Program for Sigma Cup 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 SLANGE | 0698AG | 25 m | 30.33 | |
2 | 70 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 30.50 | |
3 | 202 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 31.39 | |
4 | 270 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 31.43 | |
5 | 204 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 31.75 | |
6 | 113 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 32.02 | |
7 | 38 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 32.33 | |
8 | 7 | Bramm Sif | 2006 | A6JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 32.67 | |
9 | 219 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 32.75 | |
10 | 228 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 33.04 | |
11 | 275 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 33.20 | |
12 | 229 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 33.39 | |
13 | 177 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 33.52 | |
14 | 178 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 33.52 | |
15 | 28 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 SLANGE | 0796AE | 25 m | 33.87 | |
16 | 264 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 33.91 | |
17 | 199 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 33.92 | |
18 | 277 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 33.92 | |
19 | 69 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 34.07 | |
20 | 185 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 34.19 | |
21 | 117 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 34.24 | |
22 | 68 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 34.32 | |
23 | 218 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 34.42 | |
24 | 5 | Hansen K-Lee | 2007 | A6JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 34.61 | |
25 | 184 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 34.74 | |
26 | 119 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 34.93 | |
27 | 187 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 35.19 | |
28 | 27 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 SLANGE | 0694AB | 25 m | 35.21 | |
29 | 118 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 35.59 | |
30 | 31 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 SLANGE | 0764AM | 25 m | 35.64 | |
31 | 206 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 35.93 | |
32 | 67 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 36.44 | |
33 | 215 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 36.97 | |
34 | 274 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 37.01 | |
35 | 40 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 37.12 | |
36 | 6 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6JYLLINGE | 0698AA | 25 m | 37.28 | |
37 | 102 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 38.03 | |
38 | 115 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 38.09 | |
39 | 165 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 38.35 | |
40 | 32 | Capito Mira | 2007 | A6 SLANGE | 0778AI | 25 m | 38.96 | |
41 | 273 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 40.23 | |
42 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 40.42 | |
43 | 263 | Søbye Viola | 2006 | VÆRLØSE | 0648AT | 25 m | 40.62 | |
44 | 123 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 41.85 | |
45 | 135 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 42.22 | |
46 | 94 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 43.99 | |
47 | 132 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 1:02.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |