2007 |
0795AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
33.80 |
304 |
4 |
Nicklas Hampe |
2004 |
0461AS |
SK-SYD |
|
25m |
33.52 |
28 |
5 |
August Larsen |
2005 |
0547AO |
NAKSKOV |
|
25m |
33.61 |
305 |
6 |
Noa Riis |
2008 |
0859AE |
SK-SYD |
|
25m |
33.84 |
389 |
7 |
Oliver Hentzen Tordrup |
2008 |
0897AI |
VEST |
|
25m |
34.81 |
58 |
8 |
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
0727AG |
KØGE |
|
25m |
34.95 |
348 |
9 |
Holger Larsen |
2008 |
0807AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
35.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
0 |
Jakob Bagge Møller |
2006 |
0605AK |
SK-SYD |
|
25m |
32.60 |
46 |
1 |
Malthe Sommer |
2009 |
0933AA |
KØGE |
|
25m |
31.96 |
56 |
2 |
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
0733AA |
KØGE |
|
50m |
31.42 |
82 |
3 |
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
0623AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
31.08 |
47 |
4 |
Kristoffer Fjeldsted |
2008 |
0853AB |
KØGE |
|
25m |
30.84 |
252 |
5 |
Christian Skriver |
2004 |
0487AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
31.04 |
109 |
6 |
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
0585AI |
HERLEV |
|
25m |
31.23 |
235 |
7 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
VATCPH-STT |
|
50m |
31.48 |
231 |
8 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
VATCPH-STT |
|
50m |
32.46 |
313 |
9 |
William Bjørnsteen |
2008 |
0829AB |
SK-SYD |
|
25m |
32.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
45 |
0 |
Laurits Poulsen |
2006 |
0661AJ |
KØGE |
|
50m |
30.27 |
90 |
1 |
Mikkel Andersen |
2005 |
0531AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
30.21 |
256 |
2 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
0507AO |
VATCPH-STT |
|
50m |
29.79 |
33 |
3 |
Stefan Helding Danielsen |
2005 |
0511AC |
KØGE |
|
25m |
29.49 |
204 |
4 |
Kristoffer Thaulow |
2007 |
0747AF |
FARUM |
|
50m |
29.39 |
93 |
5 |
Tristan Jensen |
2006 |
0611AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.44 |
286 |
6 |
Malte Hjalholt |
2003 |
0355AG |
VATCPH-STT |
|
50m |
29.67 |
112 |
7 |
Laurits Thøfner |
2004 |
0417AM |
HASLEV |
|
25m |
29.82 |
50 |
8 |
Lucas Emil Heinze |
2005 |
0511AK |
KØGE |
|
25m |
30.23 |
290 |
9 |
Anders Andresen |
2006 |
0645AN |
SK-SYD |
|
25m |
30.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
254 |
0 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
29.32 |
64 |
1 |
Philip H. Christensen |
2004 |
0437AN |
KØGE |
|
50m |
29.31 |
206 |
2 |
Cornelius Olsen |
2005 |
0515AD |
FARUM |
|
50m |
29.25 |
251 |
3 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
28.83 |
316 |
4 |
Magnus Ravn Borch |
2003 |
0335AO |
TRITON B |
|
50m |
28.53 |
284 |
5 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
28.62 |
302 |
6 |
Laurids Isling Kurtzmann |
2002 |
0253AS |
SK-SYD |
|
50m |
29.20 |
5 |
7 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
SOLRØD |
|
25m |
29.27 |
253 |
8 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VATCPH-STT |
|
50m |
29.32 |
294 |
9 |
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
0585AJ |
SK-SYD |
|
25m |
29.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
0 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VATCPH-STT |
|
50m |
28.00 |
111 |
1 |
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
0581AH |
HASLEV |
|
25m |
27.69 |
2 |
2 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
27.16 |
377 |
3 |
Frederik Emil Bækgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
50m |
26.03 |
289 |
4 |
Alexander Slente |
2004 |
0427AM |
SK-SYD |
|
25m |
25.51 |
224 |
5 |
Mathias Hatting Petersen |
2000 |
0091AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
25.83 |
140 |
6 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
50m |
26.57 |
167 |
7 |
Frederik Holm Wester |
2000 |
0001AV |
GENTOFTE |
|
25m |
27.30 |
250 |
8 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
27.77 |
55 |
9 |
Storm Melgaard |
2007 |
0755AF |
KØGE |
|
25m |
28.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
0 |
Joachim Poulsen |
2006 |
0643AF |
KØGE |
|
50m |
27.95 |
309 |
1 |
Stefan Rasmussen |
2004 |
0449AM |
SK-SYD |
|
25m |
27.56 |
25 |
2 |
Sebastian H. Petersen |
2003 |
0385AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
27.04 |
31 |
3 |
Nikolai Pagh Pedersen |
2002 |
0235AB |
NAKSKOV |
|
50m |
26.01 |
225 |
4 |
Rasmus Hatting Petersen |
2002 |
0205AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
25.21 |
115 |
5 |
Viktor Eibye |
2001 |
0175AS |
HASLEV |
|
25m |
25.75 |
184 |
6 |
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
0207AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
26.39 |
310 |
7 |
Tobias Bjørnsteen |
2005 |
0509AI |
SK-SYD |
|
25m |
27.28 |
315 |
8 |
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
0361AL |
TRITON B |
|
50m |
27.75 |
249 |
9 |
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
0361AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
28.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
209 |
0 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
27.90 |
81 |
1 |
Gustav Steen Andersen |
2006 |
0689AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
27.53 |
168 |
2 |
Bjørn Sandbeck |
1999 |
9957AB |
GENTOFTE |
|
50m |
26.74 |
322 |
3 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VI39 |
|
25m |
25.83 |
223 |
4 |
Mads Ørsted Nielsen |
1999 |
9921AF |
VATCPH-STT |
|
50m |
25.00 |
119 |
5 |
Holger Flytkjær-Hansen |
2004 |
0479AE |
HASLEV |
|
25m |
25.53 |
170 |
6 |
Mads Frederik Eilersen |
2001 |
0149AS |
GENTOFTE |
|
25m |
26.12 |
324 |
7 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
27.19 |
65 |
8 |
Oliver Schultz |
2004 |
0425AE |
KØGE |
|
50m |
27.73 |
78 |
9 |
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
0639AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
28.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
15 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
17:55 |
|