Program för European Junior Championships
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Event 30, 200m Medley Women |
CR: Grainne MURPHY 2:14.15 2009-07-11 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Smith Sophie | 1994 | GBR | 50 m | 2:16.21 | ||
2 | Wenk Alexandra | 1995 | GER | 50 m | 2:16.48 | ||
3 | Reinhold Juliane | 1994 | GER | 50 m | 2:16.82 | ||
4 | Mauri Cristina Garcia | 1995 | ESP | 50 m | 2:17.27 | ||
5 | Cortes Beatriz Gomez | 1994 | ESP | 50 m | 2:17.44 | ||
6 | O´Connor Siobhan-Marie | 1995 | GBR | 50 m | 2:18.15 | ||
7 | Polieri Alessia | 1994 | ITA | 50 m | 2:18.42 | ||
8 | Joo Sara | 1995 | HUN | 50 m | 2:18.67 | ||
9 | Baerens Teresa | 1994 | GER | 50 m | 2:18.78 | ||
10 | Mahon Sycerika Mc | 1995 | IRL | 50 m | 2:18.88 | ||
11 | Leoni Ludovica | 1994 | ITA | 50 m | 2:19.25 | ||
12 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | DEN | 50 m | 2:19.99 | ||
13 | Bertrand Celine | 1995 | SWE | 50 m | 2:20.26 | ||
14 | Saunders Emma | 1994 | GBR | 50 m | 2:20.44 | ||
15 | Sayos Julia Mas | 1994 | ESP | 50 m | 2:20.85 | ||
16 | Berggren Frida | 1994 | SWE | 50 m | 2:20.96 | ||
17 | Beyer Paula | 1995 | GER | 50 m | 2:21.06 | ||
18 | Krasyukova Kristina | 1995 | RUS | 50 m | 2:21.11 | ||
19 | Aschan Patricia | 1994 | FIN | 50 m | 2:21.29 | ||
20 | Zaiser Lisa | 1994 | AUT | 50 m | 2:21.34 | ||
21 | Delno Marjolijn | 1994 | NED | 50 m | 2:21.44 | ||
22 | Stallard Shani | 1994 | IRL | 50 m | 2:21.63 | ||
23 | Arobes Judith Lago | 1995 | ESP | 50 m | 2:21.68 | ||
24 | Marchi Anais De | 1995 | SUI | 50 m | 2:21.99 | ||
25 | Rosa Maria Carolina | 1994 | POR | 50 m | 2:22.43 | ||
26 | Bohinc Spela | 1995 | SLO | 50 m | 2:22.48 | ||
27 | Blume Pernille | 1994 | DEN | 50 m | 2:23.41 | ||
28 | Pasalidou Stella | 1995 | GRE | 50 m | 2:23.49 | ||
29 | Rocha Diana Ramos | 1994 | POR | 50 m | 2:23.50 | ||
30 | Traven Sara | 1995 | SLO | 50 m | 2:24.23 | ||
31 | Pyoeraelae Katja | 1994 | FIN | 50 m | 2:24.28 | ||
32 | Hansen Marina Heller | 1994 | DEN | 50 m | 2:24.31 | ||
33 | Marcun Neza | 1995 | SLO | 50 m | 2:24.42 | ||
34 | Ekstroem Vilma | 1994 | SWE | 50 m | 2:24.90 | ||
35 | Kiss Dora | 1994 | HUN | 50 m | 2:24.90 | ||
36 | Puchla Monika | 1994 | SVK | 50 m | 2:24.96 | ||
37 | Tekin Goezde | 1994 | TUR | 50 m | 2:25.29 | ||
38 | Jovanov Mila | 1995 | SRB | 50 m | 2:26.57 | ||
39 | Gimbutyte Vaiva | 1995 | LTU | 50 m | 2:26.98 | ||
40 | Marinova Simona | 1994 | MKD | 50 m | 2:27.14 | ||
41 | Schaberl Hanna | 1994 | AUT | 50 m | 2:27.31 | ||
42 | Kirs Diana | 1995 | EST | 50 m | 2:27.56 | ||
43 | Suominen Siina-Karoliina | 1994 | FIN | 50 m | 2:30.01 | ||
44 | Yurchenko Khrystyna | 1995 | UKR | 50 m | 2:30.42 | ||
45 | Wasserman Shir | 1995 | ISR | 50 m | 2:33.46 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |