Startliste for Sundsvall Arena Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 1 - Lördag - Tävlingsstart 10.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet (50m) |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2020 till den 27 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Medley Herrar A-B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 och äldre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
108 |
|
Johan Ekengren |
2001 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
239 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
163 |
|
Andres Pöllänen |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
149 |
|
Emil Gunnarsson |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
151 |
|
Tobias Lindberg |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:05.64 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Simklubben Ägir |
|
1:05.87 |
|
|
|
231 |
|
Simon Lundgren |
2001 |
SWE |
|
|
7 |
|
|
|
|
Täby Sim |
|
1:06.93 |
|
|
|
165 |
|
Victor Karell |
2003 |
SWE |
|
|
8 |
|
|
|
|
Simklubben Ägir |
|
1:08.23 |
|
|
|
232 |
|
Gustav Jonsson |
2002 |
SWE |
|
|
9 |
|
|
|
|
Täby Sim |
|
1:09.74 |
|
|
|
171 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
SWE |
|
|
10 |
|
|
|
|
Simklubben Ägir |
|
1:11.41 |
|
|
|
241 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
SWE |
|
|
11 |
|
|
|
|
Simklubben Ägir |
|
1:12.21 |
|
|
|
242 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
SWE |
|
|
12 |
|
|
|
|
Simklubben Ägir |
|
1:12.95 |
|
|
|
247 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
SWE |
|
|
13 |
|
|
|
|
Simklubben Ägir |
|
1:17.41 |
|
|
|
240 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
SWE |
|
|
13-14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
202 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
153 |
|
Nicola Pavlovic Cano |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Anton Lind |
2006 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:13.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Joppe Berglin |
2006 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
84 |
|
Joel Täljsten |
2007 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
252 |
|
Albin Svärd |
2007 |
Simklubben Ägir |
SWE |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Jordan Sundström |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
20 |
|
Rasmus Viklander |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Mattis Andersson |
2007 |
Härnösands Simsällskap |
SWE |
1:33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-25 21:33:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|