Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
|
Emilia Lind |
2006 |
SK NEPTUN |
2:46.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
3 |
|
Klara Klingberg |
2006 |
LIDINGÖ SK |
2:46.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Mira Wallin |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
2:45.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
5 |
|
Manya Sidén Bashouki |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
2:45.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
469 |
6 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
2:46.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
1 |
|
Frida Loqvist |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
2:44.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
663 |
2 |
|
Amelia Gustafsson |
2006 |
SK NEPTUN |
2:43.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
520 |
3 |
|
Ella Adman |
2006 |
WISBY SS |
2:42.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
351 |
4 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
SÖDERTÖRN |
2:41.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
561 |
5 |
|
Ella Renholm |
2006 |
VÄSBY SS |
2:41.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
6 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
2:42.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
353 |
7 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:44.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
541 |
8 |
|
Hanna Melander |
2007 |
VÄSBY SS |
2:44.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
1 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
SK NEPTUN |
2:40.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
2:40.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
3 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:39.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
Hannah Kinane |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
2:38.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
5 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
TÄBY SIM |
2:38.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
549 |
6 |
|
Elsa Svahn |
2007 |
VÄSBY SS |
2:39.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
560 |
7 |
|
Jessika Watanabe |
2006 |
VÄSBY SS |
2:40.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
8 |
|
Isabella Westberg |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
2:41.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m medley flickor 13 o y |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
535 |
1 |
|
Felicia Brännbäck |
2006 |
VÄSBY SS |
2:37.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Sara Lofter |
2006 |
SK NEPTUN |
2:36.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
3 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
2:33.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
4 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
2006 |
SKK |
2:31.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
5 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
2:32.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Olivia Elmquist |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
2:34.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
540 |
7 |
|
Milla Wahlund |
2006 |
VÄSBY SS |
2:37.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
8 |
|
Ella Gunnarsson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:37.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 08:08:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|