Program for HVIDOVRE Medley Cup 2 - 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
1-dags stævne fra kl. 11
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
Hvidovre Medley Cup 1 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Hvidovre |
|
Udskriftstidspunkt |
10:10 |
|
|
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
Laura Mahs |
2011 |
1122AD |
SOLRØD |
|
25m |
|
138 |
4 |
Clara Trap Wolf |
2011 |
|
HVIDOVRE |
|
25m |
|
22 |
5 |
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
0976AH |
SLAGELSE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
2 |
Flora Vinge-Maigaard |
2011 |
1140AD |
VI39 |
|
25m |
|
103 |
3 |
Frida Grydgaard |
2011 |
1142AD |
VI39 |
|
25m |
|
135 |
4 |
Caroline Harding |
2011 |
1106AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
64 |
5 |
Mira Jensen |
2010 |
1090AK |
HERLEV |
|
25m |
|
107 |
6 |
Victoria B. Aagaard |
2011 |
1144AD |
VI39 |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
2 |
Line Birkebæk |
2011 |
1134AE |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
81 |
3 |
Sofie Nygaard Kofoed |
2010 |
1062AF |
AIF |
|
25m |
1:09.77 |
3 |
4 |
Carla Milling |
2011 |
1120AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:06.40 |
1 |
5 |
Amalia Mantzouri |
2010 |
1064AH |
SOLRØD |
|
25m |
1:06.59 |
130 |
6 |
Natasja Hornuff |
2010 |
1052AK |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
131 |
7 |
Mia Birkebæk |
2013 |
1350AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
Vilja Hansen |
2009 |
0938BC |
TRITON B |
|
50m |
1:02.39 |
123 |
3 |
Freya H. Rasmussen |
2010 |
1052AD |
HERLEV |
|
25m |
1:01.58 |
5 |
4 |
Emma Mahs |
2009 |
0944AG |
SOLRØD |
|
25m |
59.97 |
87 |
5 |
Maja Ekkelund |
2010 |
1032AJ |
TRITON B |
|
50m |
1:00.35 |
85 |
6 |
Ida Colbert Videriksen |
2010 |
1030AJ |
TRITON B |
|
50m |
1:02.04 |
75 |
7 |
Frederikke Rasmussen |
2009 |
0952AH |
AIF |
|
25m |
1:04.44 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
Sara Poulsgaard Sværke |
2009 |
0954AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
58.53 |
49 |
3 |
Vigga Harmens |
2010 |
1062AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
54.38 |
7 |
4 |
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
0948AG |
SOLRØD |
|
25m |
52.04 |
126 |
5 |
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
1134AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
54.33 |
125 |
6 |
Liva Toldwoss Aunsholm |
2009 |
0904AA |
HVIDOVRE |
|
25m |
56.81 |
67 |
7 |
Amalie Witt |
2010 |
1042AD |
HERLEV |
|
50m |
59.45 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
10:10 |
|