Program for European Junior Championships
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Event 2, 50m Butterfly Men |
CR: Andriy GOVOROV 23.63 2009-07-08 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Govorov Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 24.04 | ||
2 | Romani Tommaso | 1992 | ITA | 50 m | 24.20 | ||
3 | Metella Mehdy | 1992 | FRA | 50 m | 24.70 | ||
4 | Vila Nil Vidal | 1992 | ESP | 50 m | 24.78 | ||
5 | Zawada Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 24.88 | ||
6 | Leithold Kevin | 1992 | GER | 50 m | 24.90 | ||
7 | Atsapkin Alexey | 1992 | RUS | 50 m | 25.00 | ||
8 | Hennebach Karl-Richard | 1992 | GER | 50 m | 25.06 | ||
9 | Pokotylo Dmitry | 1992 | RUS | 50 m | 25.09 | ||
10 | Dodaleu Yahor | 1993 | BLR | 50 m | 25.10 | ||
11 | Vanluchene Emmanuel | 1992 | BEL | 50 m | 25.12 | ||
12 | Lemeshko Lyubomyr | 1992 | UKR | 50 m | 25.16 | ||
13 | Herrmann Melvin | 1992 | GER | 50 m | 25.18 | ||
14 | Stjepanovic Velimir | 1993 | SRB | 50 m | 25.18 | ||
15 | Lazarev Artem | 1992 | RUS | 50 m | 25.20 | ||
16 | Kuznyetsov Oleg | 1992 | UKR | 50 m | 25.21 | ||
17 | Jonsson Jesper | 1993 | SWE | 50 m | 25.25 | ||
18 | Katrantzis Christos | 1992 | GRE | 50 m | 25.29 | ||
19 | Krupecki Oskar | 1992 | POL | 50 m | 25.30 | ||
20 | Vollmer Bastian | 1993 | GER | 50 m | 25.34 | ||
21 | Geni Simone | 1992 | ITA | 50 m | 25.35 | ||
22 | Castillo Eduard Galdeano | 1992 | ESP | 50 m | 25.37 | ||
23 | Olshtein Almog | 1993 | ISR | 50 m | 25.57 | ||
24 | Needs Harry | 1992 | GBR | 50 m | 25.57 | ||
25 | Brodie Cameron | 1992 | GBR | 50 m | 25.61 | ||
26 | Coste Alin | 1992 | ROU | 50 m | 25.63 | ||
27 | Halonen Valtteri | 1992 | FIN | 50 m | 25.64 | ||
28 | Gider Ozan | 1992 | TUR | 50 m | 25.66 | ||
29 | Ionov Bogdan | 1993 | RUS | 50 m | 25.68 | ||
30 | Ernstsson David | 1992 | SWE | 50 m | 25.76 | ||
31 | Rusnak Mario | 1992 | SVK | 50 m | 25.85 | ||
32 | Degtjarjov Pjotr | 1993 | EST | 50 m | 25.90 | ||
33 | Markozis Konstantinos | 1992 | GRE | 50 m | 25.94 | ||
34 | Solovjov Oleg | 1992 | EST | 50 m | 26.07 | ||
35 | Zorman Matjaz | 1992 | SLO | 50 m | 26.09 | ||
36 | Biczo Bence | 1993 | HUN | 50 m | 26.10 | ||
37 | Radu Marius | 1992 | ROU | 50 m | 26.13 | ||
38 | Gribovskis Pavels | 1993 | LAT | 50 m | 26.14 | ||
39 | Ljevar Lovro | 1993 | CRO | 50 m | 26.19 | ||
40 | Linge Alexander | 1992 | SWE | 50 m | 26.21 | ||
41 | Juopperi Sami | 1992 | FIN | 50 m | 26.25 | ||
42 | Malleus Allan | 1992 | EST | 50 m | 26.25 | ||
43 | Gudmundsson Orri Freyr | 1992 | ISL | 50 m | 26.34 | ||
44 | Georgiev Stefan | 1992 | BUL | 50 m | 26.37 | ||
45 | Shulga Olexandr | 1993 | UKR | 50 m | 26.72 | ||
46 | Kiviluoma Tuomas | 1993 | FIN | 50 m | 27.34 | ||
47 | Olafsson Gunnar | 1992 | ISL | 50 m | 27.62 | ||
48 | Aaltomaa Sami | 1992 | FIN | 50 m | 28.92 | ||
49 | Golban Serhei | 1993 | MOL | 50 m | |||
50 | Bagameri Bence | 1992 | HUN | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsllskap | Print Time | 23:45 |