Program for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 2:18.09 | |
2 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 2:23.42 | |
3 | 36 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:28.19 | |
4 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:32.39 | |
5 | 27 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:32.91 | |
6 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 2:33.87 | |
7 | 52 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:38.76 | |
8 | 51 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:39.49 | |
9 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 2:41.32 | |
10 | 177 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:45.11 | |
11 | 174 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:47.71 | |
12 | 243 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 2:49.26 | |
13 | 234 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:49.28 | |
14 | 228 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 2:49.60 | |
15 | 44 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:50.17 | |
16 | 258 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729ad | 25 m | 2:50.54 | |
17 | 229 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:52.38 | |
18 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 2:53.91 | |
19 | 242 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:54.96 | |
20 | 32 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 2:55.61 | |
21 | 100 | Dimon Mark | 2006 | GTI-GREVE | 0667AJ | 25 m | 3:00.01 | |
22 | 98 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 3:01.87 | |
23 | 57 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:04.24 | |
24 | 235 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 3:06.85 | |
25 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 3:06.94 | |
26 | 236 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 3:08.29 | |
27 | 43 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 3:12.88 | |
28 | 76 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 3:15.78 | |
29 | 198 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI-TUNE | 0741AH | 25 m | 3:16.41 | |
30 | 42 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 3:22.63 | |
31 | 197 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI-TUNE | 0821AE | 25 m | 3:32.53 | |
32 | 172 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 3:32.72 | |
33 | 60 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 3:33.73 | |
34 | 91 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 3:36.75 | |
35 | 89 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 4:02.83 | |
36 | 88 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | ||
37 | 99 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | ||
38 | 166 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 2, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 2:28.94 | |
2 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 2:33.36 | |
3 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:33.60 | |
4 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 2:35.83 | |
5 | 241 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:38.46 | |
6 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:39.08 | |
7 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 2:39.32 | |
8 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 2:41.96 | |
9 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 2:42.32 | |
10 | 276 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 2:46.18 | |
11 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 2:46.46 | |
12 | 179 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 2:46.62 | |
13 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:47.57 | |
14 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 2:48.74 | |
15 | 233 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 2:49.23 | |
16 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 2:53.22 | |
17 | 181 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 2:56.18 | |
18 | 54 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:56.46 | |
19 | 230 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:59.83 | |
20 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 3:00.72 | |
21 | 155 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:02.85 | |
22 | 34 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:04.67 | |
23 | 58 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 3:06.43 | |
24 | 200 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 3:06.80 | |
25 | 26 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 3:10.31 | |
26 | 196 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 3:10.76 | |
27 | 59 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 3:19.45 | |
28 | 93 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 3:21.31 | |
29 | 67 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 3:22.89 | |
30 | 203 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 3:24.27 | |
31 | 108 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 3:26.42 | |
32 | 74 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 3:27.98 | |
33 | 25 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:28.45 | |
34 | 72 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 3:28.97 | |
35 | 104 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI-GREVE | 0952AF | 25 m | 3:32.71 | |
36 | 30 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 3:34.31 | |
37 | 17 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 3:36.45 | |
38 | 159 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 3:42.46 | |
39 | 23 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 4:01.10 | |
40 | 83 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 4:19.71 | |
41 | 86 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 3, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 26.86 | |
2 | 240 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 27.14 | |
3 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 28.27 | |
4 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 28.42 | |
5 | 51 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 28.62 | |
6 | 176 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 30.40 | |
7 | 35 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 31.78 | |
8 | 182 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 32.03 | |
9 | 237 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 32.39 | |
10 | 184 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 33.02 | |
11 | 175 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 33.23 | |
12 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 33.26 | |
13 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 33.28 | |
14 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 33.36 | |
15 | 258 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729ad | 25 m | 33.55 | |
16 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 34.58 | |
17 | 56 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 34.87 | |
18 | 229 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 35.84 | |
19 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 36.75 | |
20 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 38.12 | |
21 | 79 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 38.31 | |
22 | 100 | Dimon Mark | 2006 | GTI-GREVE | 0667AJ | 25 m | 39.61 | |
23 | 91 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 40.24 | |
24 | 76 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 40.80 | |
25 | 163 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 41.16 | |
26 | 236 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 41.33 | |
27 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 41.88 | |
28 | 165 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 43.85 | |
29 | 53 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 45.44 | |
30 | 48 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 48.09 | |
31 | 85 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 48.51 | |
32 | 82 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 49.00 | |
33 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 49.33 | |
34 | 65 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 49.58 | |
35 | 170 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 51.29 | |
36 | 88 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 51.75 | |
37 | 13 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 52.16 | |
38 | 164 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 52.97 | |
39 | 92 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 53.88 | |
40 | 167 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 55.03 | |
41 | 162 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 56.57 | |
42 | 136 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 57.17 | |
43 | 80 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 58.82 | |
44 | 61 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 58.96 | |
45 | 18 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:00.20 | |
46 | 169 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | 1:35.06 | |
47 | 149 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | ||
48 | 168 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | ||
49 | 171 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 4, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 28.64 | |
2 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 29.80 | |
3 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 30.20 | |
4 | 239 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 31.92 | |
5 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 31.98 | |
6 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 32.72 | |
7 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 32.83 | |
8 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 33.10 | |
9 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 33.22 | |
10 | 190 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 33.92 | |
11 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 34.17 | |
12 | 185 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 34.80 | |
13 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 35.17 | |
14 | 189 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 35.25 | |
15 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 35.26 | |
16 | 233 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 35.83 | |
17 | 173 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 36.53 | |
18 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 36.98 | |
19 | 142 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 37.19 | |
20 | 138 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 37.62 | |
21 | 196 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 39.25 | |
22 | 147 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 39.78 | |
23 | 78 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 39.99 | |
24 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 40.87 | |
25 | 180 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 41.20 | |
26 | 106 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 42.30 | |
27 | 183 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 42.67 | |
28 | 178 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 43.69 | |
29 | 187 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 43.91 | |
30 | 201 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI-TUNE | 0862AO | 25 m | 43.91 | |
31 | 66 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 44.51 | |
32 | 102 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 44.72 | |
33 | 134 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 45.67 | |
34 | 137 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 46.00 | |
35 | 140 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 46.20 | |
36 | 152 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 46.32 | |
37 | 74 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 46.92 | |
38 | 20 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 48.64 | |
39 | 64 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 48.99 | |
40 | 160 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 49.43 | |
41 | 73 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 49.78 | |
42 | 103 | Madsen Josephine | 2009 | GTI-GREVE | 0928AG | 25 m | 50.60 | |
43 | 83 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 54.95 | |
44 | 146 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 55.38 | |
45 | 16 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 57.14 | |
46 | 84 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 57.39 | |
47 | 19 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 59.39 | |
48 | 22 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 1:00.00 | |
49 | 21 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:03.44 | |
50 | 157 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | 1:13.33 | |
51 | 158 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | 1:16.33 | |
52 | 161 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | 1:20.18 | |
53 | 63 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | ||
54 | 77 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | ||
55 | 156 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 5, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 4:18.62 | |
2 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 4:25.37 | |
3 | 262 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 4:36.14 | |
4 | 37 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 4:41.71 | |
5 | 223 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 4:51.23 | |
6 | 175 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 4:54.59 | |
7 | 35 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 5:07.46 | |
8 | 263 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 5:10.00 | |
9 | 55 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 5:24.34 | |
10 | 32 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 5:25.00 | |
11 | 133 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 5:27.88 | |
12 | 98 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 5:31.82 | |
13 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 5:32.57 | |
14 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 5:33.50 | |
15 | 56 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 5:38.26 | |
16 | 44 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 5:42.86 | |
17 | 100 | Dimon Mark | 2006 | GTI-GREVE | 0667AJ | 25 m | 5:45.18 | |
18 | 226 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 6:03.69 | |
19 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 6:03.86 | |
20 | 75 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 6:59.53 | |
21 | 42 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | ||
22 | 188 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | ||
23 | 198 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI-TUNE | 0741AH | 25 m | ||
24 | 258 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729ad | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 6, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 4:53.07 | |
2 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 4:57.66 | |
3 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 4:58.64 | |
4 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 4:59.99 | |
5 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 5:05.67 | |
6 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 5:16.69 | |
7 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 5:19.32 | |
8 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 5:21.18 | |
9 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 5:22.00 | |
10 | 54 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 5:26.16 | |
11 | 173 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 5:28.73 | |
12 | 29 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 5:34.34 | |
13 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 5:40.00 | |
14 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 5:40.00 | |
15 | 30 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 5:44.67 | |
16 | 31 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 5:45.93 | |
17 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 5:49.52 | |
18 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 5:57.10 | |
19 | 187 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 6:02.34 | |
20 | 189 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 6:07.86 | |
21 | 26 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 6:15.00 | |
22 | 178 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | ||
23 | 186 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 29.71 | |
2 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 30.58 | |
3 | 27 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 32.05 | |
4 | 184 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 33.59 | |
5 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 34.60 | |
6 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 34.96 | |
7 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 35.32 | |
8 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 35.35 | |
9 | 182 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 35.46 | |
10 | 234 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 36.53 | |
11 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 36.64 | |
12 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 36.72 | |
13 | 143 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 37.11 | |
14 | 79 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 38.10 | |
15 | 188 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 40.26 | |
16 | 53 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 41.84 | |
17 | 82 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 42.61 | |
18 | 57 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 42.74 | |
19 | 135 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 42.75 | |
20 | 141 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 42.93 | |
21 | 165 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 45.08 | |
22 | 168 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | 46.98 | |
23 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 47.35 | |
24 | 48 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 47.78 | |
25 | 170 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 47.80 | |
26 | 92 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 48.28 | |
27 | 85 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 48.81 | |
28 | 149 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 49.34 | |
29 | 65 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 51.17 | |
30 | 171 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | 53.23 | |
31 | 90 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 53.76 | |
32 | 164 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 54.11 | |
33 | 60 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 54.17 | |
34 | 61 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 56.16 | |
35 | 14 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | 59.19 | |
36 | 2 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 1:03.03 | |
37 | 169 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | 1:06.80 | |
38 | 285 | Stabell Oliver Lyth | 2009 | RINGSTED | 0951BF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 30.48 | |
2 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 30.97 | |
3 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 32.25 | |
4 | 224 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 32.58 | |
5 | 239 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 32.90 | |
6 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 33.28 | |
7 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 34.78 | |
8 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 35.89 | |
9 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 36.58 | |
10 | 190 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 36.96 | |
11 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 37.88 | |
12 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 38.36 | |
13 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 38.47 | |
14 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 38.58 | |
15 | 185 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 39.08 | |
16 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 39.29 | |
17 | 144 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 40.57 | |
18 | 203 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 40.64 | |
19 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 40.75 | |
20 | 72 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 41.03 | |
21 | 78 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 41.46 | |
22 | 101 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI-GREVE | 0894AH | 25 m | 41.83 | |
23 | 73 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 42.69 | |
24 | 139 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 42.82 | |
25 | 202 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 44.11 | |
26 | 146 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 44.48 | |
27 | 62 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 46.41 | |
28 | 108 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 46.95 | |
29 | 145 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 50.08 | |
30 | 6 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 50.22 | |
31 | 161 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | 51.81 | |
32 | 16 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 51.99 | |
33 | 19 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 52.18 | |
34 | 4 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 52.58 | |
35 | 9 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 52.76 | |
36 | 158 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | 53.37 | |
37 | 11 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | 53.73 | |
38 | 23 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 53.90 | |
39 | 199 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI-TUNE | 0826AL | 25 m | 55.26 | |
40 | 7 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 56.88 | |
41 | 12 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 58.24 | |
42 | 8 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 58.65 | |
43 | 21 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 58.86 | |
44 | 156 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | 1:03.26 | |
45 | 157 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | 1:06.20 | |
46 | 87 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 1:06.60 | |
47 | 81 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | ||
48 | 107 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:09.84 | |
2 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 1:10.53 | |
3 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:12.96 | |
4 | 176 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:12.98 | |
5 | 223 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:15.01 | |
6 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 1:18.10 | |
7 | 36 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:20.37 | |
8 | 237 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:21.39 | |
9 | 37 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:21.94 | |
10 | 177 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:22.18 | |
11 | 44 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:24.17 | |
12 | 174 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:28.45 | |
13 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 1:29.45 | |
14 | 242 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:30.70 | |
15 | 243 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:34.00 | |
16 | 226 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:34.74 | |
17 | 166 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:34.91 | |
18 | 228 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:34.94 | |
19 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:35.45 | |
20 | 42 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 1:38.04 | |
21 | 136 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:38.26 | |
22 | 98 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 1:39.02 | |
23 | 76 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:39.48 | |
24 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 1:40.68 | |
25 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:41.79 | |
26 | 198 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI-TUNE | 0741AH | 25 m | 1:48.37 | |
27 | 172 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:51.83 | |
28 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:56.90 | |
29 | 162 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:59.72 | |
30 | 163 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 2:02.15 | |
31 | 167 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 2:03.91 | |
32 | 80 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 2:04.63 | |
33 | 89 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 2:04.95 | |
34 | 13 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 2:10.24 | |
35 | 1 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 2:15.00 | |
36 | 5 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 2:20.00 | |
37 | 90 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 2:23.41 | |
38 | 18 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 2:24.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:17.04 | |
2 | 241 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:17.93 | |
3 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 1:19.24 | |
4 | 224 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:19.66 | |
5 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 1:19.89 | |
6 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 1:20.24 | |
7 | 179 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:22.10 | |
8 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 1:22.90 | |
9 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 1:23.60 | |
10 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 1:23.62 | |
11 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 1:23.91 | |
12 | 230 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:23.94 | |
13 | 155 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:25.00 | |
14 | 186 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:28.31 | |
15 | 183 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:28.82 | |
16 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:29.42 | |
17 | 200 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 1:31.79 | |
18 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:32.87 | |
19 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 1:32.87 | |
20 | 138 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:34.77 | |
21 | 142 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:34.97 | |
22 | 180 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:35.85 | |
23 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 1:36.87 | |
24 | 105 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 1:37.60 | |
25 | 25 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:38.19 | |
26 | 58 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:38.35 | |
27 | 29 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:40.32 | |
28 | 34 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:40.73 | |
29 | 67 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:40.86 | |
30 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:41.13 | |
31 | 201 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI-TUNE | 0862AO | 25 m | 1:42.74 | |
32 | 106 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 1:42.86 | |
33 | 147 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:43.53 | |
34 | 73 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:44.32 | |
35 | 102 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 1:45.35 | |
36 | 66 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:45.40 | |
37 | 59 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:46.42 | |
38 | 93 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:47.63 | |
39 | 74 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:48.84 | |
40 | 103 | Madsen Josephine | 2009 | GTI-GREVE | 0928AG | 25 m | 1:49.21 | |
41 | 152 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:49.33 | |
42 | 62 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:52.67 | |
43 | 63 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:55.03 | |
44 | 104 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI-GREVE | 0952AF | 25 m | 1:57.11 | |
45 | 83 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:58.89 | |
46 | 202 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 1:59.97 | |
47 | 86 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 2:01.68 | |
48 | 4 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 2:02.06 | |
49 | 20 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 2:02.49 | |
50 | 22 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 2:04.42 | |
51 | 145 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 2:04.98 | |
52 | 11 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | 2:05.00 | |
53 | 159 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 2:05.61 | |
54 | 6 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 2:06.13 | |
55 | 160 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 2:10.51 | |
56 | 64 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 2:14.90 | |
57 | 9 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 2:15.00 | |
58 | 17 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:23.02 | |
59 | 84 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 2:24.20 | |
60 | 77 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 2:24.76 | |
61 | 199 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI-TUNE | 0826AL | 25 m | 2:29.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 11, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 2:14.22 | |
2 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 2:19.84 | |
3 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 2:23.72 | |
4 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 2:45.80 | |
5 | 234 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:55.00 | |
6 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 3:00.00 | |
7 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 3:15.00 | |
8 | 79 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 12, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 2:31.91 | |
2 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:34.36 | |
3 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 2:40.63 | |
4 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 2:41.06 | |
5 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:44.30 | |
6 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 2:55.32 | |
7 | 181 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 2:56.09 | |
8 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 3:00.19 | |
9 | 107 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 3:30.76 | |
10 | 105 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 3:36.82 | |
11 | 101 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI-GREVE | 0894AH | 25 m | 3:41.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 13, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 55.79 | |
2 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 56.84 | |
3 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 59.17 | |
4 | 36 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 59.50 | |
5 | 51 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:00.35 | |
6 | 27 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:02.21 | |
7 | 37 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:02.71 | |
8 | 52 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:02.96 | |
9 | 176 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:04.20 | |
10 | 177 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:04.68 | |
11 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 1:04.91 | |
12 | 35 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:04.92 | |
13 | 228 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:04.93 | |
14 | 229 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:06.30 | |
15 | 175 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:06.97 | |
16 | 55 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:07.49 | |
17 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 1:08.17 | |
18 | 182 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:08.59 | |
19 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:08.65 | |
20 | 242 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:08.81 | |
21 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:09.31 | |
22 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 1:09.68 | |
23 | 32 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:10.23 | |
24 | 174 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:10.35 | |
25 | 235 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:10.37 | |
26 | 243 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:11.78 | |
27 | 56 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:11.99 | |
28 | 236 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:11.99 | |
29 | 91 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:12.66 | |
30 | 133 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:13.89 | |
31 | 57 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:14.40 | |
32 | 188 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:14.62 | |
33 | 53 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 1:15.63 | |
34 | 43 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:21.01 | |
35 | 172 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:22.83 | |
36 | 48 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 1:23.30 | |
37 | 92 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:24.92 | |
38 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:25.67 | |
39 | 75 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:26.12 | |
40 | 197 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI-TUNE | 0821AE | 25 m | 1:26.35 | |
41 | 149 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 1:26.91 | |
42 | 60 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:29.22 | |
43 | 88 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:30.85 | |
44 | 13 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:31.21 | |
45 | 166 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:31.39 | |
46 | 170 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 1:31.57 | |
47 | 165 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 1:32.21 | |
48 | 65 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:32.70 | |
49 | 61 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 1:34.18 | |
50 | 99 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 1:34.74 | |
51 | 85 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 1:34.97 | |
52 | 89 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:36.23 | |
53 | 164 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 1:37.48 | |
54 | 80 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 1:38.35 | |
55 | 1 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 1:38.42 | |
56 | 90 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 1:46.66 | |
57 | 5 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:48.79 | |
58 | 2 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 2:00.00 | |
59 | 14 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | 2:02.73 | |
60 | 285 | Stabell Oliver Lyth | 2009 | RINGSTED | 0951BF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 14, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 57.84 | |
2 | 224 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:00.92 | |
3 | 239 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:02.62 | |
4 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 1:03.51 | |
5 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 1:03.87 | |
6 | 50 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:04.27 | |
7 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:04.76 | |
8 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 1:04.89 | |
9 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 1:04.89 | |
10 | 179 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:07.06 | |
11 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 1:07.67 | |
12 | 241 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:07.98 | |
13 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 1:08.14 | |
14 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:08.44 | |
15 | 190 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:08.95 | |
16 | 181 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:09.54 | |
17 | 34 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:09.83 | |
18 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:09.84 | |
19 | 29 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:10.19 | |
20 | 54 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:10.31 | |
21 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 1:10.37 | |
22 | 31 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:10.42 | |
23 | 173 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:11.34 | |
24 | 233 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:11.38 | |
25 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:12.52 | |
26 | 107 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 1:13.47 | |
27 | 155 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:13.99 | |
28 | 187 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:14.28 | |
29 | 78 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:14.53 | |
30 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 1:14.56 | |
31 | 230 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:16.53 | |
32 | 203 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 1:17.01 | |
33 | 30 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:17.62 | |
34 | 101 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI-GREVE | 0894AH | 25 m | 1:18.23 | |
35 | 178 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:18.29 | |
36 | 144 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:18.31 | |
37 | 183 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:18.58 | |
38 | 105 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 1:18.96 | |
39 | 196 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 1:19.45 | |
40 | 58 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:20.26 | |
41 | 59 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:20.26 | |
42 | 73 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:20.90 | |
43 | 200 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 1:21.75 | |
44 | 93 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:22.11 | |
45 | 67 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:22.44 | |
46 | 139 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:23.04 | |
47 | 201 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI-TUNE | 0862AO | 25 m | 1:24.46 | |
48 | 25 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:24.63 | |
49 | 146 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:24.76 | |
50 | 106 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 1:26.02 | |
51 | 66 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:26.08 | |
52 | 202 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 1:26.26 | |
53 | 104 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI-GREVE | 0952AF | 25 m | 1:27.89 | |
54 | 134 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:28.47 | |
55 | 108 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 1:29.12 | |
56 | 102 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 1:29.51 | |
57 | 11 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | 1:30.00 | |
58 | 147 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:30.45 | |
59 | 159 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 1:34.39 | |
60 | 140 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:34.99 | |
61 | 62 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:35.79 | |
62 | 103 | Madsen Josephine | 2009 | GTI-GREVE | 0928AG | 25 m | 1:36.15 | |
63 | 86 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 1:37.57 | |
64 | 7 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 1:40.01 | |
65 | 160 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 1:40.83 | |
66 | 9 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:42.72 | |
67 | 77 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 1:43.04 | |
68 | 8 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 1:43.13 | |
69 | 64 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:43.72 | |
70 | 145 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:43.94 | |
71 | 10 | Dantoft Isabella | 2007 | RINGSTED | 0768AY | 25 m | 1:45.00 | |
72 | 4 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 1:46.87 | |
73 | 63 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:48.55 | |
74 | 16 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:49.37 | |
75 | 84 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:50.08 | |
76 | 6 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 1:53.35 | |
77 | 199 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI-TUNE | 0826AL | 25 m | 1:54.36 | |
78 | 12 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 2:00.00 | |
79 | 87 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 2:27.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:12.13 | |
2 | 223 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:18.95 | |
3 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 2:23.53 | |
4 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 2:35.67 | |
5 | 184 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:37.09 | |
6 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:39.05 | |
7 | 235 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 2:40.00 | |
8 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:42.68 | |
9 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 2:43.69 | |
10 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 2:43.78 | |
11 | 143 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 2:47.08 | |
12 | 226 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 2:50.00 | |
13 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 2:50.69 | |
14 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 3:09.66 | |
15 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:12.66 | |
16 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 3:18.52 | |
17 | 141 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 3:19.94 | |
18 | 82 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 3:20.53 | |
19 | 135 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 3:36.93 | |
20 | 237 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 3:39.46 | |
21 | 197 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI-TUNE | 0821AE | 25 m | 3:52.52 | |
22 | 18 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 4:00.00 | |
23 | 43 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | ||
24 | 99 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | ||
25 | 162 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
26 | 163 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | ||
27 | 167 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 2:24.28 | |
2 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 2:28.45 | |
3 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:47.52 | |
4 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 2:47.84 | |
5 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 2:50.12 | |
6 | 186 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 2:50.59 | |
7 | 31 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 2:52.26 | |
8 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 2:52.96 | |
9 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 2:54.11 | |
10 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 2:55.67 | |
11 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:59.82 | |
12 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 2:59.99 | |
13 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 3:00.00 | |
14 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 3:05.36 | |
15 | 180 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:06.90 | |
16 | 189 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 3:20.20 | |
17 | 185 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 3:23.27 | |
18 | 26 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 3:25.00 | |
19 | 152 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 3:25.57 | |
20 | 20 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 3:31.66 | |
21 | 19 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 3:35.00 | |
22 | 137 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 3:44.27 | |
23 | 23 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 4:07.50 | |
24 | 22 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 4:12.44 | |
25 | 21 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 4:18.00 | |
26 | 17 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | ||
27 | 72 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 17, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Gti Boys 1 | 2005 | GTI | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 247 | Atomic Race Power | 2006 | VI39 | 25 m | 2:06.31 | ||
3 | 192 | Stt-Drenge | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:09.42 | ||
4 | 38 | Ringsted Turbo 1 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:11.00 | ||
5 | 257 | Gti Boys 2 | 2005 | GTI | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 68 | Holbæk Drenge 1 | 2005 | HOLBÆK | 25 m | 2:16.50 | ||
7 | 250 | 10.000 Volt | 2007 | VI39 | 25 m | 2:18.71 | ||
8 | 259 | Bøllerne 1 | 2007 | GTI | 25 m | 2:20.50 | ||
9 | 41 | Ringsted Turbo 2 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:33.12 | ||
10 | 96 | Herlev Drenge 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:38.18 | ||
11 | 154 | Gsk Søpølser 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:39.17 | ||
12 | 249 | Små Men Rå | 2008 | VI39 | 25 m | 2:39.64 | ||
13 | 69 | Holbæk Drenge 2 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:54.27 | ||
14 | 260 | Bøllerne 2 | 2007 | GTI | 25 m | 2:58.00 | ||
15 | 191 | Stt Water Beasts | 2008 | VATCPH-STT | 25 m | 3:04.65 | ||
16 | 97 | Herlev Drenge 2 | 2009 | HERLEV | 25 m | 3:06.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 18, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Klaes´ Smølfer | 2006 | GTI | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 248 | Wild Chicks | 2006 | VI39 | 25 m | 2:13.81 | ||
3 | 255 | Gti´s Drømmehold | 2006 | GTI | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 194 | Stt Black Widows | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:20.38 | ||
5 | 193 | Stt Wonder Women | 2007 | VATCPH-STT | 25 m | 2:20.78 | ||
6 | 264 | de Seje Vandmænd | 2008 | GTI | 25 m | 2:25.64 | ||
7 | 38 | Ringsted Turbo 1 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:27.59 | ||
8 | 70 | Holbæk Piger 1 | 2006 | HOLBÆK | 25 m | 2:29.37 | ||
9 | 271 | Nicolais Engle | 2006 | GTI | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 153 | Gsk Søstjerner 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:38.99 | ||
11 | 195 | Stt Captain Marvel | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:40.36 | ||
12 | 269 | Team Kristine | 2009 | GTI | 25 m | 2:40.97 | ||
13 | 94 | Herlev Piger 1 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:45.40 | ||
14 | 270 | de Gyldne Agurker | 2008 | GTI | 25 m | 2:47.83 | ||
15 | 39 | Ringsted Turbo 2 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:55.57 | ||
16 | 71 | Holbæk Piger 2 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:58.44 | ||
17 | 95 | Herlev Piger 2 | 2009 | HERLEV | 25 m | 3:39.72 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 19, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 1:02.26 | |
2 | 240 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:02.70 | |
3 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 1:05.28 | |
4 | 223 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.45 | |
5 | 51 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:08.10 | |
6 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:10.95 | |
7 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 1:12.32 | |
8 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 1:13.41 | |
9 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 1:13.75 | |
10 | 52 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:14.80 | |
11 | 228 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:15.79 | |
12 | 44 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:15.91 | |
13 | 56 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:17.20 | |
14 | 229 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:18.28 | |
15 | 258 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729ad | 25 m | 1:18.60 | |
16 | 174 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:18.99 | |
17 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 1:19.70 | |
18 | 100 | Dimon Mark | 2006 | GTI-GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:20.04 | |
19 | 55 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:20.73 | |
20 | 243 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:21.50 | |
21 | 235 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:21.62 | |
22 | 272 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:21.98 | |
23 | 236 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:22.05 | |
24 | 278 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:22.20 | |
25 | 273 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 25 m | 1:22.61 | |
26 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:22.88 | |
27 | 98 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 1:24.55 | |
28 | 91 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:26.14 | |
29 | 28 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:26.34 | |
30 | 79 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:26.39 | |
31 | 277 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:27.08 | |
32 | 42 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 1:27.50 | |
33 | 57 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:28.65 | |
34 | 43 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:28.75 | |
35 | 33 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:29.24 | |
36 | 76 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:29.27 | |
37 | 198 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI-TUNE | 0741AH | 25 m | 1:29.80 | |
38 | 232 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:29.88 | |
39 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:31.06 | |
40 | 135 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:31.40 | |
41 | 53 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 1:31.78 | |
42 | 136 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:32.45 | |
43 | 227 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:34.07 | |
44 | 197 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI-TUNE | 0821AE | 25 m | 1:36.43 | |
45 | 82 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:36.70 | |
46 | 225 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:36.75 | |
47 | 48 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 1:37.94 | |
48 | 141 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:38.35 | |
49 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 1:38.59 | |
50 | 167 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:38.88 | |
51 | 60 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:39.48 | |
52 | 92 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:41.31 | |
53 | 65 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:42.27 | |
54 | 13 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:42.78 | |
55 | 162 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:44.32 | |
56 | 99 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 1:45.36 | |
57 | 61 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 1:47.62 | |
58 | 164 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 1:48.23 | |
59 | 88 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:49.09 | |
60 | 80 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 1:49.36 | |
61 | 126 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI-GREVE | 0963AB | 25 m | 1:51.52 | |
62 | 168 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | 1:52.98 | |
63 | 214 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI-TUNE | 0985AE | 25 m | 1:55.92 | |
64 | 89 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:57.33 | |
65 | 275 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | 2:02.80 | |
66 | 85 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 2:03.12 | |
67 | 215 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI-TUNE | 0993AD | 25 m | 2:05.21 | |
68 | 127 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI-GREVE | 0935AD | 25 m | 2:05.94 | |
69 | 171 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | 2:09.28 | |
70 | 169 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | 2:26.26 | |
71 | 121 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GTI-GREVE | 1001AE | 25 m | ||
72 | 122 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GTI-GREVE | 1005AE | 25 m | ||
73 | 123 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GTI-GREVE | 0955BA | 25 m | ||
74 | 125 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GTI-GREVE | 1007AE | 25 m | ||
75 | 211 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | GTI-TUNE | 1015AE | 25 m | ||
76 | 212 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | GTI-TUNE | 1029AE | 25 m | ||
77 | 213 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | GTI-TUNE | 0959BA | 25 m | ||
78 | 216 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | GTI-TUNE | 1019AE | 25 m | ||
79 | 217 | Storgaard Villads Fast | 2010 | GTI-TUNE | 1021AE | 25 m | ||
80 | 274 | Christiansen Inuk Carl Bourup | 2007 | HOLBÆK | 0767AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 20, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 1:08.12 | |
2 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 1:09.18 | |
3 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 1:10.70 | |
4 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 1:12.85 | |
5 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:13.36 | |
6 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 1:14.50 | |
7 | 50 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:15.69 | |
8 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:15.81 | |
9 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 1:16.19 | |
10 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 1:16.42 | |
11 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 1:17.58 | |
12 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:17.79 | |
13 | 190 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:18.62 | |
14 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:19.88 | |
15 | 54 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:20.48 | |
16 | 283 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:20.64 | |
17 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 1:21.40 | |
18 | 173 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:21.45 | |
19 | 230 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:21.58 | |
20 | 282 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:21.66 | |
21 | 284 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:21.82 | |
22 | 34 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:22.74 | |
23 | 185 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:23.61 | |
24 | 189 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:24.87 | |
25 | 107 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 1:26.06 | |
26 | 138 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:26.14 | |
27 | 26 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:27.41 | |
28 | 196 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 1:28.09 | |
29 | 58 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:28.76 | |
30 | 180 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:28.79 | |
31 | 280 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:28.89 | |
32 | 178 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:29.47 | |
33 | 78 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:29.52 | |
34 | 67 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:29.87 | |
35 | 101 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI-GREVE | 0894AH | 25 m | 1:30.02 | |
36 | 147 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:30.47 | |
37 | 59 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:30.60 | |
38 | 72 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:32.07 | |
39 | 281 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:32.14 | |
40 | 279 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:32.48 | |
41 | 201 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI-TUNE | 0862AO | 25 m | 1:32.50 | |
42 | 139 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:32.81 | |
43 | 106 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 1:33.84 | |
44 | 74 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:33.86 | |
45 | 73 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:34.27 | |
46 | 25 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:34.47 | |
47 | 134 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:34.67 | |
48 | 144 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:34.71 | |
49 | 66 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:37.72 | |
50 | 104 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI-GREVE | 0952AF | 25 m | 1:37.83 | |
51 | 152 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:38.02 | |
52 | 102 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 1:38.95 | |
53 | 238 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:40.09 | |
54 | 202 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 1:41.06 | |
55 | 108 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 1:41.45 | |
56 | 103 | Madsen Josephine | 2009 | GTI-GREVE | 0928AG | 25 m | 1:41.56 | |
57 | 64 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:43.27 | |
58 | 62 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:43.81 | |
59 | 140 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:44.73 | |
60 | 137 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:45.07 | |
61 | 159 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 1:45.24 | |
62 | 20 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:45.80 | |
63 | 86 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 1:46.07 | |
64 | 219 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064AD | 25 m | 1:46.33 | |
65 | 160 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 1:46.39 | |
66 | 246 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:49.90 | |
67 | 245 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:51.43 | |
68 | 128 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054AD | 25 m | 1:52.15 | |
69 | 63 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:52.56 | |
70 | 244 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:52.60 | |
71 | 84 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 2:02.33 | |
72 | 222 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084AD | 25 m | 2:06.00 | |
73 | 77 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 2:09.53 | |
74 | 131 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI-GREVE | 1044AD | 25 m | 2:27.62 | |
75 | 47 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | GTI-ISHØJ | 1080AG | 25 m | ||
76 | 129 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GTI-GREVE | 1086AG | 25 m | ||
77 | 130 | Nyamadi Josefine | 2010 | GTI-GREVE | 1084AG | 25 m | ||
78 | 132 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GTI-GREVE | 1082AG | 25 m | ||
79 | 218 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | GTI-TUNE | 1126AC | 25 m | ||
80 | 220 | Poder Lærke Teisner | 2010 | GTI-TUNE | 1088AG | 25 m | ||
81 | 221 | Hansen Maia | 2010 | GTI-TUNE | 1098AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 25.95 | |
2 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 25.99 | |
3 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 26.68 | |
4 | 36 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 27.12 | |
5 | 37 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 27.80 | |
6 | 27 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 28.20 | |
7 | 176 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 28.71 | |
8 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 28.82 | |
9 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 29.38 | |
10 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 29.93 | |
11 | 237 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 29.93 | |
12 | 177 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 30.08 | |
13 | 182 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 30.44 | |
14 | 55 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 30.87 | |
15 | 175 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 31.39 | |
16 | 242 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 31.71 | |
17 | 234 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 31.81 | |
18 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 31.83 | |
19 | 44 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 31.87 | |
20 | 32 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 31.89 | |
21 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 32.46 | |
22 | 236 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 32.74 | |
23 | 91 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 33.04 | |
24 | 226 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 33.46 | |
25 | 188 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 34.59 | |
26 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 34.72 | |
27 | 53 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 35.49 | |
28 | 163 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 35.63 | |
29 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 37.57 | |
30 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 37.71 | |
31 | 198 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI-TUNE | 0741AH | 25 m | 37.86 | |
32 | 165 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 37.89 | |
33 | 92 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 38.18 | |
34 | 75 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 38.37 | |
35 | 225 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 38.48 | |
36 | 85 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 38.95 | |
37 | 149 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 38.98 | |
38 | 88 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 40.82 | |
39 | 1 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 40.85 | |
40 | 168 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | 42.45 | |
41 | 18 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 42.68 | |
42 | 80 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 42.84 | |
43 | 151 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 43.01 | |
44 | 148 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 45.07 | |
45 | 90 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 46.88 | |
46 | 2 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 48.40 | |
47 | 3 | Haak Hector | 2010 | RINGSTED | 1051AF | 25 m | 48.73 | |
48 | 5 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 49.83 | |
49 | 171 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | 53.07 | |
50 | 169 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | 56.85 | |
51 | 285 | Stabell Oliver Lyth | 2009 | RINGSTED | 0951BF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 26.98 | |
2 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 28.80 | |
3 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 29.11 | |
4 | 239 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 29.23 | |
5 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 29.52 | |
6 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 29.84 | |
7 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 30.45 | |
8 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 30.47 | |
9 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 30.51 | |
10 | 31 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 30.61 | |
11 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 30.63 | |
12 | 179 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 30.73 | |
13 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 30.73 | |
14 | 181 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 31.00 | |
15 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 31.08 | |
16 | 29 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 32.04 | |
17 | 186 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 32.09 | |
18 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 32.38 | |
19 | 173 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 32.52 | |
20 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 32.62 | |
21 | 107 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 33.20 | |
22 | 155 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 33.50 | |
23 | 233 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 33.53 | |
24 | 187 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 34.76 | |
25 | 203 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 34.95 | |
26 | 30 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 35.31 | |
27 | 183 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 36.00 | |
28 | 73 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 36.39 | |
29 | 146 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 36.91 | |
30 | 74 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 39.62 | |
31 | 104 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI-GREVE | 0952AF | 25 m | 40.32 | |
32 | 11 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | 40.52 | |
33 | 246 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 41.20 | |
34 | 86 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 41.74 | |
35 | 17 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 41.98 | |
36 | 9 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 42.48 | |
37 | 4 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 43.41 | |
38 | 6 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 43.43 | |
39 | 19 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 44.09 | |
40 | 145 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 44.45 | |
41 | 64 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 44.76 | |
42 | 23 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 45.30 | |
43 | 16 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 45.72 | |
44 | 22 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 46.06 | |
45 | 8 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 46.23 | |
46 | 7 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 47.03 | |
47 | 83 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 47.08 | |
48 | 245 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 47.51 | |
49 | 161 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | 47.79 | |
50 | 21 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 48.62 | |
51 | 199 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI-TUNE | 0826AL | 25 m | 49.25 | |
52 | 84 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 49.27 | |
53 | 12 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 54.84 | |
54 | 158 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | 54.90 | |
55 | 157 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | 57.74 | |
56 | 156 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | 59.63 | |
57 | 87 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 1:05.98 | |
58 | 81 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 59.81 | |
2 | 240 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:00.26 | |
3 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 1:01.74 | |
4 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 1:02.22 | |
5 | 223 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:02.22 | |
6 | 51 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:07.18 | |
7 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 1:09.27 | |
8 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:11.28 | |
9 | 52 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:11.93 | |
10 | 182 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:12.37 | |
11 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 1:13.47 | |
12 | 35 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:13.61 | |
13 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 1:15.25 | |
14 | 228 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:16.71 | |
15 | 174 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:18.60 | |
16 | 243 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:20.09 | |
17 | 133 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:30.36 | |
18 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:30.54 | |
19 | 188 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:36.01 | |
20 | 43 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:36.09 | |
21 | 163 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:41.03 | |
22 | 76 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:44.06 | |
23 | 172 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:44.73 | |
24 | 33 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 2:00.00 | |
25 | 164 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 2:09.82 | |
26 | 99 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | ||
27 | 143 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | ||
28 | 162 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | ||
29 | 170 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | ||
30 | 197 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI-TUNE | 0821AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 1:03.84 | |
2 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 1:06.85 | |
3 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 1:09.35 | |
4 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:09.42 | |
5 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:12.01 | |
6 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 1:12.05 | |
7 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 1:13.03 | |
8 | 181 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:14.24 | |
9 | 241 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:16.85 | |
10 | 50 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:17.41 | |
11 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 1:17.69 | |
12 | 29 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:19.84 | |
13 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 1:19.89 | |
14 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:19.95 | |
15 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:20.94 | |
16 | 190 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:21.79 | |
17 | 185 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:21.97 | |
18 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 1:23.36 | |
19 | 189 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:26.43 | |
20 | 105 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 1:27.70 | |
21 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 1:32.01 | |
22 | 200 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 1:32.83 | |
23 | 138 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:36.98 | |
24 | 201 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI-TUNE | 0862AO | 25 m | 1:40.15 | |
25 | 196 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 1:40.82 | |
26 | 78 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:43.37 | |
27 | 183 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:45.45 | |
28 | 187 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:51.57 | |
29 | 202 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 1:55.03 | |
30 | 159 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 2:04.16 | |
31 | 186 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 32.43 | |
2 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 33.47 | |
3 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 37.14 | |
4 | 237 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 38.12 | |
5 | 242 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 40.12 | |
6 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 40.22 | |
7 | 56 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 41.00 | |
8 | 226 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 43.66 | |
9 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 44.23 | |
10 | 166 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 44.47 | |
11 | 165 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 46.88 | |
12 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 47.18 | |
13 | 91 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 48.07 | |
14 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 48.80 | |
15 | 79 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 48.90 | |
16 | 229 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 49.21 | |
17 | 235 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 50.06 | |
18 | 28 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 50.07 | |
19 | 227 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 52.02 | |
20 | 75 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 53.21 | |
21 | 65 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 53.53 | |
22 | 126 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI-GREVE | 0963AB | 25 m | 54.69 | |
23 | 148 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 55.56 | |
24 | 215 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI-TUNE | 0993AD | 25 m | 55.59 | |
25 | 80 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 55.63 | |
26 | 1 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 56.31 | |
27 | 127 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI-GREVE | 0935AD | 25 m | 56.87 | |
28 | 88 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 56.88 | |
29 | 214 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI-TUNE | 0985AE | 25 m | 1:00.56 | |
30 | 151 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:01.33 | |
31 | 171 | Folmann Otto Weber | 2009 | VATCPH-STT | 0947BD | 25 m | 1:01.87 | |
32 | 90 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 1:02.59 | |
33 | 85 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 1:02.92 | |
34 | 5 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:04.05 | |
35 | 216 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | GTI-TUNE | 1019AE | 25 m | 1:04.93 | |
36 | 60 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:05.98 | |
37 | 122 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GTI-GREVE | 1005AE | 25 m | 1:06.67 | |
38 | 14 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | 1:06.72 | |
39 | 18 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:07.25 | |
40 | 125 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GTI-GREVE | 1007AE | 25 m | 1:14.80 | |
41 | 217 | Storgaard Villads Fast | 2010 | GTI-TUNE | 1021AE | 25 m | 1:16.19 | |
42 | 213 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | GTI-TUNE | 0959BA | 25 m | 1:17.01 | |
43 | 2 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 1:17.76 | |
44 | 211 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | GTI-TUNE | 1015AE | 25 m | 1:18.68 | |
45 | 121 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GTI-GREVE | 1001AE | 25 m | 1:22.83 | |
46 | 212 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | GTI-TUNE | 1029AE | 25 m | 1:22.89 | |
47 | 169 | Eckhardt Magnus | 2010 | VATCPH-STT | 1071AG | 25 m | 1:25.33 | |
48 | 123 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GTI-GREVE | 0955BA | 25 m | 1:25.86 | |
49 | 61 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | ||
50 | 149 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | ||
51 | 168 | Andersen Mads Friis | 2009 | VATCPH-STT | 0945BD | 25 m | ||
52 | 274 | Christiansen Inuk Carl Bourup | 2007 | HOLBÆK | 0767AP | 25 m | ||
53 | 275 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | ||
54 | 285 | Stabell Oliver Lyth | 2009 | RINGSTED | 0951BF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 26, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 36.27 | |
2 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 36.45 | |
3 | 224 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 36.94 | |
4 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 37.16 | |
5 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 37.40 | |
6 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 38.37 | |
7 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 38.97 | |
8 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 39.93 | |
9 | 230 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 40.35 | |
10 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 40.99 | |
11 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 41.99 | |
12 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 42.30 | |
13 | 142 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 43.29 | |
14 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 43.57 | |
15 | 26 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 44.06 | |
16 | 233 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 44.66 | |
17 | 106 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 45.98 | |
18 | 178 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 46.82 | |
19 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 46.93 | |
20 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 46.93 | |
21 | 102 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 48.79 | |
22 | 59 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 49.15 | |
23 | 108 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 50.42 | |
24 | 101 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI-GREVE | 0894AH | 25 m | 50.76 | |
25 | 152 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 51.57 | |
26 | 62 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 51.65 | |
27 | 58 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 51.68 | |
28 | 103 | Madsen Josephine | 2009 | GTI-GREVE | 0928AG | 25 m | 52.17 | |
29 | 19 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 53.57 | |
30 | 72 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 53.96 | |
31 | 140 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 54.13 | |
32 | 145 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 54.77 | |
33 | 146 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 55.70 | |
34 | 16 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 55.86 | |
35 | 128 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054AD | 25 m | 56.94 | |
36 | 22 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 57.01 | |
37 | 160 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 57.34 | |
38 | 20 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 57.82 | |
39 | 219 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064AD | 25 m | 59.19 | |
40 | 199 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI-TUNE | 0826AL | 25 m | 1:01.47 | |
41 | 10 | Dantoft Isabella | 2007 | RINGSTED | 0768AY | 25 m | 1:03.56 | |
42 | 220 | Poder Lærke Teisner | 2010 | GTI-TUNE | 1088AG | 25 m | 1:03.99 | |
43 | 17 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 1:05.30 | |
44 | 21 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:05.91 | |
45 | 77 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 1:05.94 | |
46 | 130 | Nyamadi Josefine | 2010 | GTI-GREVE | 1084AG | 25 m | 1:06.43 | |
47 | 244 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:08.06 | |
48 | 132 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GTI-GREVE | 1082AG | 25 m | 1:09.89 | |
49 | 222 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084AD | 25 m | 1:10.29 | |
50 | 129 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GTI-GREVE | 1086AG | 25 m | 1:13.00 | |
51 | 12 | Tissera Asanka | 2010 | RINGSTED | 1096AI | 25 m | 1:14.36 | |
52 | 47 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | GTI-ISHØJ | 1080AG | 25 m | 1:14.81 | |
53 | 218 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | GTI-TUNE | 1126AC | 25 m | 1:15.05 | |
54 | 161 | Schnabelrauch Mia H | 2009 | VATCPH-STT | 0954BD | 25 m | 1:15.11 | |
55 | 7 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 1:15.33 | |
56 | 87 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 1:20.39 | |
57 | 131 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI-GREVE | 1044AD | 25 m | 1:21.72 | |
58 | 158 | Pedersen Alma S. L. | 2009 | VATCPH-STT | 0952BD | 25 m | 1:25.36 | |
59 | 221 | Hansen Maia | 2010 | GTI-TUNE | 1098AG | 25 m | 1:25.51 | |
60 | 81 | Føge Clara Nymark | 2011 | HERLEV | 1160AG | 25 m | ||
61 | 156 | Larssen Alicia Dupont | 2010 | VATCPH-STT | 1058AK | 25 m | ||
62 | 157 | Neesen Alma | 2010 | VATCPH-STT | 1060AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 27, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 4:55.73 | |
2 | 176 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 5:09.45 | |
3 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 5:24.36 | |
4 | 37 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 5:28.61 | |
5 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 5:35.34 | |
6 | 36 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 5:46.91 | |
7 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 5:50.99 | |
8 | 44 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 6:02.76 | |
9 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 6:07.83 | |
10 | 258 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729ad | 25 m | 6:13.69 | |
11 | 35 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 6:14.67 | |
12 | 100 | Dimon Mark | 2006 | GTI-GREVE | 0667AJ | 25 m | 6:36.73 | |
13 | 42 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | ||
14 | 98 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | ||
15 | 175 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | ||
16 | 198 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI-TUNE | 0741AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 28, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 5:29.46 | |
2 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 5:30.67 | |
3 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 5:40.17 | |
4 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 5:44.57 | |
5 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 5:46.25 | |
6 | 241 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 5:50.00 | |
7 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 5:51.18 | |
8 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 5:58.47 | |
9 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 6:00.00 | |
10 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 6:00.00 | |
11 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 6:00.00 | |
12 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 6:00.00 | |
13 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 6:00.34 | |
14 | 34 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 6:45.00 | |
15 | 200 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 7:00.34 | |
16 | 105 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 7:06.11 | |
17 | 30 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 2:37.81 | |
2 | 240 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:38.64 | |
3 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 2:45.21 | |
4 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:45.66 | |
5 | 228 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 2:50.00 | |
6 | 27 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:53.07 | |
7 | 177 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:56.89 | |
8 | 223 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 3:00.00 | |
9 | 174 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 3:03.27 | |
10 | 32 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 3:12.24 | |
11 | 234 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 3:16.00 | |
12 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 3:20.00 | |
13 | 232 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 3:20.00 | |
14 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 3:41.04 | |
15 | 136 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 3:51.60 | |
16 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 3:53.10 | |
17 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 4:08.87 | |
18 | 13 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 4:18.69 | |
19 | 89 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 4:22.17 | |
20 | 82 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | ||
21 | 166 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
22 | 172 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 30, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 2:52.11 | |
2 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:54.25 | |
3 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 2:56.13 | |
4 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 2:58.95 | |
5 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 3:01.66 | |
6 | 155 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:02.41 | |
7 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 3:06.44 | |
8 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 3:06.57 | |
9 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 3:07.12 | |
10 | 179 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 3:09.42 | |
11 | 54 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:10.39 | |
12 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 3:12.89 | |
13 | 183 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 3:16.50 | |
14 | 186 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 3:17.81 | |
15 | 142 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 3:18.88 | |
16 | 180 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:22.54 | |
17 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 3:25.63 | |
18 | 200 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 3:28.49 | |
19 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 3:29.79 | |
20 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 3:30.60 | |
21 | 25 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:34.45 | |
22 | 152 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 3:56.73 | |
23 | 102 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 4:01.60 | |
24 | 73 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 4:03.55 | |
25 | 23 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 4:19.90 | |
26 | 20 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 4:25.00 | |
27 | 74 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
28 | 83 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | ||
29 | 147 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 1:04.61 | |
2 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 1:06.64 | |
3 | 27 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:07.51 | |
4 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 1:08.70 | |
5 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:11.51 | |
6 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 1:13.41 | |
7 | 176 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:13.96 | |
8 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:15.96 | |
9 | 182 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:18.13 | |
10 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 1:18.36 | |
11 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 1:22.10 | |
12 | 143 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:22.14 | |
13 | 98 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 1:22.34 | |
14 | 79 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:22.37 | |
15 | 226 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:24.57 | |
16 | 42 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 1:25.39 | |
17 | 53 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 1:29.96 | |
18 | 57 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:30.49 | |
19 | 231 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:31.15 | |
20 | 75 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:31.93 | |
21 | 141 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:32.33 | |
22 | 76 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:34.02 | |
23 | 48 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 1:34.86 | |
24 | 135 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:35.41 | |
25 | 225 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:39.79 | |
26 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:41.21 | |
27 | 126 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GTI-GREVE | 0963AB | 25 m | 1:41.75 | |
28 | 61 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 1:42.40 | |
29 | 170 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 1:42.86 | |
30 | 92 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:43.23 | |
31 | 165 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 1:43.53 | |
32 | 214 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | GTI-TUNE | 0985AE | 25 m | 1:46.19 | |
33 | 162 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:47.32 | |
34 | 149 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 1:47.75 | |
35 | 127 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GTI-GREVE | 0935AD | 25 m | 1:48.10 | |
36 | 167 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:48.89 | |
37 | 216 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | GTI-TUNE | 1019AE | 25 m | 1:50.73 | |
38 | 90 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 1:50.87 | |
39 | 5 | Larsen Nikolaj Klempar | 2010 | RINGSTED | 1053AF | 25 m | 1:51.16 | |
40 | 151 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:53.97 | |
41 | 215 | Olsen Mikkel | 2009 | GTI-TUNE | 0993AD | 25 m | 1:55.55 | |
42 | 148 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:55.66 | |
43 | 123 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GTI-GREVE | 0955BA | 25 m | 1:55.85 | |
44 | 18 | Knudsen Asmus | 2006 | RINGSTED | 0699AM | 25 m | 1:56.16 | |
45 | 125 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GTI-GREVE | 1007AE | 25 m | 1:56.97 | |
46 | 65 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915AF | 25 m | 1:58.93 | |
47 | 217 | Storgaard Villads Fast | 2010 | GTI-TUNE | 1021AE | 25 m | 1:59.65 | |
48 | 1 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 2:00.00 | |
49 | 164 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 2:00.13 | |
50 | 121 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GTI-GREVE | 1001AE | 25 m | 2:00.19 | |
51 | 213 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | GTI-TUNE | 0959BA | 25 m | 2:04.13 | |
52 | 2 | Sørensen David | 2009 | RINGSTED | 0923BB | 25 m | 2:10.00 | |
53 | 14 | Rys-Bojsen Teodor | 2009 | RINGSTED | 0937BC | 25 m | 2:12.12 | |
54 | 3 | Haak Hector | 2010 | RINGSTED | 1051AF | 25 m | 2:15.00 | |
55 | 122 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GTI-GREVE | 1005AE | 25 m | ||
56 | 211 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | GTI-TUNE | 1015AE | 25 m | ||
57 | 212 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | GTI-TUNE | 1029AE | 25 m | ||
58 | 275 | Christiansen Simon | 2009 | HOLBÆK | 0949BC | 25 m | ||
59 | 285 | Stabell Oliver Lyth | 2009 | RINGSTED | 0951BF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 1:07.61 | |
2 | 224 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:08.42 | |
3 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 1:09.72 | |
4 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 1:10.08 | |
5 | 239 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:12.17 | |
6 | 179 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:15.17 | |
7 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:16.06 | |
8 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 1:16.25 | |
9 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:16.96 | |
10 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 1:17.26 | |
11 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 1:17.78 | |
12 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 1:17.89 | |
13 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 1:18.43 | |
14 | 190 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:18.81 | |
15 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:20.16 | |
16 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:22.11 | |
17 | 31 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:22.65 | |
18 | 241 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:22.81 | |
19 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 1:23.38 | |
20 | 187 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:23.92 | |
21 | 185 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:24.10 | |
22 | 203 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 1:25.42 | |
23 | 107 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 1:26.17 | |
24 | 72 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:26.94 | |
25 | 58 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:27.37 | |
26 | 180 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:27.44 | |
27 | 178 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:28.14 | |
28 | 105 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 1:29.32 | |
29 | 147 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:30.32 | |
30 | 144 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:32.29 | |
31 | 104 | Eirfeldt Anna | 2009 | GTI-GREVE | 0952AF | 25 m | 1:33.19 | |
32 | 201 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | GTI-TUNE | 0862AO | 25 m | 1:33.75 | |
33 | 134 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:34.61 | |
34 | 106 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 1:35.91 | |
35 | 139 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:36.09 | |
36 | 59 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:37.13 | |
37 | 67 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:39.23 | |
38 | 64 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:39.50 | |
39 | 219 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064AD | 25 m | 1:39.53 | |
40 | 108 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 1:39.60 | |
41 | 230 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:39.79 | |
42 | 238 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:41.41 | |
43 | 137 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:42.58 | |
44 | 202 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 1:42.90 | |
45 | 103 | Madsen Josephine | 2009 | GTI-GREVE | 0928AG | 25 m | 1:43.89 | |
46 | 66 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:44.25 | |
47 | 222 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084AD | 25 m | 1:44.61 | |
48 | 86 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 1:48.29 | |
49 | 4 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 1:48.79 | |
50 | 128 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054AD | 25 m | 1:49.14 | |
51 | 245 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:50.00 | |
52 | 9 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:51.17 | |
53 | 145 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:52.38 | |
54 | 246 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:53.48 | |
55 | 160 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 1:53.80 | |
56 | 77 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 1:54.58 | |
57 | 17 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 1:55.88 | |
58 | 6 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 1:56.92 | |
59 | 63 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 1:57.24 | |
60 | 23 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:57.26 | |
61 | 84 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:58.08 | |
62 | 244 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:58.16 | |
63 | 11 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | 1:58.47 | |
64 | 132 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GTI-GREVE | 1082AG | 25 m | 1:58.63 | |
65 | 131 | Hansen Ronja B | 2010 | GTI-GREVE | 1044AD | 25 m | 1:59.58 | |
66 | 130 | Nyamadi Josefine | 2010 | GTI-GREVE | 1084AG | 25 m | 2:05.82 | |
67 | 199 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | GTI-TUNE | 0826AL | 25 m | 2:06.15 | |
68 | 7 | Thaysen Alma C. | 2011 | RINGSTED | 1108AD | 25 m | 2:10.00 | |
69 | 8 | Taraboi Alesia Gabriela | 2008 | RINGSTED | 0874AT | 25 m | 2:10.00 | |
70 | 218 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | GTI-TUNE | 1126AC | 25 m | 2:10.14 | |
71 | 47 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | GTI-ISHØJ | 1080AG | 25 m | 2:11.64 | |
72 | 129 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GTI-GREVE | 1086AG | 25 m | 2:13.13 | |
73 | 21 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 2:18.12 | |
74 | 87 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 2:20.62 | |
75 | 220 | Poder Lærke Teisner | 2010 | GTI-TUNE | 1088AG | 25 m | ||
76 | 221 | Hansen Maia | 2010 | GTI-TUNE | 1098AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 33, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI-GREVE | 0569AF | 25 m | 2:02.88 | |
2 | 206 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI-TUNE | 0513AF | 25 m | 2:04.66 | |
3 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GTI-GREVE | 0557AB | 25 m | 2:05.17 | |
4 | 37 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:14.81 | |
5 | 51 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:18.03 | |
6 | 112 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 2:18.75 | |
7 | 36 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:20.08 | |
8 | 177 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:20.97 | |
9 | 175 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:21.85 | |
10 | 229 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:22.92 | |
11 | 35 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:25.23 | |
12 | 55 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 2:27.16 | |
13 | 258 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729ad | 25 m | 2:29.03 | |
14 | 46 | Mains Marius | 2005 | GTI-ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:30.78 | |
15 | 116 | Olsen Mathias | 2005 | GTI-GREVE | 0521AF | 25 m | 2:31.15 | |
16 | 237 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:31.37 | |
17 | 32 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 2:33.37 | |
18 | 242 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:35.95 | |
19 | 234 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:36.01 | |
20 | 235 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 2:36.09 | |
21 | 133 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 2:36.32 | |
22 | 210 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 2:37.38 | |
23 | 56 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 2:37.49 | |
24 | 28 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 2:39.40 | |
25 | 57 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 2:39.75 | |
26 | 100 | Dimon Mark | 2006 | GTI-GREVE | 0667AJ | 25 m | 2:39.84 | |
27 | 236 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 2:40.08 | |
28 | 24 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 2:41.66 | |
29 | 188 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 2:43.14 | |
30 | 45 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:44.06 | |
31 | 243 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 2:46.00 | |
32 | 163 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 2:53.53 | |
33 | 33 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 2:53.92 | |
34 | 43 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 2:54.61 | |
35 | 227 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 2:55.00 | |
36 | 91 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 2:58.53 | |
37 | 197 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | GTI-TUNE | 0821AE | 25 m | 3:03.10 | |
38 | 60 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 3:04.21 | |
39 | 232 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 3:10.50 | |
40 | 48 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 3:10.93 | |
41 | 13 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 3:12.89 | |
42 | 167 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 3:14.25 | |
43 | 99 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 3:18.57 | |
44 | 15 | Andersen Adam Hardt | 2008 | RINGSTED | 0809AJ | 25 m | 3:26.69 | |
45 | 89 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 3:34.30 | |
46 | 150 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | ||
47 | 166 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | ||
48 | 170 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | ||
49 | 172 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 34, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:09.23 | |
2 | 114 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI-GREVE | 0682AB | 25 m | 2:16.14 | |
3 | 50 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:17.11 | |
4 | 118 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI-GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:19.40 | |
5 | 239 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:19.91 | |
6 | 208 | Giolbas Mille | 2006 | GTI-TUNE | 0604AL | 25 m | 2:21.99 | |
7 | 119 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI-GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:23.54 | |
8 | 207 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI-TUNE | 0636AI | 25 m | 2:23.66 | |
9 | 117 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI-GREVE | 0634AI | 25 m | 2:26.78 | |
10 | 113 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI-GREVE | 0754AG | 25 m | 2:26.85 | |
11 | 204 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI-TUNE | 0766AI | 25 m | 2:27.76 | |
12 | 111 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI-GREVE | 0604AE | 25 m | 2:27.98 | |
13 | 233 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 2:32.51 | |
14 | 54 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:33.18 | |
15 | 209 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI-TUNE | 0704AI | 25 m | 2:33.27 | |
16 | 120 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI-GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:33.75 | |
17 | 173 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:34.42 | |
18 | 34 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:34.63 | |
19 | 29 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 2:36.22 | |
20 | 155 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 2:39.84 | |
21 | 31 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 2:41.55 | |
22 | 30 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:44.14 | |
23 | 181 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 2:45.80 | |
24 | 189 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 2:49.18 | |
25 | 115 | Dithmar Malene | 2006 | GTI-GREVE | 0634AN | 25 m | 2:50.52 | |
26 | 205 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758AJ | 25 m | 2:50.52 | |
27 | 26 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 2:51.47 | |
28 | 101 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI-GREVE | 0894AH | 25 m | 2:52.17 | |
29 | 203 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 2:58.38 | |
30 | 238 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 3:00.00 | |
31 | 67 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 3:03.92 | |
32 | 196 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 3:04.21 | |
33 | 159 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 3:11.23 | |
34 | 25 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:11.99 | |
35 | 66 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 3:13.47 | |
36 | 146 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 3:15.97 | |
37 | 78 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 3:16.90 | |
38 | 62 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 3:29.92 | |
39 | 16 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 3:35.66 | |
40 | 19 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 3:37.73 | |
41 | 22 | Johansen Klara Ina Emilie | 2007 | RINGSTED | 0776AS | 25 m | 3:50.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Gti Boys 1 | 2005 | GTI | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 247 | Atomic Race Power | 2006 | VI39 | 25 m | 1:52.04 | ||
3 | 68 | Holbæk Drenge 1 | 2005 | HOLBÆK | 25 m | 1:58.62 | ||
4 | 38 | Ringsted Turbo 1 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:59.50 | ||
5 | 192 | Stt-Drenge | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 1:59.58 | ||
6 | 259 | Bøllerne 1 | 2007 | GTI | 25 m | 2:03.00 | ||
7 | 257 | Gti Boys 2 | 2005 | GTI | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 250 | 10.000 Volt | 2007 | VI39 | 25 m | 2:07.05 | ||
9 | 41 | Ringsted Turbo 2 | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:10.83 | ||
10 | 249 | Små Men Rå | 2008 | VI39 | 25 m | 2:20.36 | ||
11 | 154 | Gsk Søpølser 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:20.72 | ||
12 | 96 | Herlev Drenge 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:21.12 | ||
13 | 69 | Holbæk Drenge 2 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:29.63 | ||
14 | 191 | Stt Water Beasts | 2008 | VATCPH-STT | 25 m | 2:33.97 | ||
15 | 260 | Bøllerne 2 | 2007 | GTI | 25 m | 2:34.50 | ||
16 | 253 | T2 Drenge | 2009 | GTI | 25 m | 2:40.97 | ||
17 | 97 | Herlev Drenge 2 | 2009 | HERLEV | 25 m | 2:52.74 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Klaes´ Smølfer | 2006 | GTI | 25 m | 1:55.99 | ||
2 | 248 | Wild Chicks | 2006 | VI39 | 25 m | 2:02.22 | ||
3 | 255 | Gti´s Drømmehold | 2006 | GTI | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 193 | Stt Wonder Women | 2007 | VATCPH-STT | 25 m | 2:06.97 | ||
5 | 70 | Holbæk Piger 1 | 2006 | HOLBÆK | 25 m | 2:07.18 | ||
6 | 194 | Stt Black Widows | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:09.07 | ||
7 | 38 | Ringsted Turbo 1 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:10.27 | ||
8 | 264 | de Seje Vandmænd | 2008 | GTI | 25 m | 2:14.51 | ||
9 | 271 | Nicolais Engle | 2006 | GTI | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 267 | Team Hans | 2009 | GTI | 25 m | 2:20.44 | ||
11 | 153 | Gsk Søstjerner 1 | 2008 | GSK | 25 m | 2:22.76 | ||
12 | 94 | Herlev Piger 1 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:24.14 | ||
13 | 195 | Stt Captain Marvel | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:24.17 | ||
14 | 71 | Holbæk Piger 2 | 2007 | HOLBÆK | 25 m | 2:33.05 | ||
15 | 39 | Ringsted Turbo 2 | 2006 | RINGSTED | 25 m | 2:36.85 | ||
16 | 268 | Team Ninja | 2008 | GTI | 25 m | 2:36.99 | ||
17 | 252 | T2 Piger | 2010 | GTI | 25 m | 2:54.10 | ||
18 | 251 | Turbo Tøser | 2009 | VI39 | 25 m | 2:55.43 | ||
19 | 95 | Herlev Piger 2 | 2009 | HERLEV | 25 m | 3:26.49 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 11 marts 2020 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:01 |