Program för Täby TYR Non Invite
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
109 |
|
Julia Sieppi |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
48.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
49.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Linnéa Berndtsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
111 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
94 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
49.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
50.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
53.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
96 |
|
Gabriel Florin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
54.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
82 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
48.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
114 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
50.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
53.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
110 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
53.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
108 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
55.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
57.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
109 |
|
Julia Sieppi |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
57.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
104 |
|
Linnéa Berndtsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
57.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
103 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
57.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
79 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
47.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
112 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
51.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
94 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
53.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
99 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
59.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
98 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
95 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Tobias Westerdahl |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
110 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
40.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
114 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
42.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
91 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
41.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
41.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
116 |
|
Tobias Westerdahl |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
41.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
96 |
|
Gabriel Florin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
112 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
115 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
87 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
44.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
106 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
52.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
102 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:44.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
84 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
108 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
64 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:44.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
84 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:49.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:03.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
111 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:06.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
101 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
106 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
64 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.00 |
S |
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
73 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
85 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
82 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
33.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
33.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
33.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
34.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
34.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
88 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
36.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
86 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
36.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
36.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
42 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
30.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
32.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
33.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
33.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
65 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
33.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
56 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
35.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
35.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
37.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
37.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
75 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
40.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
68 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
41.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
42.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
44.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
42 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
41.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
44.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
45.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
46.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
48.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
48.66 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
51.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
93 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
38.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
38.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
83 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
86 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
43.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
49 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
37.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
38.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
41.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
56 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
43.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
75 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
45.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
62 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
39.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
77 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
40.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
40.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
83 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
43.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
42 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
34.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
35.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
35.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
38.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
69 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
39.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
66 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
42.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
75 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
44.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
4:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
4:32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
40 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:04.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
5:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
60 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
45 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
22 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
59 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
33 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Simon Seel |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Isac Rune |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Anna Ladis |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
23 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:54.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
53 |
|
Oliver Haux |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
3:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Cornelia Jerresand |
2000 |
Täby Sim |
SWE |
59.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Sigrid Loid |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
78 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Ellen Banestig |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
26 |
|
Erik Åstrand |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Alexander Bergström |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
59.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Jousef Hanna |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Karl Lingham |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Filip Norlin |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
55 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
58 |
|
Kevin Lenstad |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
81 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
80 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Samuel Törnqvist |
1997 |
Täby Sim |
SWE |
56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Gustav Ahlqvist |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Albin Kappling |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Jennie Ewerbring |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
34 |
|
Hannah Haux |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 maj 2020 till den 1 maj 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
3 |
|
Daniel Räisänen |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
56.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Andres Pöllänen |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-05-01 17:27:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|