Ohjelma IKM 2020 Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
T12,13,14,15 400m SKU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
118 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
6:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
372 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
6:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
363 |
|
Laura Lehtoila |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
6:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
187 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
7:14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
196 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
388 |
|
Marja Siimes |
2008 |
FIN |
|
|
7 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
LATE |
|
399 |
|
Jade Brelo |
2008 |
FIN |
|
|
8 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
203 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
FIN |
|
|
9 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
224 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
FIN |
|
|
10 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
268 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
FIN |
|
|
13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
155 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
IIda Tawast |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
5:45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
170 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:56.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Iina Ekholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
5:59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
225 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
204 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
199 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
402 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
7:05.79 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
401 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
7:18.55 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
395 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
13 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
LATE |
|
426 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
FIN |
|
|
14 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
LATE |
|
419 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
FIN |
|
|
15 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
209 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
FIN |
|
|
16 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
LATE |
|
404 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
FIN |
|
|
14 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
147 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
5:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
158 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:14.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
134 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25 |
|
Ariel Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
5:20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
113 |
|
Sofie Nauklér |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
5:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
168 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
135 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
127 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
6:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
28 |
|
Ella Kostiainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
161 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
365 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
253 |
|
Isla Kalteinen |
2006 |
FIN |
|
|
15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
2 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
5:01.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
361 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
162 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
136 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
370 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Minea Partanen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
5:50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-30 13.45.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|