Program for SM-Uinnit 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kuntolaakso |
Järjestäjä: |
SUiL & KuUS |
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Vapaauinti Miehet 18 ja nuoremmat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
125 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
382 |
|
Jami Ihalainen |
2003 |
TaTu Tampere |
FIN |
24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
288 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
365 |
|
Alexander Malyshkov |
2004 |
Salon Uimarit |
FIN |
24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
469 |
|
Olli-Pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
565 |
|
Akseli Hakala |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
214 |
|
Janne Kultala |
2005 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Joonas Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Marcus Forsel |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
642 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
FIN |
25.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
354 |
|
Sakari Korri |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
285 |
|
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100 |
|
Eero Asikainen |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
379 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
231 |
|
Risto Martikainen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
242 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
266 |
|
Touko Riipinen |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
149 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
618 |
|
Samu Virtanen |
2004 |
Speedo Masters Finland |
FIN |
25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
81 |
|
Perttu Järvinen |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
384 |
|
Eero Rautaporras |
2005 |
TaTu Tampere |
FIN |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
60 |
|
Tino Kaukonen |
2004 |
HTU Stadi |
FIN |
25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
634 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
576 |
|
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
534 |
|
Benjamin Evans |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
562 |
|
Tatu Hapuoja |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
25.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
404 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
25.88 |
|
|
|
28 |
635 |
|
Leo Währn |
|
Vanders |
|
25.88 |
|
|
|
|
2005 |
FIN |
|
|
29 |
403 |
|
Aapo Kinnunen |
|
Åbo Simklubb |
|
25.89 |
|
|
|
|
2004 |
FIN |
|
|
30 |
462 |
|
Paavo Erkinaro |
|
Oulun Uinti 1906 |
|
25.90 |
|
|
|
|
2003 |
FIN |
|
|
31 |
287 |
|
Filip Jåfs |
|
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
|
25.95 |
|
|
|
|
2004 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
265 |
|
Mikko Sihvo |
2004 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
491 |
|
Jere Hannuksela |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
26.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
656 |
|
Väinö Niskanen |
2004 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
597 |
|
Antte Säilä |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
381 |
|
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
264 |
|
Arttu Venemies |
2005 |
Swimming Jyväskylä |
FIN |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
44 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
26.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
212 |
|
Jasper Nupponen |
2004 |
Kuopion Uimaseura |
FIN |
26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
377 |
|
Kalle Haavisto |
2003 |
TaTu Tampere |
FIN |
26.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
602 |
|
Sebastian Rasimus |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
26.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
485 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
599 |
|
Oliver Priimägi |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
40 |
|
Waldemar Palombi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
594 |
|
Lauri Mäkinen |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
360 |
|
Joona Pohjola |
2004 |
Salon Uimarit |
FIN |
26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
274 |
|
Teppo Jestoi |
2003 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
26.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
278 |
|
Riku Määttälä |
2005 |
Kokkolan Uimaseura |
FIN |
26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
291 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
26.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
244 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
413 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
578 |
|
Lassi Walden |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
493 |
|
Roni Heikkinen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
254 |
|
Lauri Korpi |
2006 |
Ilmajoen Kisailijat |
FIN |
26.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-06-2021 21.02.00 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|