Ohjelma European Junior Championships
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Event 8, 200m Breaststroke Men |
CR: Daniel GYURTA 2:10.71 2007-07-19 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Lobanov Anton | 1992 | RUS | 50 m | 2:11.46 | ||
2 | Lehn Christian vom | 1992 | GER | 50 m | 2:13.38 | ||
3 | Samilidis Panagiotis | 1993 | GRE | 50 m | 2:14.03 | ||
4 | Kaeser Yannick | 1992 | SUI | 50 m | 2:14.64 | ||
5 | Bizzarri Flavio | 1993 | ITA | 50 m | 2:15.35 | ||
6 | Karpouzlis Ioannis | 1992 | GRE | 50 m | 2:15.57 | ||
7 | Wald Eric | 1992 | GER | 50 m | 2:15.60 | ||
8 | Kostin Oleg | 1992 | RUS | 50 m | 2:15.89 | ||
9 | Rabeisen Thomas | 1992 | FRA | 50 m | 2:16.18 | ||
10 | Parakhin Yaroslav | 1992 | UKR | 50 m | 2:16.32 | ||
11 | Rozhkov Olexiy | 1993 | UKR | 50 m | 2:16.50 | ||
12 | Pacholczyk Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 2:16.68 | ||
13 | Blednykh Anton | 1992 | RUS | 50 m | 2:17.26 | ||
14 | Mauron Yves | 1992 | SUI | 50 m | 2:17.87 | ||
15 | Naess Sverre | 1992 | NOR | 50 m | 2:18.02 | ||
16 | Gomez Eduardo Solaeche | 1993 | ESP | 50 m | 2:18.10 | ||
17 | Klarskov Morten | 1992 | DEN | 50 m | 2:18.35 | ||
18 | Mattsson Matti | 1993 | FIN | 50 m | 2:18.40 | ||
19 | Capitaine Thibaut | 1993 | FRA | 50 m | 2:18.52 | ||
20 | Kozlovskij Igor | 1992 | LTU | 50 m | 2:18.68 | ||
21 | Chanal Nicholas | 1992 | FRA | 50 m | 2:18.71 | ||
22 | Alari-Williams Xander | 1993 | GBR | 50 m | 2:18.89 | ||
23 | Katsampanis Petros | 1992 | GRE | 50 m | 2:18.93 | ||
24 | Vandevelde Raf | 1993 | BEL | 50 m | 2:19.42 | ||
25 | Parker Joseph | 1993 | GBR | 50 m | 2:19.43 | ||
26 | Shemberyev Maxym | 1993 | UKR | 50 m | 2:19.54 | ||
27 | Steeples Christopher | 1992 | GBR | 50 m | 2:19.72 | ||
28 | Dietrich Johannes | 1993 | AUT | 50 m | 2:20.43 | ||
29 | Palosaari Robert | 1992 | SWE | 50 m | 2:21.00 | ||
30 | Shumkov Lachezar | 1992 | BUL | 50 m | 2:21.41 | ||
31 | Dellaloglu Timur | 1992 | TUR | 50 m | 2:22.94 | ||
32 | Koch Gulliver | 1992 | SWE | 50 m | 2:23.25 | ||
33 | Traustason Hrafn | 1992 | ISL | 50 m | 2:23.66 | ||
34 | Asceric Radomir | 1993 | SRB | 50 m | 2:24.05 | ||
35 | Ganiel Imri | 1992 | ISR | 50 m | 2:26.29 | ||
36 | Petrovski Damjan | 1993 | MKD | 50 m | 2:26.85 | ||
37 | Vacval Daniel | 1992 | SVK | 50 m | 2:28.27 | ||
38 | Vaimann Timo | 1992 | EST | 50 m | 2:29.66 | ||
39 | Lodi Alar | 1992 | EST | 50 m | 2:29.74 | ||
40 | Perisic Dejan | 1993 | SRB | 50 m | 2:31.11 | ||
41 | Galin Tudor | 1992 | MOL | 50 m | |||
42 | Mucha Kacper | 1992 | POL | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |