Program för UGP2 2019-2020 & SUSS, Borlänge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Maserhallen |
Arrangör: |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ungdoms GP 2 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Filippa Daleving |
2007 |
GÄVLE SS |
1:52.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Hanna Skogbergs |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:44.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Isabella Ihrlund |
2007 |
FALUN |
1:46.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
6 |
|
Alice Lundin |
2007 |
FALUN |
1:56.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
1 |
|
Lovisa Morén |
2006 |
FALUN |
1:44.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Lovis Mikaelsson Blomström |
2007 |
BORLÄNGE |
1:42.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Olivia Eriksson |
2007 |
FALUN |
1:40.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
4 |
|
Lisa Holfve |
2005 |
GÄVLE SS |
1:40.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Nathalie Stigenberg |
2004 |
GÄVLE SS |
1:40.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Ida Tengvall Williams |
2005 |
FALUN |
1:42.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
7 |
|
Emma Dolan |
2006 |
HEDEMORA |
1:43.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
1 |
|
Rosa Söderholm |
2005 |
LUDVIKA SS |
1:38.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Thea Klingberg |
2006 |
FALUN |
1:36.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
3 |
|
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
HEDEMORA |
1:34.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Elena Mortazavi |
2004 |
BORLÄNGE |
1:33.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
5 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:34.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Moa Öhlund |
2005 |
FALUN |
1:36.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
7 |
|
Stella Malm |
2006 |
BORLÄNGE |
1:37.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
1 |
|
Emma Färlin |
2006 |
FALUN |
1:33.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
|
Edith Trapp-Östling |
2006 |
SS MORA |
1:32.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
3 |
|
Ida Furuström |
2005 |
SÖDERHAMN |
1:29.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Maja Nyström |
2007 |
FALUN |
1:27.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Nike Bölja-Strandlund |
2002 |
FAGERSTA |
1:27.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Melina Abrishami |
2006 |
BORLÄNGE |
1:29.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Eleanor Fredholm |
2007 |
BOLLNÄS SS |
1:33.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
1 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
1:27.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Ronja Nordlund |
2006 |
GÄVLE SS |
1:25.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Alma Norgren |
2004 |
BÅLSTA SK |
1:23.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Tuva Hjemli |
2005 |
FALUN |
1:22.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Elin Finne |
2007 |
BÅLSTA SK |
1:23.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
6 |
|
Juni Rogström |
2004 |
GÄVLE SS |
1:24.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
7 |
|
Alice Johansson |
2003 |
BÅLSTA SK |
1:26.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
1 |
|
Elsa Harnesk |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:21.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
|
Lisa Löf |
2004 |
GÄVLE SS |
1:19.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Helmi Swanson |
2004 |
GÄVLE SS |
1:14.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Louise Haglöv |
2003 |
FALUN |
1:13.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
5 |
|
Amanda Jobs |
2003 |
FALUN |
1:14.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
6 |
|
Maja Nilsson |
2003 |
GÄVLE SS |
1:17.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
7 |
|
Sara Strömsöe |
2006 |
FALUN |
1:21.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 10:02:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|