2022-05-21   21:31:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma SM-Uinnit 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

2. päivä aikuiset alkuerä

Document
Lähtölista
SM-Uinnit
Paikka: Kuntolaakso Järjestäjä: SUiL & KuUS
Allas: 50m kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset
Erä 9 (12), Senior
SR 58.68 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe (FIN) Helsinki 29.3.2013
SJR 59.39 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe (FIN) Helsinki 28.6.2009
OA 57.92
OB 59.66
NEM A 1:01.50
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.22
123 1 Julia Peltola 2003 Cetus 1:09.31
583 2 Ronja Myllykallio 2003 UiTa 1:09.07
326 3 Julia Sottinen 2000 PUS 1:07.92
527 4 Ronja Nätynki 2002 SCR 1:07.37
89 5 Agneta Maria Kallas 2002 SiWa 1:07.71
566 6 Emma von Dickoff 2002 UiTa 1:08.00
475 7 Venla Säntti 2003 OU 1:09.07
116 8 Annika Toiviainen 2002 Cetus 1:09.53
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset Erä 10 (12), Senior
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.24
443 1 Roosa Kärkkäinen 2003 OuLo 1:06.61
366 2 Claudia Åvist 1997 TaTU 1:04.81
395 3 Sini Silvennoinen 2002 ÅSK 1:03.82
337 4 Anniina Kallio 2002 RaisU 1:01.92
106 5 Tanja Ruohoniemi 1995 Cetus 1:02.55
340 6 Olivia Weuro 2002 RaisU 1:04.51
521 7 sini Niemi 1993 TorUS 1:05.92
568 8 Olga Koskinen 2002 UiTa 1:07.08
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset Erä 11 (12), Senior
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.26
555 1 Heini Hammar 1999 UiTa 1:06.17
467 2 Madeleine Hiltunen 2003 OU 1:04.81
26 3 Kiira Vilma Sofia Mauranen 1999 HSS 1:03.40
101 4 Fanny Teijonsalo 1996 Cetus 1:00.39
556 5 Nea Norismaa 1995 UiTa 1:02.25
560 6 Mila Manner 2001 UiTa 1:04.24
558 7 Jenni Lampi 2000 UiTa 1:05.90
465 8 Enni-Sofia Perätalo 2002 OU 1:07.04
Laji 22, 100m Perhosuinti Naiset Erä 12 (12), Senior
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.29
325 1 Janina Ollikainen 2000 PUS 1:06.11
329 2 Anniina Murto 2001 PUS 1:04.72
335 3 Laura Mäki 1997 RaisU 1:02.77
532 4 Jenna Laukkanen 1995 SCV 1:00.37
241 5 Nea-Amanda Heinola 2000 LrU 1:02.25
126 6 Siri Auvinen 2002 Cetus 1:04.15
17 7 Hanna Kareinen 2000 HSS 1:05.63
396 8 Minka Halava 2001 ÅSK 1:06.86
18-06-2021 08.22.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner