Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
467 |
|
Joonatan Davie |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
50m |
1:02.19 |
|
|
|
2006 |
06A283 |
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Konsta Kukkonen |
Kouvolan Uimarit |
|
|
50m |
1:02.33 |
|
|
|
2006 |
06A079 |
|
|
|
|
3 |
569 |
|
Matias Leiwo |
Uinti Tampere |
|
|
50m |
1:03.70 |
|
|
|
2006 |
06A486 |
|
|
|
|
4 |
575 |
|
Sami Schrader |
Uinti Tampere |
|
|
50m |
1:05.49 |
|
|
|
2006 |
06A494 |
|
|
|
|
5 |
340 |
|
Sebastian Sojolin |
TaTu Tampere |
2006 |
06A292 |
50m |
1:05.74 |
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Denis Katunov |
Lahden Uimaseura |
2006 |
06A164 |
50m |
1:05.77 |
|
|
|
|
|
7 |
547 |
|
Valtteri Pellinen |
Uinti Tampere |
2007 |
07A073 |
50m |
1:06.42 |
|
|
|
|
|
8 |
540 |
|
Väinö Pitkänen |
Uinti Tampere |
2006 |
06A199 |
50m |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
9 |
469 |
|
Alex Yli-Salomäki |
Aurajoen Uinti Ry |
2006 |
06A458 |
50m |
1:06.87 |
|
|
|
|
|
10 |
735 |
|
Aaro Imppola |
Uinti Hyvinkää |
2006 |
06A298 |
50m |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
11 |
589 |
|
Tobias Syrjä |
Uinti Tampere |
2006 |
06A554 |
50m |
1:08.49 |
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Joonas Pulkkinen |
Lahden Uimaseura |
2007 |
07A083 |
50m |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
13 |
749 |
|
Lauri-Pekka Pakomäki |
Aurajoen Uinti Ry |
2006 |
06A235 |
50m |
1:08.72 |
|
|
|
|
|
14 |
591 |
|
Áron Zautasvili |
Uinti Tampere |
2006 |
06A560 |
50m |
1:09.37 |
|
|
|
|
|
15 |
175 |
|
Oskari Tavast |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2007 |
07A495 |
50m |
1:09.79 |
|
|
|
|
|
16 |
160 |
|
Akseli Kellman |
Mikkelin Uimaseura |
2007 |
07A621 |
50m |
1:10.52 |
|
|
|
|
|
17 |
673 |
|
Pyry Pyykkö |
Uinti Tampere |
2006 |
06B184 |
50m |
1:11.24 |
|
|
|
|
|
18 |
594 |
|
Georg Aspholm |
Uinti Tampere |
2008 |
08A121 |
50m |
1:11.33 |
|
|
|
|
|
19 |
448 |
|
Luka Hirvonen |
Nokian Pyry |
2006 |
06A887 |
50m |
1:11.70 |
|
|
|
|
|
20 |
633 |
|
Petter Kaskela |
Uinti Tampere |
2007 |
07A839 |
50m |
1:11.72 |
|
|
|
|
|
21 |
290 |
|
Vilho Okkonen |
Rauman Uimaseura |
2006 |
06A838 |
50m |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
22 |
560 |
|
Rasmus Ruotoistenmäki |
Uinti Tampere |
2006 |
06A320 |
50m |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
23 |
259 |
|
Benjamin Salo |
Porin Uimaseura |
2006 |
06A781 |
50m |
1:12.67 |
|
|
|
|
|
24 |
226 |
|
Osmo Räikkälä |
Kankaanpään Uimarit |
2006 |
06A961 |
50m |
1:12.77 |
|
|
|
|
|
25 |
333 |
|
Kalle Heinonen |
TaTu Tampere |
2006 |
06A105 |
50m |
1:12.89 |
|
|
|
|
|
26 |
106 |
|
Antto Koppinen |
Joensuun Uimaseura ry |
2006 |
06A756 |
50m |
1:13.32 |
|
|
|
|
|
27 |
592 |
|
Thomas Jürgens |
Uinti Tampere |
2007 |
07A233 |
50m |
1:14.10 |
|
|
|
|
|
28 |
424 |
|
Linus Korin |
Åbo Simklubb |
2006 |
06A619 |
50m |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
29 |
93 |
|
Nuutti Kerkkänen |
Joensuun Uimaseura ry |
2007 |
07A200 |
50m |
1:15.10 |
|
|
|
|
|
30 |
178 |
|
Oskari Juntti |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2008 |
08A342 |
50m |
1:15.39 |
|
|
|
|
|
31 |
92 |
|
Topias Partinen |
Joensuun Uimaseura ry |
2007 |
07A119 |
50m |
1:15.46 |
|
|
|
|
|
32 |
470 |
|
Max Yli-Salomäki |
Aurajoen Uinti Ry |
2006 |
06A459 |
50m |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
33 |
177 |
|
Lauri Jumppanen |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2007 |
07A543 |
50m |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
34 |
212 |
|
Aleksi Luopajärvi |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2006 |
06B090 |
50m |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
35 |
640 |
|
Sakari Rossi |
Uinti Tampere |
2008 |
08A651 |
50m |
1:17.37 |
|
|
|
|
|
36 |
91 |
|
Aapo Mononen |
Joensuun Uimaseura ry |
2007 |
07A081 |
50m |
1:17.47 |
|
|
|
|
|
37 |
644 |
|
Veeti Puustinen |
Uinti Tampere |
2007 |
07A893 |
50m |
1:17.47 |
|
|
|
|
|
38 |
573 |
|
Mikael Uitto |
Uinti Tampere |
2007 |
07A217 |
50m |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
39 |
605 |
|
Konsta Iskala |
Uinti Tampere |
2006 |
06A852 |
50m |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
40 |
242 |
|
Juho Kallio |
Porin Uimaseura |
2007 |
07A032 |
50m |
1:18.02 |
|
|
|
|
|
41 |
659 |
|
Alexandro Sivenius |
Uinti Tampere |
2007 |
07A991 |
50m |
1:18.91 |
|
|
|
|
|
42 |
529 |
|
Niklas Töyrylä |
Uinti Tampere |
2006 |
06A090 |
50m |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
43 |
603 |
|
Topi Äikäs |
Uinti Tampere |
2007 |
07A599 |
50m |
1:19.47 |
|
|
|
|
|
44 |
292 |
|
Daniel Przado |
Rauman Uimaseura |
2008 |
08A638 |
50m |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
45 |
446 |
|
Emil Savolainen |
Nokian Pyry |
2007 |
07A560 |
50m |
1:21.14 |
|
|
|
|
|
46 |
207 |
|
Iiro Viskari |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2007 |
07A819 |
50m |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
47 |
595 |
|
Tobias Lydén |
Uinti Tampere |
2008 |
08A132 |
50m |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
48 |
173 |
|
Luka Hemminki |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
2008 |
08A090 |
50m |
1:21.82 |
|
|
|
|
|
49 |
739 |
|
Eero Tarkiainen |
Uinti Hyvinkää |
2006 |
06A553 |
50m |
1:22.30 |
|
|
|
|
|
50 |
639 |
|
Eero Olli |
Uinti Tampere |
2008 |
08A632 |
50m |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
51 |
750 |
|
Karl Kuldkepp |
Kalevi Ujumiskool |
2010 |
|
50m |
1:22.78 |
|
|
|
|
|
|
52 |
324 |
|
Ferdinand Backman |
TaTu Tampere |
2006 |
06A021 |
50m |
1:23.31 |
|
|
|
|
|
53 |
607 |
|
Aapo Harjula |
Uinti Tampere |
2007 |
07A604 |
50m |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
54 |
260 |
|
Aatos de Carvalho |
Porin Uimaseura |
2006 |
06A776 |
50m |
1:26.30 |
|
|
|
|
|
55 |
208 |
|
Samu Nurminen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2008 |
08A626 |
50m |
1:26.66 |
|
|
|
|
|
56 |
653 |
|
Adam Bazhyna |
Uinti Tampere |
2010 |
10A184 |
50m |
1:26.75 |
|
|
|
|
|
57 |
647 |
|
Eliel Grönroos |
Uinti Tampere |
2009 |
09A486 |
50m |
1:30.60 |
|
|
|
|
|
58 |
648 |
|
Eeli Lehtinen |
Uinti Tampere |
2009 |
09A487 |
50m |
1:30.94 |
|
|
|
|
|
59 |
664 |
|
Jesse Virta |
Uinti Tampere |
2007 |
07B038 |
50m |
1:31.01 |
|
|
|
|
|
60 |
213 |
|
Max Tamminen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2009 |
09A431 |
50m |
1:33.84 |
|
|
|
|
|
61 |
272 |
|
Fran Klaric |
Porin Uimaseura |
2009 |
09A467 |
50m |
1:39.89 |
|
|
|
|
|
62 |
679 |
|
Atte Katajisto |
Uinti Tampere |
2009 |
09A663 |
50m |
1:40.51 |
|
|
|
|
|
63 |
658 |
|
Matias Haapala |
Uinti Tampere |
2009 |
09A518 |
50m |
1:43.98 |
|
|
|
|
|
64 |
374 |
|
Valtteri Saukko |
TaTu Tampere |
2010 |
10A171 |
50m |
1:44.03 |
|
|
|
|
|
65 |
660 |
|
Daniel Kuidunen |
Uinti Tampere |
2009 |
09A570 |
50m |
1:45.72 |
|
|
|
|
|
66 |
651 |
|
Alex Isotalo |
Uinti Tampere |
2009 |
09A480 |
50m |
1:46.19 |
|
|
|
|
|
67 |
458 |
|
EINO TONTERI |
Nokian Pyry |
2010 |
10A248 |
50m |
1:47.19 |
|
|
|
|
|
68 |
683 |
|
Markus Cook |
Uinti Tampere |
2009 |
09A696 |
50m |
1:49.34 |
|
|
|
|
|
69 |
669 |
|
Lauri Toivola |
Uinti Tampere |
2010 |
10A327 |
50m |
1:49.88 |
|
|
|
|
|
70 |
624 |
|
Sisu Toiva |
Uinti Tampere |
2009 |
09A400 |
50m |
1:50.95 |
|
|
|
|
|
71 |
650 |
|
Pontus Pyykkö |
Uinti Tampere |
2011 |
11A063 |
50m |
1:52.64 |
|
|
|
|
|
72 |
663 |
|
Joonatan Niemi |
Uinti Tampere |
2008 |
08A868 |
50m |
1:56.17 |
|
|
|
|
|
73 |
376 |
|
Ifeanyi Koivuaho |
TaTu Tampere |
2007 |
07A941 |
50m |
1:57.49 |
|
|
|
|
|
74 |
378 |
|
Rasmus Kautto |
TaTu Tampere |
2009 |
09A463 |
50m |
1:59.12 |
|
|
|
|
|
75 |
384 |
|
Elias Leppänen |
TaTu Tampere |
2009 |
09A513 |
50m |
2:00.06 |
|
|
|
|
|
76 |
375 |
|
Maxim Rautanen |
TaTu Tampere |
2010 |
10A169 |
50m |
2:06.74 |
|
|
|
|
|
77 |
637 |
|
Oskari Jalonen |
Uinti Tampere |
2008 |
08A591 |
50m |
2:07.70 |
|
|
|
|
|
78 |
668 |
|
Rafael Mouna |
Uinti Tampere |
2006 |
06B181 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
460 |
|
Hugo Heikkilä |
Nokian Pyry |
2009 |
09A773 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
697 |
|
Niklas Silfver |
Uinti Tampere |
2006 |
06B246 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
665 |
|
Lasse Jokiniemi |
Uinti Tampere |
2007 |
07B045 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
670 |
|
Leevi Kivinen |
Uinti Tampere |
2008 |
08A910 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
462 |
|
Niklas Ekholm-Di Giovinazzo |
Nokian Pyry |
2009 |
09A774 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
16 |
|
Onni Äijälä |
Riihimäen Uimaseura |
2004 |
04A344 |
50m |
54.94 |
|
|
|
|
|
2 |
317 |
|
Lassi Niemi |
TaTu Tampere |
2004 |
04A093 |
50m |
56.12 |
|
|
|
|
|
3 |
322 |
|
Eero Rautaporras |
TaTu Tampere |
2005 |
05A055 |
50m |
56.31 |
|
|
|
|
|
4 |
321 |
|
Niilo Kilpeläinen |
TaTu Tampere |
2004 |
04A174 |
50m |
58.05 |
|
|
|
|
|
5 |
334 |
|
Konsta Kallio |
TaTu Tampere |
2004 |
04A610 |
50m |
59.32 |
|
|
|
|
|
6 |
311 |
|
Akseli Kotti |
TaTu Tampere |
2004 |
04A009 |
50m |
1:00.79 |
|
|
|
|
|
7 |
325 |
|
Joona Saloniemi |
TaTu Tampere |
2004 |
04A304 |
50m |
1:01.38 |
|
|
|
|
|
8 |
417 |
|
Luka Laaksonen |
Åbo Simklubb |
2005 |
05A517 |
50m |
1:01.65 |
|
|
|
|
|
9 |
502 |
|
Aarne Eskelinen |
Uinti Tampere |
2004 |
04A085 |
50m |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
10 |
507 |
|
Lassi Walden |
Uinti Tampere |
2004 |
04A149 |
50m |
1:02.73 |
|
|
|
|
|
11 |
229 |
|
Jesse Anoschkin |
Pihlavan Työväen Urheilijat |
2004 |
04A730 |
50m |
1:02.95 |
|
|
|
|
|
12 |
742 |
|
Samuel Rooke |
Uinti Hyvinkää |
2004 |
04B159 |
50m |
1:03.14 |
|
|
|
|
|
13 |
193 |
|
Akseli Soini |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2004 |
04A562 |
50m |
1:03.41 |
|
|
|
|
|
14 |
416 |
|
Rasmus Rekola |
Åbo Simklubb |
2004 |
04A638 |
50m |
1:03.96 |
|
|
|
|
|
15 |
147 |
|
Kasperi Haverinen |
Lahden Uimaseura |
2005 |
05B041 |
50m |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
16 |
146 |
|
Antero Ruban |
Lahden Uimaseura |
2004 |
04B114 |
50m |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
17 |
83 |
|
Konsta Kauppinen |
Joensuun Uimaseura ry |
2005 |
05A260 |
50m |
1:06.42 |
|
|
|
|
|
18 |
139 |
|
Riku Huuhka |
Lahden Uimaseura |
2005 |
05A549 |
50m |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
19 |
155 |
|
Veeti Vilén |
Mikkelin Uimaseura |
2004 |
04A930 |
50m |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
20 |
26 |
|
Valtteri Niemimuukko |
Riihimäen Uimaseura |
2005 |
05A561 |
50m |
1:07.47 |
|
|
|
|
|
21 |
588 |
|
Leevi Luoma |
Uinti Tampere |
2005 |
05A842 |
50m |
1:08.78 |
|
|
|
|
|
22 |
199 |
|
Iiro Kyllönen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2005 |
05A758 |
50m |
1:09.47 |
|
|
|
|
|
23 |
350 |
|
Severi Muje |
TaTu Tampere |
2005 |
05A845 |
50m |
1:09.63 |
|
|
|
|
|
24 |
574 |
|
Iliad Sioofy Khojine |
Uinti Tampere |
2004 |
04B083 |
50m |
1:10.46 |
|
|
|
|
|
25 |
738 |
|
Joel Lipponen |
Uinti Hyvinkää |
2004 |
04B103 |
50m |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
26 |
745 |
|
Tuomas Nieminen |
Uinti Hyvinkää |
2004 |
04B274 |
50m |
1:12.32 |
|
|
|
|
|
27 |
730 |
|
Oskari Pere |
Harjavallan Uimaseura |
2005 |
05B038 |
50m |
1:12.89 |
|
|
|
|
|
28 |
195 |
|
Eelis Wiberg |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2004 |
04A788 |
50m |
1:14.58 |
|
|
|
|
|
29 |
600 |
|
Luukas Kallio |
Uinti Tampere |
2005 |
05B025 |
50m |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
30 |
553 |
|
Aapo Koivuniemi |
Uinti Tampere |
2004 |
04A890 |
50m |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
31 |
541 |
|
Kasper Kaskela |
Uinti Tampere |
2004 |
04A761 |
50m |
1:21.22 |
|
|
|
|
|
32 |
608 |
|
Alvin Helenius |
Uinti Tampere |
2004 |
04B261 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Ismailov Magomed |
Swimming Club-VoViS |
2002 |
|
50m |
52.00 |
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Luukas Vainio |
Cetus Espoo |
2003 |
03A099 |
50m |
52.83 |
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Daniil Boldhskov |
Swimming Club-WaKiS |
2002 |
|
50m |
52.96 |
|
|
|
|
|
|
4 |
63 |
|
Mihail Khanoukaev |
Cetus Espoo |
2002 |
02A241 |
50m |
54.30 |
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Akseli Kontiainen |
Joensuun Uimaseura ry |
2002 |
02A455 |
50m |
54.62 |
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Leo Mikkonen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A233 |
50m |
54.64 |
|
|
|
|
|
7 |
113 |
|
Risto Martikainen |
Kouvolan Uimarit |
2003 |
03A605 |
50m |
55.74 |
|
|
|
|
|
8 |
240 |
|
Lauri-Luukas Jäntti |
Porin Uimaseura |
2002 |
02A816 |
50m |
55.79 |
|
|
|
|
|
9 |
414 |
|
Arttu Mäenpää |
Åbo Simklubb |
2003 |
03A892 |
50m |
56.07 |
|
|
|
|
|
10 |
489 |
|
Jere Broman |
Uinti Tampere |
2002 |
02A116 |
50m |
56.09 |
|
|
|
|
|
11 |
71 |
|
Daniel Rinne |
Cetus Espoo |
2002 |
02B263 |
50m |
56.20 |
|
|
|
|
|
12 |
488 |
|
Tatu Hapuoja |
Uinti Tampere |
2003 |
03A010 |
50m |
56.30 |
|
|
|
|
|
13 |
348 |
|
Efim Romanov |
TaTu Tampere |
2002 |
02B256 |
50m |
56.57 |
|
|
|
|
|
14 |
70 |
|
Matias Rasinmäki |
Cetus Espoo |
2003 |
03A961 |
50m |
57.12 |
|
|
|
|
|
15 |
133 |
|
Jonne Isoranta |
Lahden Uimaseura |
2003 |
03A748 |
50m |
59.07 |
|
|
|
|
|
16 |
134 |
|
Julius Airas |
Lahden Uimaseura |
2003 |
03A835 |
50m |
59.17 |
|
|
|
|
|
17 |
72 |
|
Eemeli Nylund |
Heinolan Isku |
2003 |
03A915 |
50m |
59.53 |
|
|
|
|
|
18 |
318 |
|
Petteri Lepola |
TaTu Tampere |
2003 |
03A303 |
50m |
59.64 |
|
|
|
|
|
19 |
307 |
|
Mio Harju |
TaTu Tampere |
2002 |
02A064 |
50m |
1:00.90 |
|
|
|
|
|
20 |
408 |
|
Aaro Puutio |
Åbo Simklubb |
2003 |
03A834 |
50m |
1:04.82 |
|
|
|
|
|
21 |
513 |
|
Antti Toivonen |
Uinti Tampere |
2003 |
03A479 |
50m |
1:20.22 |
|
|
|
|
|
19 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
8 |
|
Niko Mäkelä |
Riihimäen Uimaseura |
1998 |
98A679 |
50m |
50.88 |
|
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Veeti Ruohtula |
Joensuun Uimaseura ry |
2001 |
01A193 |
50m |
52.31 |
|
|
|
|
|
3 |
482 |
|
Eemil Varho |
Uinti Tampere |
1997 |
97A537 |
50m |
52.93 |
|
|
|
|
|
4 |
297 |
|
Roope Kastarinen |
TaTu Tampere |
1994 |
94A478 |
50m |
53.07 |
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Miika Tolvanen |
Joensuun Uimaseura ry |
1996 |
96A432 |
50m |
53.26 |
|
|
|
|
|
6 |
74 |
|
Roope Eiserbeck |
Joensuun Uimaseura ry |
1999 |
99A294 |
50m |
53.37 |
|
|
|
|
|
7 |
492 |
|
Jakob Sievers |
Uinti Tampere |
2000 |
00A730 |
50m |
53.42 |
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Eetu Alitalo |
Cetus Espoo |
1999 |
99A732 |
50m |
53.57 |
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Joel Knaapi |
Cetus Espoo |
2001 |
01A132 |
50m |
53.63 |
|
|
|
|
|
10 |
61 |
|
Eemil Kylmä |
Cetus Espoo |
2001 |
01A631 |
50m |
53.95 |
|
|
|
|
|
11 |
301 |
|
Reko Patinen |
TaTu Tampere |
1998 |
98A336 |
50m |
54.61 |
|
|
|
|
|
12 |
483 |
|
Werneri Koskinen |
Uinti Tampere |
1998 |
98A828 |
50m |
55.11 |
|
|
|
|
|
13 |
309 |
|
Santeri Mettälä |
TaTu Tampere |
1999 |
99A913 |
50m |
55.38 |
|
|
|
|
|
14 |
76 |
|
Roope Ruohtula |
Joensuun Uimaseura ry |
2000 |
00A565 |
50m |
55.77 |
|
|
|
|
|
15 |
486 |
|
Joona Korhonen |
Uinti Tampere |
2000 |
00A464 |
50m |
57.28 |
|
|
|
|
|
16 |
233 |
|
Lauri Törmä |
Porin Uimaseura |
2000 |
00A153 |
50m |
58.02 |
|
|
|
|
|
17 |
53 |
|
Rasmus Virta |
Cetus Espoo |
1998 |
98B044 |
50m |
58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-21 21:46:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: TaTU Tampere |
|
|
|
|