Program for SM-Uinnit 25m 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tampereen uintikeskus |
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
joulu 12, 2019 to joulu 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
100m Perhosuinti Miehet All ages |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
33 |
|
Riku Pöytäkivi |
Helsingfors Simsällskap |
1993 |
93A973 |
25m |
51.16 |
|
|
|
|
|
2 |
351 |
|
Anton Herrala |
TaTu Tampere |
1993 |
93A340 |
25m |
52.04 |
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Niko Mäkelä |
Riihimäen Uimaseura |
1998 |
98A679 |
25m |
52.07 |
|
|
|
|
|
4 |
546 |
|
Eemil Varho |
Uinti Tampere |
1997 |
97A537 |
25m |
53.91 |
|
|
|
|
|
5 |
468 |
|
Arttu Erkinaro |
Oulun Uinti 1906 |
1992 |
92A595 |
25m |
54.57 |
|
|
|
|
|
6 |
456 |
|
Ronny Brännkärr |
Kemin Työväen Uimarit |
2002 |
02A150 |
25m |
54.91 |
|
|
|
|
|
7 |
209 |
|
Veeti Ruohtula |
Joensuun Uimaseura ry |
2001 |
01A193 |
25m |
55.35 |
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Marcus Forsel |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A127 |
25m |
55.40 |
|
|
|
|
|
9 |
445 |
|
Ibrahim Ezzat |
Aurajoen Uinti Ry |
2002 |
02A249 |
25m |
55.50 |
|
|
|
|
|
10 |
150 |
|
Luukas Vainio |
Cetus Espoo |
2003 |
03A099 |
25m |
55.64 |
|
|
|
|
|
11 |
41 |
|
Lari Tumanoff |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A150 |
25m |
56.22 |
|
|
|
|
|
12 |
398 |
|
Jani-Markus Sula |
Åbo Simklubb |
1999 |
99A052 |
25m |
56.34 |
|
|
|
|
|
13 |
258 |
|
Alexander Kislitsyn |
Swimming Jyväskylä |
2001 |
01A981 |
25m |
56.51 |
|
|
|
|
|
14 |
226 |
|
Jasu Ovaskainen |
Lahden Uimaseura |
2002 |
02A038 |
25m |
56.59 |
|
|
|
|
|
15 |
113 |
|
Juho Seppälä |
Simmis Wanda ry |
1999 |
99B048 |
25m |
56.88 |
|
|
|
|
|
16 |
470 |
|
Lasse Pulkkinen |
Oulun Uinti 1906 |
2002 |
02A039 |
25m |
56.91 |
|
|
|
|
|
17 |
285 |
|
Alex Lydman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A218 |
25m |
56.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
149 |
|
Mihail Khanoukaev |
Cetus Espoo |
2002 |
02A241 |
25m |
57.08 |
|
|
|
|
|
19 |
383 |
|
Efim Romanov |
TaTu Tampere |
2002 |
02B256 |
25m |
57.16 |
|
|
|
|
|
20 |
374 |
|
Lassi Niemi |
TaTu Tampere |
2004 |
04A093 |
25m |
57.20 |
|
|
|
|
|
21 |
86 |
|
Martti Tervanen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2000 |
00A834 |
25m |
57.24 |
|
|
|
|
|
22 |
279 |
|
Nico Palotie |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
1992 |
92A391 |
25m |
57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
287 |
|
Simon Ravals |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A528 |
25m |
57.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
571 |
|
Eemeli Leinonen |
Uinti Tampere |
2002 |
02A681 |
25m |
57.86 |
|
|
|
|
|
25 |
212 |
|
Akseli Kontiainen |
Joensuun Uimaseura ry |
2002 |
02A455 |
25m |
57.87 |
|
|
|
|
|
26 |
158 |
|
Oscar Skjäl |
Cetus Espoo |
2002 |
02A684 |
25m |
58.06 |
|
|
|
|
|
27 |
42 |
|
Emil Perkkiö |
Helsingfors Simsällskap |
2000 |
00A973 |
25m |
58.09 |
|
|
|
|
|
28 |
282 |
|
Robin Söderholm |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2002 |
02A224 |
25m |
58.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
672 |
|
Arttu Vänttinen |
Uinti Hyvinkää |
1996 |
96A743 |
25m |
58.26 |
|
|
|
|
|
30 |
510 |
|
Topi Lukkarinen |
Swimming Club Rovaniemi |
2000 |
00A133 |
25m |
58.38 |
|
|
|
|
|
31 |
145 |
|
Leo Mikkonen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A233 |
25m |
58.70 |
|
|
|
|
|
32 |
512 |
|
Niko Korhonen |
Swimming Club Vuokatti |
1993 |
93A040 |
25m |
58.87 |
|
|
|
|
|
33 |
459 |
|
Konsta Kallinen |
Oulun Lohet |
1999 |
99A049 |
25m |
58.89 |
|
|
|
|
|
34 |
654 |
|
Benjamin Kangas |
Uimaseura Aquila |
2002 |
02A659 |
25m |
59.10 |
|
|
|
|
|
35 |
179 |
|
Daniel Rinne |
Cetus Espoo |
2002 |
02B263 |
25m |
59.36 |
|
|
|
|
|
36 |
99 |
|
Elias Saarinen |
Riihimäen Uimaseura |
2002 |
02A084 |
25m |
59.41 |
|
|
|
|
|
37 |
85 |
|
Joonas Maaranen |
Hyvinkään Uimaseura |
2004 |
04A835 |
25m |
59.56 |
|
|
|
|
|
38 |
511 |
|
Ville Korpilähde |
Swimming Club Rovaniemi |
2002 |
02B141 |
25m |
59.64 |
|
|
|
|
|
39 |
161 |
|
Niklas Hatakka |
Cetus Espoo |
2003 |
03A534 |
25m |
59.64 |
|
|
|
|
|
40 |
139 |
|
Otto Sormunen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A168 |
25m |
59.65 |
|
|
|
|
|
41 |
143 |
|
Eerikki Laitala |
Cetus Espoo |
2001 |
01A548 |
25m |
59.71 |
|
|
|
|
|
42 |
237 |
|
Niko Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A039 |
25m |
59.97 |
|
|
|
|
|
43 |
323 |
|
Lauri-Luukas Jäntti |
Porin Uimaseura |
2002 |
02A816 |
25m |
1:00.06 |
|
|
|
|
|
44 |
255 |
|
Veeti Veijonen |
Swimming Jyväskylä |
2001 |
01A297 |
25m |
1:00.10 |
|
|
|
|
|
45 |
363 |
|
Pirkka Perkola |
TaTu Tampere |
2001 |
01A240 |
25m |
1:00.26 |
|
|
|
|
|
46 |
256 |
|
Jiri Järvinen |
Swimming Jyväskylä |
2001 |
01A304 |
25m |
1:00.48 |
|
|
|
|
|
47 |
240 |
|
Tatu Saareks |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A630 |
25m |
1:00.50 |
|
|
|
|
|
48 |
120 |
|
Ruslan Samrin |
Simmis Wanda ry |
2001 |
01B198 |
25m |
1:00.60 |
|
|
|
|
|
49 |
475 |
|
Paavo Erkinaro |
Oulun Uinti 1906 |
2003 |
03A020 |
25m |
1:00.62 |
|
|
|
|
|
50 |
288 |
|
Lucas Lydman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2005 |
05A187 |
25m |
1:00.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
222 |
|
Ohto Pihlajamäki |
Kuopion Uimaseura |
2001 |
01A675 |
25m |
1:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-11 20.52.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|