Program for SM-Uinnit 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
4. päivä alkuerä aikuiset
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kuntolaakso |
Järjestäjä: |
SUiL & KuUS |
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
200m Sekauinti Miehet 18 ja nuoremmat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synt ynyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
34 |
|
Aleksi Matias Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:07.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
382 |
|
Jami Ihalainen |
2003 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:10.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
242 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
285 |
|
Alex Lydman |
2003 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
2:13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
229 |
|
Santeri Pulkkinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
441 |
|
Toni Lipponen |
2003 |
Kemin Työväen Uimarit |
FIN |
2:15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
486 |
|
Eetu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
379 |
|
Lassi Niemi |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
484 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
284 |
|
Teemu Oksakari |
2003 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
2:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
140 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
431 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
162 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:19.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
387 |
|
Miklas Pikkuhuhta |
2005 |
TaTu Tampere |
FIN |
2:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
485 |
|
Arttu Haipus |
2004 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
226 |
|
Taavi Backman |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
576 |
|
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
573 |
|
Joona Kortteinen |
2003 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
288 |
|
Simon Ravals |
2003 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
2:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
234 |
|
Topias Tynjä |
2005 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
341 |
|
Lauri Aho |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
2:22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
599 |
|
Oliver Priimägi |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
501 |
|
Leevi Väyrynen |
2007 |
Oulun Uinti 1906 |
FIN |
2:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
148 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
433 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
580 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
138 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
587 |
|
Riccardo Castagno |
2004 |
Uinti Tampere |
FIN |
2:24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
295 |
|
Ilari Hatunen |
2006 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
2:24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
130 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
67 |
|
Nico Peltonen |
2005 |
Hyvinkään Uimaseura |
FIN |
2:24.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
287 |
|
Filip Jåfs |
2004 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
2:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
291 |
|
Lucas Lydman |
2005 |
Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap |
FIN |
2:25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-06-2021 21.02.16 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|