2021-12-03   10:19:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM-Finaalit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 25m 2019 FINAALIT
Place: Vaasan Uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: marras 29, 2019 to joulu 1, 2019
5 T13,14,15 800m VU
CR 15 8:42.42 Laura Lahtinen 2018
CR 14 8:40.18 Patricia Aschan 2008
CR 13 9:05.12 Laura Lahtinen 2016
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 1358 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap 2005 05A123 25m 8:52.85
2 165 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 2004 04A064 25m 9:01.13
3 1223 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 25m 9:05.10
4 365 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura 2004 04A222 25m 9:09.30
5 1141 Louna Kasvio Cetus Espoo 2006 06A151 25m 9:09.91
6 1401 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap 2006 06A142 25m 9:16.70
7 1624 Aino-Kaisa Paatos Raision Urheilijat 2004 04A144 25m 9:17.87
8 1242 Aada Rissanen Cetus Espoo 2004 04A305 25m 9:19.16
9 223 Olga emilia Mattila Oulun Uinti 1906 2004 04A143 25m 9:19.76
10 2085 Aliina Karvonen Simmis Wanda ry 2004 04A587 25m 9:24.52
11 1003 Fia Stenman Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2006 06A349 25m 9:25.84
12 1404 Karla Tiainen Helsingfors Simsällskap 2005 05A246 25m 9:25.92
13 1107 Janina Granberg Cetus Espoo 2006 06A403 25m 9:25.92
14 1810 Ella Suominen Åbo Simklubb 2005 05A308 25m 9:30.54
15 411 Moona Korpikoski Nokian Pyry 2005 05A140 25m 9:30.69
16 1069 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2006 06A073 25m 9:32.09
17 1154 Saga Kovanen Cetus Espoo 2004 04A113 25m 9:32.41
18 2477 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2004 04A394 25m 9:33.78
19 1336 Emilia Niemi Gladius Kirkkonummi 2005 05A368 25m 9:33.86
20 1619 Sini Mäkilä Raision Urheilijat 2006 06A201 25m 9:34.46
21 1733 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb 2006 06A311 25m 9:37.55
22 754 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura 2004 04A431 25m 9:38.85
23 1287 Ciara Wacklin Cetus Espoo 2004 04A037 25m 9:39.68
24 1376 Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap 2005 05A348 25m 9:40.50
25 686 Aino Välimaa Uinti Tampere 2006 06A220 25m 9:40.83
26 1380 Wilma Långström Helsingfors Simsällskap 2004 04A170 25m 9:40.90
27 1381 Karla Lehtosalo Helsingfors Simsällskap 2005 05B171 25m 9:41.31
28 1013 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2005 05A645 25m 9:42.09
29 1773 Daniela Lietzén Åbo Simklubb 2006 06A241 25m 9:44.50
30 967 Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2006 06A351 25m 9:44.64
31 1480 Sofie Nauklér Simmis Grani 2006 06A537 25m 9:44.66
32 1562 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti Ry 2005 05A538 25m 9:44.77
33 1232 Helmi Räsänen Cetus Espoo 2006 06A485 25m 9:45.07
34 770 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura 2004 04A374 25m 9:45.17
35 1750 Kukka Kangas Åbo Simklubb 2005 05A254 25m 9:45.39
36 1691 Roosa Tuomainen Salon Uimarit 2005 05A304 25m 9:47.14
37 516 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2004 04A208 25m 9:47.57
38 2205 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää 2006 06A782 25m 9:47.57
39 2118 Elina Ryynänen Simmis Wanda ry 2005 05A067 25m 9:47.59
40 1061 Saga Jatkola Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04A532 25m 9:47.96
41 1515 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti Ry 25m 9:48.60
2004 04A194
42 1792 Aino Rantala Åbo Simklubb 25m 9:48.85
2004 04A204
43 1737 Maura Bergström Åbo Simklubb 25m 9:49.67
2005 05A338
44 1754 Minttu Kiili Åbo Simklubb 25m 9:49.92
2005 05A306
45 1152 Laura Kousa Cetus Espoo 25m 9:52.63
2005 05A332
46 1271 Enni Tammilehto Cetus Espoo 25m 9:54.33
2006 06A134
47 1011 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
25m 10:00.36
2006 06A416
48 134 Sara Seppänen Oulun Lohet 2006 06A236 25m 10:00.76
2019-11-30 16.14.36 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner