Program för MADWAVE CHALLENGE 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
436 |
|
Casper Kvist |
Nokian Pyry |
|
|
50m |
2:59.91 |
|
|
|
2006 |
06A352 |
|
|
|
|
2 |
563 |
|
Saku Pietilä |
Uinti Tampere |
|
|
50m |
3:08.07 |
|
|
|
2006 |
06A344 |
|
|
|
|
3 |
409 |
|
Frans Sandblom |
Åbo Simklubb |
|
|
50m |
3:28.50 |
|
|
|
2006 |
06A101 |
|
|
|
|
4 |
212 |
|
Aleksi Luopajärvi |
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
50m |
4:09.36 |
|
|
|
2006 |
06B090 |
|
|
|
|
5 |
94 |
|
Jesse Saarinen |
Joensuun Uimaseura ry |
2006 |
06A463 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
160 |
|
Akseli Kellman |
Mikkelin Uimaseura |
2007 |
07A621 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
539 |
|
Lauri Mäkinen |
Uinti Tampere |
2004 |
04A752 |
50m |
2:54.59 |
|
|
|
|
|
2 |
525 |
|
Lenni Lehtonen |
Uinti Tampere |
2004 |
04A478 |
50m |
2:55.16 |
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Frans Riekki |
Joensuun Uimaseura ry |
2005 |
05A475 |
50m |
2:55.21 |
|
|
|
|
|
4 |
241 |
|
Juho Törmä |
Porin Uimaseura |
2005 |
05A183 |
50m |
3:02.73 |
|
|
|
|
|
5 |
588 |
|
Leevi Luoma |
Uinti Tampere |
2005 |
05A842 |
50m |
3:04.78 |
|
|
|
|
|
17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
62 |
|
Verneri Viisanen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A281 |
50m |
2:18.92 |
|
|
|
|
|
2 |
306 |
|
Petr Pankratov |
TaTu Tampere |
2002 |
02A061 |
50m |
2:29.44 |
|
|
|
|
|
19 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
721 |
|
Tapio Junninen |
Vanders |
1995 |
95A553 |
50m |
2:12.34 |
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Ossi Kleimola |
Kouvolan Uimarit |
2001 |
01A663 |
50m |
2:31.48 |
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Anton Nuottajärvi |
Cetus Espoo |
2000 |
00A294 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-21 21:46:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: TaTU Tampere |
|
|
|
|