2022-08-09   19:28:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM 2019 Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Start list
IKM 2019 Häme/Kaakkois-Suomi
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: marras 1, 2019 to marras 3, 2019
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU
Finaali 1 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
18.00
Entry time
Pool
Start:
1 25m
2 25m
153 3 Chiara Kippola 2008 TaTU 25m
387 4 Eveliina Päivärinta 2008 UiTa 2:08.98 25m
151 5 Nelli Hietala 2007 TaTU 25m
6 25m
7 25m
8 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 2 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.03
351 1 Sissi Viitasaari 2008 UiTa 2:02.34 25m
373 2 Iina Mäensivu 2008 UiTa 2:00.50 25m
368 3 Alissa Silfver 2008 UiTa 1:58.73 25m
57 4 Iida Salonen 2005 HäUS 1:58.35 25m
118 5 Viiu Levola 2008 TaTU 1:58.69 25m
389 6 Pinja Metsäpelto 2008 UiTa 1:59.78 25m
125 7 Venla Rajala 2008 TaTU 2:01.01 25m
388 8 Sini Ylipelkonen 2008 UiTa 2:08.13 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 3 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.06
346 1 Olivia Gadd 2008 UiTa 1:55.39 25m
344 2 Hanna Vänni 2008 UiTa 1:48.33 25m
275 3 maisa savisto 2006 UiTa 1:47.97 25m
345 4 Nella Kuivanen 2008 UiTa 1:45.31 25m
105 5 Piitu Perkola 2006 TaTU 1:45.48 25m
295 6 Emmi Jokinen 2008 UiTa 1:48.28 25m
133 7 Lila Reiman 2007 TaTU 1:51.48 25m
370 8 Linda From 2008 UiTa 1:56.70 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 4 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.08
145 1 Minttu Mäkihannu 2008 TaTU 1:44.53 25m
222 2 Iines Kuvaja 2007 UKK 1:44.09 25m
364 3 Emmi Lindholm 2007 UiTa 1:44.01 25m
38 4 Saaga Pitkänen 2008 LaUS 1:43.35 25m
357 5 Aino Jääskeläinen 2006 UiTa 1:43.90 25m
280 6 Viivi Kiiveri 2006 UiTa 1:44.06 25m
314 7 Netta Halttunen 2007 UiTa 1:44.13 25m
83 8 Helmi Kakko 2006 HäUS 1:44.63 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 5 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
18.10
Entry time
Pool
Start:
347 1 Aino Mustonen 2007 UiTa 1:42.12 25m
330 2 Selma Ala-Karvia 2008 UiTa 1:40.98 25m
123 3 Iiris Myllymäki 2008 TaTU 1:39.80 25m
75 4 Helmi Heinonen 2006 HäUS 1:39.28 25m
310 5 Nelli Lehtonen 2006 UiTa 1:39.54 25m
335 6 Joanna Kivelä 2007 UiTa 1:40.70 25m
41 7 Isabel Rumask 2006 LaUS 1:41.62 25m
352 8 Ella Gylden 2007 UiTa 1:42.23 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 6 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.13
147 1 Sofia Mustonen 2006 TaTU 1:38.79 25m
312 2 Katri Kulovuori 2007 UiTa 1:38.38 25m
216 3 Ada Tuurna 2008 UKK 1:36.98 25m
356 4 Sara Mäkiaho 2007 UiTa 1:35.72 25m
80 5 Ilona Salonen 2006 HäUS 1:36.66 25m
36 6 Lotta Koskinen 2008 LaUS 1:38.28 25m
217 7 Martta Mäkinen 2008 UKK 1:38.58 25m
343 8 Jenna Myllyntausta 2006 UiTa 1:39.09 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 7 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.15
116 1 Elsa Joseph 2007 TaTU 1:35.64 25m
299 2 Veera Nurmikolu 2007 UiTa 1:34.27 25m
73 3 Tytti Rantanen 2006 HäUS 1:31.61 25m
173 4 Ronja Mustalahti 2004 Pyry 1:30.48 25m
98 5 Aino Lepola 2005 TaTU 1:31.46 25m
215 6 Liisa Peetsu 2007 UKK 1:31.94 25m
286 7 Joanna Salonen 2006 UiTa 1:34.84 25m
289 8 Ines Pälviranta 2007 UiTa 1:35.67 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 8 (13)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.17
332 1 Emma Lähteenmäki 2004 UiTa 1:24.24 25m
56 2 Siiri Reinonen 2004 HäUS 1:22.87 25m
200 3 Alina Talja 2004 UKK 1:19.55 25m
261 4 Frida Ekman 2004 UiTa 1:17.27 25m
230 5 emmi manninen 2004 UiTa 1:18.04 25m
253 6 Ida Töyrylä 2004 UiTa 1:21.62 25m
247 7 Ranja Ruotoistenmäki 2004 UiTa 1:22.90 25m
183 8 Riikka Broman 2006 Pyry 1:29.77 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 11 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.19
329 1 Rebecca Mäkinen 2008 UiTa 1:36.87 25m
37 2 Liisi Lehtiö 2008 LaUS 1:36.46 25m
44 3 Awa Laukkanen 2008 LaUS 1:35.61 25m
219 4 Maija Mikkonen 2008 UKK 1:30.95 25m
341 5 Ameli Pitrè 2008 UiTa 1:35.23 25m
134 6 Oona Valtonen 2008 TaTU 1:35.91 25m
81 7 Saimi Lanki 2008 HäUS 1:36.55 25m
111 8 Iida Pennanen 2008 TaTU 1:36.97 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 12 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.21
181 1 Veera Malmelin 2007 Pyry 1:31.00 25m
210 2 Hertta Nieminen 2007 UKK 1:30.57 25m
178 3 Anni Frusti 2007 Pyry 1:28.79 25m
30 4 Siiri Haverinen 2007 LaUS 1:17.70 25m
296 5 Aino Ruottinen 2007 UiTa 1:26.95 25m
208 6 Hanni Koski 2007 UKK 1:30.19 25m
264 7 Nella Kortteinen 2007 UiTa 1:30.82 25m
322 8 Emmiina Eho 2007 UiTa 1:31.29 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 13 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.23
206 1 Silva Salonniemi 2006 UKK 1:23.00 25m
274 2 Ippi Ranta 2006 UiTa 1:20.79 25m
18 3 tiinu tamminen 2006 LaUS 1:20.45 25m
19 4 tinka tamminen 2006 LaUS 1:18.14 25m
325 5 Nea Elomaa 2006 UiTa 1:20.15 25m
363 6 Saaga Keränen 2006 UiTa 1:20.58 25m
272 7 Isla Leinonen 2006 UiTa 1:21.29 25m
303 8 Lila Niskala 2006 UiTa 1:24.67 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 14 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.25
205 1 Aada lehtoniemi 2005 UKK 1:25.35 25m
70 2 Aino Kunelius 2005 HäUS 1:23.67 25m
266 3 Kaisu Leinonen 2005 UiTa 1:21.79 25m
199 4 Aino Hinkka 2005 UKK 1:16.14 25m
175 5 Sivi Juvakka 2005 Pyry 1:20.08 25m
203 6 Jenna Luoma 2005 UKK 1:21.86 25m
268 7 Emmi Lapikisto 2005 UiTa 1:24.89 25m
340 8 Veera Olli 2005 UiTa 1:30.65 25m
Event 1, T11,12,13,14,15 100m RU Finaali 15 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
18.27
283 1 Essi Turkki 2004 UiTa 1:17.00 25m
99 2 Jessika Liimatta 2004 TaTU 1:15.49 25m
231 3 Kanerva Kinnunen 2004 UiTa 1:14.75 25m
196 4 Meeri Yli-Äyhö 2004 UKK 1:11.18 25m
245 5 Siiri Ala-Karvia 2004 UiTa 1:13.77 25m
232 6 aada hakala 2004 UiTa 1:14.98 25m
242 7 Jessica Mäkinen 2004 UiTa 1:16.53 25m
251 8 Siiri Mätäsjärvi 2004 UiTa 1:17.06 25m
2019-11-01 17.06.03 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner