Ohjelma European Junior Championships
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Event 22, 200m Backstroke Men |
CR: Radoslav KAWECKI 1:56.65 2009-07-11 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Bernek Peter | 1992 | HUN | 50 m | 1:58.62 | ||
2 | Toumarkin Yakov-Yan | 1992 | ISR | 50 m | 2:00.48 | ||
3 | Zambo Balazs | 1992 | HUN | 50 m | 2:02.11 | ||
4 | Gregory David | 1992 | GBR | 50 m | 2:02.20 | ||
5 | Jarvis Calum | 1992 | GBR | 50 m | 2:02.24 | ||
6 | Wysoczynski Mateusz | 1993 | POL | 50 m | 2:02.78 | ||
7 | Kron Kristian | 1992 | SWE | 50 m | 2:03.21 | ||
8 | Boldison Charlie | 1992 | GBR | 50 m | 2:03.33 | ||
9 | Zvyagin Mikhail | 1992 | RUS | 50 m | 2:03.34 | ||
10 | Trofimov Ivan | 1992 | RUS | 50 m | 2:03.34 | ||
11 | Gamburg David | 1993 | ISR | 50 m | 2:03.37 | ||
12 | Diener Christian | 1993 | GER | 50 m | 2:03.56 | ||
13 | Kovbasa Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 2:03.56 | ||
14 | Stepin Alexey | 1992 | RUS | 50 m | 2:03.63 | ||
15 | Halsall Grant | 1993 | GBR | 50 m | 2:03.65 | ||
16 | Claussen Max | 1993 | GER | 50 m | 2:04.05 | ||
17 | Gomez Alex Vera | 1992 | ESP | 50 m | 2:04.16 | ||
18 | Theocharidis Alexandros | 1993 | GRE | 50 m | 2:04.26 | ||
19 | Verykokidis Ilias | 1992 | GRE | 50 m | 2:04.85 | ||
20 | Barrera Matthew Mcmanemy | 1993 | ESP | 50 m | 2:05.04 | ||
21 | Santos Alexis Manacas | 1992 | POR | 50 m | 2:05.39 | ||
22 | Kisiel Adrian | 1993 | POL | 50 m | 2:05.65 | ||
23 | Lukacovsky Tibor | 1993 | CZE | 50 m | 2:05.78 | ||
24 | Schiellerup Andreas | 1993 | DEN | 50 m | 2:05.90 | ||
25 | Andriekus Matas | 1992 | LTU | 50 m | 2:06.36 | ||
26 | Krueger Maximilian | 1992 | GER | 50 m | 2:06.50 | ||
27 | Bonnel Nathan | 1993 | BEL | 50 m | 2:06.62 | ||
28 | Biondic Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 2:06.88 | ||
29 | Navarre Charles | 1993 | BEL | 50 m | 2:07.01 | ||
30 | Stolz Elijah | 1993 | SUI | 50 m | 2:07.25 | ||
31 | Krce-Rabar Marko | 1992 | CRO | 50 m | 2:07.59 | ||
32 | Solli Lavrans Veieroe | 1992 | NOR | 50 m | 2:07.63 | ||
33 | Gregorio Goncalo Filipe | 1993 | POR | 50 m | 2:07.92 | ||
34 | Eschweiler Sverre | 1992 | NED | 50 m | 2:08.02 | ||
35 | Slabe Stas | 1993 | SLO | 50 m | 2:09.05 | ||
36 | Erdogan Atilla Ugur | 1993 | TUR | 50 m | 2:09.15 | ||
37 | Cepisevski Gorazd | 1993 | MKD | 50 m | 2:09.33 | ||
38 | Udicki Miroslav | 1993 | SRB | 50 m | 2:09.85 | ||
39 | Vulesevic Igor | 1992 | SRB | 50 m | 2:09.90 | ||
40 | Sudenis Maciej | 1993 | POL | 50 m | 2:10.02 | ||
41 | Palatka Ondrej | 1992 | CZE | 50 m | 2:10.51 | ||
42 | Muzek Mateo | 1992 | CRO | 50 m | 2:10.59 | ||
43 | Pala Goekbert | 1993 | TUR | 50 m | 2:10.80 | ||
44 | Aleksiev Lyubomir | 1993 | BUL | 50 m | 2:12.00 | ||
45 | Jariga Deniss | 1992 | LAT | 50 m | 2:13.95 | ||
46 | Jurjevcic Nejc | 1993 | SLO | 50 m | 2:14.43 | ||
47 | Leinonen Lauri | 1992 | FIN | 50 m | 2:15.28 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |