Ohjelma European Junior Championships
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Event 26, 50m Freestyle Women |
CR: Francesca HALSALL 25.28 2006-07-09 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lippok Silke | 1994 | GER | 50 m | 26.03 | ||
2 | Koba Nadiya | 1995 | UKR | 50 m | 26.05 | ||
3 | Gastaldello Beryl | 1995 | FRA | 50 m | 26.20 | ||
4 | Rodrigues Ana Pinho | 1994 | POR | 50 m | 26.21 | ||
5 | Hamilton Sara | 1994 | GBR | 50 m | 26.23 | ||
6 | Pezzato Aglaia | 1994 | ITA | 50 m | 26.24 | ||
7 | Iakovidou Themida | 1994 | GRE | 50 m | 26.26 | ||
8 | Wissocq Lea | 1995 | FRA | 50 m | 26.31 | ||
9 | Kersa Katriin | 1994 | EST | 50 m | 26.32 | ||
10 | Svigir Valery | 1995 | CRO | 50 m | 26.43 | ||
11 | Reznikova Mariya | 1994 | RUS | 50 m | 26.43 | ||
12 | Samsonyk Nicol | 1994 | ISR | 50 m | 26.44 | ||
13 | Trentin Giada | 1995 | ITA | 50 m | 26.46 | ||
14 | Nitzsche Tina | 1994 | GER | 50 m | 26.49 | ||
15 | Cini Mathilde | 1994 | FRA | 50 m | 26.50 | ||
16 | Grigonyte Giedre | 1995 | LTU | 50 m | 26.51 | ||
17 | Nevalainen Lotta | 1994 | FIN | 50 m | 26.54 | ||
18 | Blume Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 26.55 | ||
19 | Vliet Tamara | 1994 | NED | 50 m | 26.62 | ||
20 | Sole Laura Galvez | 1995 | ESP | 50 m | 26.67 | ||
21 | Rosen Anna | 1994 | SWE | 50 m | 26.73 | ||
22 | Rathsack Lina | 1994 | GER | 50 m | 26.74 | ||
23 | Chavez-Diaz Eva | 1995 | AUT | 50 m | 26.74 | ||
24 | Bruno Justine | 1994 | FRA | 50 m | 26.74 | ||
25 | Juel Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 26.80 | ||
26 | Lloyd Jessica | 1995 | GBR | 50 m | 26.83 | ||
27 | Simonovic Katarina | 1994 | SRB | 50 m | 26.88 | ||
28 | Halavach Yuliya | 1994 | BLR | 50 m | 26.89 | ||
29 | Koens Jovanna | 1995 | NED | 50 m | 26.90 | ||
30 | Grossmann Tess | 1994 | EST | 50 m | 26.96 | ||
31 | Levy Doron Osher | 1994 | ISR | 50 m | 26.96 | ||
32 | Jagoda Julia | 1995 | POL | 50 m | 26.96 | ||
33 | Bazarova Elizaveta | 1995 | RUS | 50 m | 26.97 | ||
34 | Crocione Giorgia | 1994 | ITA | 50 m | 26.98 | ||
35 | Podlesna Valeriya | 1994 | UKR | 50 m | 27.02 | ||
36 | Bertrand Celine | 1995 | SWE | 50 m | 27.02 | ||
37 | Repman Rebeka | 1994 | SRB | 50 m | 27.06 | ||
38 | Friedrich Johanna | 1995 | GER | 50 m | 27.07 | ||
39 | Leenstra Femke | 1995 | NED | 50 m | 27.08 | ||
40 | Kurki Laura | 1994 | FIN | 50 m | 27.13 | ||
41 | Nurminen Tessa | 1994 | FIN | 50 m | 27.16 | ||
42 | Marchuk Oksana | 1994 | UKR | 50 m | 27.18 | ||
43 | Meza Tina | 1994 | SLO | 50 m | 27.25 | ||
44 | Nikitina Gabriela | 1994 | LAT | 50 m | 27.33 | ||
45 | Tasevska Tiana | 1994 | MKD | 50 m | 27.37 | ||
46 | Pavlou Rania | 1994 | CYP | 50 m | 27.38 | ||
47 | Loevberg Emilie N | 1995 | NOR | 50 m | 27.74 | ||
48 | Zombai Annamaria | 1994 | HUN | 50 m | 27.75 | ||
49 | Wit Maartje | 1995 | NED | 50 m | 27.84 | ||
50 | Debes Birita | 1995 | FRO | 50 m | 27.93 | ||
51 | Jallow Mimosa | 1994 | FIN | 50 m | 27.99 | ||
52 | Kirs Diana | 1995 | EST | 50 m | 28.28 | ||
53 | Ivanenko Galyna | 1994 | UKR | 50 m | 28.49 | ||
54 | Zayats Yuliya | 1994 | BLR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |