Program for Malmsten Swim Open Stockholm 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Organizer: |
Swedish Swimming Federation |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 8, 2021 to Apr 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
163 |
|
Louise Hansson |
1996 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
150 |
|
Anna Ntountounaki |
1995 |
Greece |
GRE |
57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
131 |
|
Emilie Beckmann |
1997 |
Denmark |
DEN |
58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
133 |
|
Jeanette Ottesen |
1987 |
Denmark |
DEN |
58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
62 |
|
Linnea Mack |
1995 |
Osprey Aquatics |
USA |
58.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Amalie Mikkelsen |
1997 |
Denmark |
DEN |
59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
101 |
|
Lucie Svecena |
1997 |
Victoria VSC |
CZE |
59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
Finland |
FIN |
1:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
132 |
|
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
Denmark |
DEN |
1:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Finland |
FIN |
1:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Andrea Murez |
1992 |
Israel |
ISR |
1:00.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
55 |
|
Lea Polonsky |
2002 |
Israel |
ISR |
1:00.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
161 |
|
Sara Junevik |
2000 |
Falu Simsällskap |
SWE |
1:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Claudia Hufnagl |
1996 |
Austria |
AUT |
1:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
234 |
|
Hanna Bergman |
2001 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:00.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
46 |
|
Zora Ripkova |
2002 |
Slovakia |
SVK |
1:00.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
49 |
|
Marie Brockhaus |
1998 |
SV Nikar Heidelberg |
GER |
1:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
183 |
|
Hanna Eriksson |
1999 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:01.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
95 |
|
Anna Kolarova |
1997 |
Czech Swimming Team |
CZE |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
203 |
|
Mellie Wijk |
2002 |
Simklubben Laxen |
SWE |
1:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
8 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
Finland |
FIN |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
78 |
|
Barbora Seemanova |
2000 |
Czech Swimming Team |
CZE |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
274 |
|
Sofia Abrahamsson |
2005 |
Föreningen Uddevalla Sim |
SWE |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
165 |
|
Ida Liljeqvist |
1999 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
1:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
38 |
|
Martina Cibulkova |
2003 |
Slovakia |
SVK |
1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
265 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
294 |
|
Laura Benkova |
2000 |
Slovakia |
SVK |
1:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
96 |
|
Natalie Tuzilova |
2005 |
KPS Ostrava |
CZE |
1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
256 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
162 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
Falu Simsällskap |
SWE |
1:05.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
94 |
|
Katerina Lankova |
2003 |
Czech Swimming Team |
CZE |
1:05.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
92 |
|
Veronika Tondrova |
2002 |
Czech Swimming Team |
CZE |
1:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
172 |
|
Nelly Rasmusson |
2001 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
1:08.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
215 |
|
Randi Arnesen |
2005 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-07 17:12:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Svensk Simidrott |
|
|
|
|