2022-05-21   20:04:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma SM-Uinnit 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

2. päivä aikuiset alkuerä

Document
Lähtölista
SM-Uinnit
Paikka: Kuntolaakso Järjestäjä: SUiL & KuUS
Allas: 50m kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet
Erä 8 (13), Senior
SR 23.50 Jere Hård 1978 SWIM (FIN) Berliini 30.7.2002
SJR 24.01 Nicolas Lia 2001 Barum (FIN) Kazan 3.7.2019
NEM A 24.71
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.50
1
222 2 Santeri Hulkko 2000 LaUS 27.92
118 3 Eerikki Laitala 2001 Cetus 27.76
424 4 Joni Lairola 1992 AUi 27.66
425 5 Janne Rissanen 1997 AUi 27.70
22 6 Bruce Clayhills 1997 HSS 27.79
426 7 Johannes Lindroos 1996 AUi 27.96
8
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet Erä 9 (13), Senior
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.51
270 1 Jere Kotomäki 1997 KUS-GSS 27.64
280 2 Mikael Nurmela 2002 SeUi 27.61
653 3 Julius Nyberg 2002 Plaani 27.60
256 4 Viktor Thodin 2000 JS-PU 27.52
221 5 Saku Romo 2000 LaUS 27.60
368 6 Petja Yritys 1993 TaTU 27.60
273 7 Jesse Anttila 2002 KUS-GSS 27.63
283 8 Joonas Järvi 2002 VUS-VSS 27.65
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet Erä 10 (13), Senior
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.53
373 1 Pirkka Perkola 2001 TaTU 27.25
327 2 Leevi Luhtanen 2000 PUS 27.19
117 3 Otto Sormunen 2002 Cetus 26.95
208 4 Ville Ihalainen 1996 KuUS 26.85
330 5 Lauri-Luukas Jäntti 2002 PUS 26.88
542 6 Henri Koski 2000 Gladius 27.03
220 7 Jasu Ovaskainen 2002 LaUS 27.20
112 8 Joona Ruuskanen 2000 Cetus 27.44
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet Erä 11 (13), Senior
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.54
530 1 Ville Korpilähde 2002 SCR 26.62
559 2 Werneri Koskinen 1998 UiTa 26.06
376 3 Juho Seppälä 1999 TaTU 25.57
107 4 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus 24.07
372 5 Tony Eriksson 1995 TaTU 25.22
219 6 Olli Kokko 1994 LaUS 25.70
458 7 Noa Mäkelä 2001 OU 26.32
121 8 Leo Mikkonen 2002 Cetus 26.79
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet Erä 12 (13), Senior
ID
Rata
Nimi
Seura
09.55
Ilm.Aika
Startti:
260 1 Atte Mikael Lindholm 2001 SWIM 26.60
658 2 Mikael Laakso 1997 Race Club 25.84
456 3 Arttu Erkinaro 1992 OU 25.53
370 4 Anton Herrala 1993 TaTU 23.96
189 5 Veeti Ruohtula 2001 JoUS 24.83
630 6 Erik Nurmi 2001 Vanders 25.63
187 7 Miika Tolvanen 1996 JoUS 26.16
651 8 Elias Päivinen 1997 Plaani 26.75
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet Erä 13 (13), Senior
ID
Rata
Nimi
Seura
Ilm.Aika
Startti:
09.57
188 1 Roope Eiserbeck 1999 JoUS 26.46
124 2 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus 25.78
204 3 Marco Conati 1999 JoUS 25.40
21 4 Niko Mäkelä 1998 HSS 23.74
557 5 Eemil Varho 1997 UiTa 24.83
281 6 Juha Kollin 1993 VUS-VSS 25.59
567 7 Jakob Sievers 2000 UiTa 26.09
122 8 Eemil Kylmä 2001 Cetus 26.67
18-06-2021 08.22.08 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner