Program för NIU mästerskapen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tordagen den 5 september
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
1 |
|
Saliha Colic |
2003 |
SIG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
2 |
|
Johanna Andersson |
2002 |
MIG |
37.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Felicia Tubbin |
2003 |
SANDA |
36.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
4 |
|
Emma Haglund |
2003 |
UMEÅ EIG |
36.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
5 |
|
Tilda Arthursson |
2003 |
VÄXJÖ |
36.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
6 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
TIBBLE |
36.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Alva Wardrum |
2003 |
VÄXJÖ |
38.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
1 |
|
Tove Wikström |
2001 |
SUNDSVALL |
35.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2 |
|
Smilla Hedlund |
2001 |
TIBBLE |
35.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
VÄSBY NYA |
34.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Jazmina Hedqvist |
2002 |
SANDA |
34.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
5 |
|
Nellie Luthman |
2002 |
UMEÅ EIG |
34.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Disa Gladher |
2002 |
Karlskrona |
34.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
7 |
|
Nelly Antlöv |
2002 |
HALMSTAD |
35.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
8 |
|
Jenny Virtanen |
2002 |
Solna Gymn |
35.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
1 |
|
Moa Bergdahl |
2003 |
HALMSTAD |
34.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Nelly Rasmusson |
2001 |
HELSINGBORG |
33.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Lisa Bengtsson |
2002 |
HELSINGBORG |
33.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
4 |
|
Julia Björkén |
2001 |
VÄSBY NYA |
32.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
5 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
SUNDSVALL |
32.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
6 |
|
Lovisa Alsop |
2001 |
UDDEVALLA |
33.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
7 |
|
Wilma Henriksson |
2001 |
UMEÅ EIG |
33.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
8 |
|
Siri Bokander |
2003 |
MALMÖ |
34.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 16:04:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|