Program for SM-Uinnit 25m 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tampereen uintikeskus |
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
joulu 12, 2019 to joulu 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
50m Perhosuinti Miehet 18 and younger |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
627 |
|
Kalle Mäkinen |
Vanders |
2002 |
02A088 |
25m |
24.26 |
|
|
|
|
|
2 |
630 |
|
Erik Nurmi |
Vanders |
2001 |
01A470 |
25m |
24.63 |
|
|
|
|
|
3 |
209 |
|
Veeti Ruohtula |
Joensuun Uimaseura ry |
2001 |
01A193 |
25m |
24.64 |
|
|
|
|
|
4 |
445 |
|
Ibrahim Ezzat |
Aurajoen Uinti Ry |
2002 |
02A249 |
25m |
24.64 |
|
|
|
|
|
5 |
40 |
|
Marcus Forsel |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A127 |
25m |
25.06 |
|
|
|
|
|
6 |
158 |
|
Oscar Skjäl |
Cetus Espoo |
2002 |
02A684 |
25m |
25.12 |
|
|
|
|
|
7 |
149 |
|
Mihail Khanoukaev |
Cetus Espoo |
2002 |
02A241 |
25m |
25.20 |
|
|
|
|
|
8 |
309 |
|
Timi Torkkel |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2001 |
01A015 |
25m |
25.43 |
|
|
|
|
|
9 |
133 |
|
Joel Knaapi |
Cetus Espoo |
2001 |
01A132 |
25m |
25.64 |
|
|
|
|
|
10 |
258 |
|
Alexander Kislitsyn |
Swimming Jyväskylä |
2001 |
01A981 |
25m |
25.65 |
|
|
|
|
|
11 |
146 |
|
Eemil Kylmä |
Cetus Espoo |
2001 |
01A631 |
25m |
25.67 |
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Isak Gramén |
Cetus Espoo |
2001 |
01B058 |
25m |
25.69 |
|
|
|
|
|
13 |
383 |
|
Efim Romanov |
TaTu Tampere |
2002 |
02B256 |
25m |
25.83 |
|
|
|
|
|
14 |
99 |
|
Elias Saarinen |
Riihimäen Uimaseura |
2002 |
02A084 |
25m |
25.92 |
|
|
|
|
|
15 |
408 |
|
Santeri Herpola |
Åbo Simklubb |
2003 |
03A188 |
25m |
25.93 |
|
|
|
|
|
16 |
287 |
|
Simon Ravals |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A528 |
25m |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
139 |
|
Otto Sormunen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A168 |
25m |
25.95 |
|
|
|
|
|
18 |
95 |
|
Joonas Cranston |
Nummelan Kisaajat |
2003 |
03B233 |
25m |
25.95 |
|
|
|
|
|
19 |
523 |
|
Jami Ihalainen |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
2003 |
03A382 |
25m |
25.97 |
|
|
|
|
|
20 |
285 |
|
Alex Lydman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A218 |
25m |
25.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
511 |
|
Ville Korpilähde |
Swimming Club Rovaniemi |
2002 |
02B141 |
25m |
26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
179 |
|
Daniel Rinne |
Cetus Espoo |
2002 |
02B263 |
25m |
26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
231 |
|
Petteri Haverinen |
Lahden Uimaseura |
2001 |
01B030 |
25m |
26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
448 |
|
Oskari Arvo |
Aurajoen Uinti Ry |
2002 |
02A525 |
25m |
26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
571 |
|
Eemeli Leinonen |
Uinti Tampere |
2002 |
02A681 |
25m |
26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
85 |
|
Joonas Maaranen |
Hyvinkään Uimaseura |
2004 |
04A835 |
25m |
26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
145 |
|
Leo Mikkonen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A233 |
25m |
26.19 |
|
|
28 |
222 |
|
Ohto Pihlajamäki |
Kuopion Uimaseura |
|
|
25m |
26.23 |
|
|
|
2001 |
01A675 |
|
29 |
120 |
|
Ruslan Samrin |
Simmis Wanda ry |
|
|
25m |
26.23 |
|
|
|
2001 |
01B198 |
|
30 |
373 |
|
Elias Laine |
TaTu Tampere |
|
|
25m |
26.42 |
|
|
|
2002 |
02A521 |
|
31 |
519 |
|
Aleksi Seger |
Octopus Lohja |
|
|
25m |
26.48 |
|
|
|
2001 |
01A401 |
|
32 |
323 |
|
Lauri-Luukas Jäntti |
Porin Uimaseura |
|
|
25m |
26.54 |
|
|
|
2002 |
02A816 |
|
33 |
654 |
|
Benjamin Kangas |
Uimaseura Aquila |
|
|
25m |
26.54 |
|
|
|
2002 |
02A659 |
|
34 |
273 |
|
Jesse Anttila |
Kokkolan Uimaseura |
|
|
25m |
26.63 |
|
|
|
2002 |
02A383 |
|
35 |
374 |
|
Lassi Niemi |
TaTu Tampere |
|
|
25m |
26.66 |
|
|
|
2004 |
04A093 |
|
36 |
363 |
|
Pirkka Perkola |
TaTu Tampere |
|
|
25m |
26.70 |
|
|
|
2001 |
01A240 |
|
37 |
469 |
|
Noa Mäkelä |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
25m |
26.71 |
|
|
|
2001 |
01A112 |
|
38 |
19 |
|
Kalle Hyttinen |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
25m |
26.73 |
|
|
|
2001 |
01B140 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
240 |
|
Tatu Saareks |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A630 |
25m |
26.74 |
|
|
|
|
|
40 |
119 |
|
Miro Merinen |
Simmis Wanda ry |
2003 |
03A695 |
25m |
26.75 |
|
|
|
|
|
41 |
143 |
|
Eerikki Laitala |
Cetus Espoo |
2001 |
01A548 |
25m |
26.76 |
|
|
|
|
|
42 |
564 |
|
Joona Kortteinen |
Uinti Tampere |
2003 |
03A195 |
25m |
26.77 |
|
|
|
|
|
43 |
256 |
|
Jiri Järvinen |
Swimming Jyväskylä |
2001 |
01A304 |
25m |
26.79 |
|
|
|
|
|
44 |
104 |
|
Onni Äijälä |
Riihimäen Uimaseura |
2004 |
04A344 |
25m |
26.85 |
|
|
|
|
|
45 |
255 |
|
Veeti Veijonen |
Swimming Jyväskylä |
2001 |
01A297 |
25m |
26.90 |
|
|
|
|
|
46 |
419 |
|
Aapo Kinnunen |
Åbo Simklubb |
2004 |
04A250 |
25m |
26.91 |
|
|
|
|
|
47 |
282 |
|
Robin Söderholm |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2002 |
02A224 |
25m |
26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
652 |
|
Henri Heikkilä |
Uimaseura Aquila |
2003 |
03A172 |
25m |
26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-11 20.52.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|