Program for Vantaan Pärskeet
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lauantai ilta klo 16
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Myyrmäki |
Organizer: |
Vanders |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 5, 2020 to syys 5, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
147 |
|
Tapio Junninen |
1995 |
Vanders |
FIN |
55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Anssi Hätälä |
1994 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
1:04.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
38 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
37 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Max Emil Robert Helseth Dahl |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:22.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
Carl-Victor Nykvist |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
FIN |
1:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
98 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
135 |
|
Eetu Niemi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
110 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
17 |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
26 |
|
Ville Nieminen |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
124 |
|
Emil Koskela |
2008 |
Vieskan Uimarit |
FIN |
1:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
122 |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
64 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
1:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
86 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
174 |
|
Lauri Rantsi |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
93 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
65 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
11 |
|
Bruuno Aleksanteri Patrakka |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
90 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
166 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
180 |
|
Konstantin Terekhov |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
33 |
|
Matias Pontalti |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
182 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:46.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
102 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
87 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
112 |
|
Thomas Brutel |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:57.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
183 |
|
Ukko-Pekka Tuomainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
224 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
186 |
|
Justus Lipiäinen |
2009 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
70 |
|
Massinissa Toutah |
2011 |
Simmis Grani |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
205 |
|
Samuli Liikamaa |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
177 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
212 |
|
Esa Währn |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-04 18.36.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|