Ohjelma European Junior Championships
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Event 36, 50m Freestyle Men |
CR: Steffen DEIBLER 22.26 2005-07-15 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Aerents Jasper | 1992 | BEL | 50 m | 22.63 | ||
2 | Rodriguez Aitor Martinez | 1993 | ESP | 50 m | 22.74 | ||
3 | Govorov Andriy | 1992 | UKR | 50 m | 22.83 | ||
4 | Degtjarjov Pjotr | 1993 | EST | 50 m | 22.94 | ||
5 | Mignon Clement | 1993 | FRA | 50 m | 22.94 | ||
6 | Romani Tommaso | 1992 | ITA | 50 m | 23.18 | ||
7 | Levaj Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 23.32 | ||
8 | Majchrzak Kacper | 1992 | POL | 50 m | 23.35 | ||
9 | Schirru Mattia | 1992 | ITA | 50 m | 23.38 | ||
10 | Delvoie Cedric | 1992 | BEL | 50 m | 23.42 | ||
11 | Wolf Philipp | 1992 | GER | 50 m | 23.50 | ||
12 | Vanluchene Emmanuel | 1992 | BEL | 50 m | 23.57 | ||
13 | Coste Alin | 1992 | ROU | 50 m | 23.58 | ||
14 | Olshtein Almog | 1993 | ISR | 50 m | 23.58 | ||
15 | Selby Liam | 1992 | GBR | 50 m | 23.62 | ||
16 | Skaaning Daniel | 1993 | DEN | 50 m | 23.63 | ||
17 | Disney-May James | 1992 | GBR | 50 m | 23.63 | ||
18 | Stjepanovic Velimir | 1993 | SRB | 50 m | 23.66 | ||
19 | Iriarte Yerai Lebon | 1992 | ESP | 50 m | 23.67 | ||
20 | Leithold Kevin | 1992 | GER | 50 m | 23.72 | ||
21 | Gregersen Emil Skovfoged | 1992 | DEN | 50 m | 23.76 | ||
22 | Hennebach Karl-Richard | 1992 | GER | 50 m | 23.82 | ||
23 | Bilis Justinas | 1992 | LTU | 50 m | 23.86 | ||
24 | Kachaunov Mihail | 1992 | BUL | 50 m | 23.87 | ||
25 | Radu Marius | 1992 | ROU | 50 m | 23.87 | ||
26 | Gribovskis Pavels | 1993 | LAT | 50 m | 23.90 | ||
27 | Bilis Simonas | 1993 | LTU | 50 m | 23.90 | ||
28 | Naess Sverre | 1992 | NOR | 50 m | 23.90 | ||
29 | Young James | 1992 | GBR | 50 m | 23.97 | ||
30 | Hjelm Mans | 1992 | SWE | 50 m | 23.99 | ||
31 | Glazunov Illya | 1992 | UKR | 50 m | 24.00 | ||
32 | Bohus Richard | 1993 | HUN | 50 m | 24.20 | ||
33 | Medvedev Denis | 1992 | RUS | 50 m | 24.21 | ||
34 | Ree Ole Martin | 1992 | NOR | 50 m | 24.30 | ||
35 | Shahaff Yahav | 1993 | ISR | 50 m | 24.30 | ||
36 | Senicar Mladen | 1993 | SRB | 50 m | 24.31 | ||
37 | Kemer Ozan | 1993 | TUR | 50 m | 24.36 | ||
38 | Kozlovskij Igor | 1992 | LTU | 50 m | 24.41 | ||
39 | Mral Max | 1993 | GER | 50 m | 24.41 | ||
40 | Bagameri Bence | 1992 | HUN | 50 m | 24.42 | ||
41 | Kitaev Nikita | 1993 | RUS | 50 m | 24.43 | ||
42 | Karu Fred | 1993 | EST | 50 m | 24.47 | ||
43 | Katrantzis Christos | 1992 | GRE | 50 m | 24.49 | ||
44 | Gider Ozan | 1992 | TUR | 50 m | 24.51 | ||
45 | Gudmundsson Orri Freyr | 1992 | ISL | 50 m | 24.54 | ||
46 | Paskas Vladislav | 1992 | SRB | 50 m | 24.55 | ||
47 | Halonen Valtteri | 1992 | FIN | 50 m | 24.59 | ||
48 | Hammer Martin | 1993 | NOR | 50 m | 24.63 | ||
49 | Sever Luka | 1992 | CRO | 50 m | 24.73 | ||
50 | Solovjov Oleg | 1992 | EST | 50 m | 24.77 | ||
51 | Jarnvik Tim | 1992 | FIN | 50 m | 24.77 | ||
52 | Ernstsson David | 1992 | SWE | 50 m | 24.81 | ||
53 | Malleus Allan | 1992 | EST | 50 m | 24.85 | ||
54 | Tomic Kristijan | 1992 | CRO | 50 m | 24.90 | ||
55 | Juopperi Sami | 1992 | FIN | 50 m | 25.42 | ||
56 | Aaltomaa Sami | 1992 | FIN | 50 m | 25.83 | ||
57 | Szabo Stanislav | 1992 | SVK | 50 m | 26.08 | ||
58 | Blazys Vaidotas | 1992 | LTU | 50 m | |||
59 | Golban Serhei | 1993 | MOL | 50 m | |||
60 | Lejdstroem Gustav Aberg | 1992 | SWE | 50 m | |||
61 | Linge Alexander | 1992 | SWE | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |