Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 200m ryggsim pojkar 15-16
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
2 |
|
Nathaniel Miles |
2004 |
ÖSA |
2:48.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
3 |
|
Rasmus Falk |
2004 |
ÖSA |
2:46.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
4 |
|
Felix Mårvad |
2003 |
SALA SS |
2:31.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
5 |
|
Daniel Parker |
2004 |
UPSALA S |
2:36.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
330 |
6 |
|
Axel Skoglund |
2004 |
ÖSA |
2:46.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
7 |
|
Amadeus Ahlman |
2003 |
KATRINEHOL |
2:50.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 200m ryggsim pojkar 15-16 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
1 |
|
Olle Nilsson |
2004 |
SALA SS |
2:30.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Carl Roos |
2004 |
ESKILSTUNA |
2:25.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
3 |
|
Ludvig Mathisen |
2003 |
KARLSTAD |
2:23.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
4 |
|
Elias Sjölander |
2003 |
KARLSTAD |
2:21.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Eskil Jonsson |
2003 |
ESKILSTUNA |
2:22.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
6 |
|
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:24.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
7 |
|
Isak Rehnman |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:25.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
8 |
|
Filip Hedin |
2003 |
KARLSTAD |
2:31.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 200m ryggsim pojkar 15-16 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
1 |
|
Carl Hansson |
2003 |
GÄVLE SS |
2:17.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
2 |
|
Kian Hassani |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:14.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
3 |
|
Kevin Grahn |
2003 |
KATRINEHOL |
2:13.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
4 |
|
Lucas Sterling |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:09.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
5 |
|
Adi Ramovic |
2004 |
UPSALA S |
2:12.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
6 |
|
Oskar Andersson |
2003 |
UPSALA S |
2:14.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
7 |
|
Mikael Söderberg |
2003 |
UPSALA S |
2:15.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
8 |
|
Albin Östlund |
2004 |
GÄVLE SS |
2:17.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 07:42:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|