Program for European Junior Championships
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Event 31, 100m Butterfly Men |
CR: Ivan LENDJER 52.53 2008-08-03 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Cieslak Marcin | 1992 | POL | 50 m | 53.17 | ||
2 | Metella Mehdy | 1992 | FRA | 50 m | 53.34 | ||
3 | Timm Braxston | 1992 | GBR | 50 m | 53.49 | ||
4 | Biczo Bence | 1993 | HUN | 50 m | 53.73 | ||
5 | Stjepanovic Velimir | 1993 | SRB | 50 m | 54.08 | ||
6 | Coelho Jordan | 1992 | FRA | 50 m | 54.27 | ||
7 | Romani Tommaso | 1992 | ITA | 50 m | 54.65 | ||
8 | Herrmann Melvin | 1992 | GER | 50 m | 54.65 | ||
9 | Vila Nil Vidal | 1992 | ESP | 50 m | 54.71 | ||
10 | Castillo Eduard Galdeano | 1992 | ESP | 50 m | 54.73 | ||
11 | Zawada Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 54.93 | ||
12 | Torlai Alessio | 1992 | ITA | 50 m | 54.95 | ||
13 | Needs Harry | 1992 | GBR | 50 m | 55.04 | ||
14 | Kuznyetsov Oleg | 1992 | UKR | 50 m | 55.05 | ||
15 | Lemeshko Lyubomyr | 1992 | UKR | 50 m | 55.16 | ||
16 | Krupecki Oskar | 1992 | POL | 50 m | 55.18 | ||
17 | Nattmann Lukas | 1992 | GER | 50 m | 55.20 | ||
18 | Katrantzis Christos | 1992 | GRE | 50 m | 55.21 | ||
19 | Brodie Cameron | 1992 | GBR | 50 m | 55.22 | ||
20 | Pokotylo Dmitry | 1992 | RUS | 50 m | 55.24 | ||
21 | Markozis Konstantinos | 1992 | GRE | 50 m | 55.30 | ||
22 | Dodaleu Yahor | 1993 | BLR | 50 m | 55.43 | ||
23 | Ionov Bogdan | 1993 | RUS | 50 m | 55.72 | ||
24 | Zorman Matjaz | 1992 | SLO | 50 m | 55.72 | ||
25 | Marissen Mike | 1992 | NED | 50 m | 55.74 | ||
26 | Lemaev Ilya | 1993 | RUS | 50 m | 55.74 | ||
27 | Shul´ga Olexandr | 1993 | UKR | 50 m | 55.86 | ||
28 | Lazarev Artem | 1992 | RUS | 50 m | 55.93 | ||
29 | Jonsson Jesper | 1993 | SWE | 50 m | 56.24 | ||
30 | Palatka Ondrej | 1992 | CZE | 50 m | 56.32 | ||
31 | Gider Ozan | 1992 | TUR | 50 m | 56.34 | ||
32 | Ljevar Lovro | 1993 | CRO | 50 m | 56.39 | ||
33 | Schootbrugge Sam Van De | 1993 | GBR | 50 m | 56.39 | ||
34 | Linge Alexander | 1992 | SWE | 50 m | 56.43 | ||
35 | Rusnak Mario | 1992 | SVK | 50 m | 56.54 | ||
36 | Olshtein Almog | 1993 | ISR | 50 m | 56.64 | ||
37 | Bromer Viktor B. | 1993 | DEN | 50 m | 56.69 | ||
38 | Coste Alin | 1992 | ROU | 50 m | 56.79 | ||
39 | Halonen Valtteri | 1992 | FIN | 50 m | 57.89 | ||
40 | Georgiev Stefan | 1992 | BUL | 50 m | 58.06 | ||
41 | Solovjov Oleg | 1992 | EST | 50 m | 58.07 | ||
42 | Juerisoo Kristjan | 1993 | EST | 50 m | 58.51 | ||
43 | Kiviluoma Tuomas | 1993 | FIN | 50 m | 59.09 | ||
44 | Tasevski Nenad | 1993 | MKD | 50 m | 1:01.65 | ||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |