2022-05-21   20:18:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma SM-Uinnit 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

2. päivä aikuiset alkuerä

Document
Osallistujaluettelo
SM-Uinnit
Paikka: Kuntolaakso Järjestäjä: SUiL & KuUS
Allas: 50m kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021
19 200m Rintauinti Naiset 17 ja nuoremmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 468 Pinja Taskila 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 2:35.08
2 489 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:35.65
3 478 Viivi Säntti 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 2:39.54
4 579 Meeri Yli-Äyhö 2004 Uinti Tampere FIN 2:41.55
5 43 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 2:41.86
6 471 Olga emilia Mattila 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 2:42.18
7 134 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo FIN 2:42.67
8 480 Saara Niemi 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 2:42.75
9 152 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo FIN 2:43.72
10 624 Iida Heikkinen 2004 Uinti Imatra FIN 2:43.90
11 412 Daniela Lietzén 2006 Åbo Simklubb FIN 2:44.26
12 588 Siiri Mätäsjärvi 2004 Uinti Tampere FIN 2:44.51
13 292 Enni Kinnunen 2005 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 2:45.80
14 586 Siiri Ala-Karvia 2004 Uinti Tampere FIN 2:46.46
15 551 Sofi Andström 2005 ORCA Helsinki FIN 2:46.53
16 155 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo FIN 2:48.54
17 92 Aminata Barrow 2004 Simmis Wanda ry FIN 2:48.75
18 79 Vlada Guljajeva 2004 Riihimäen Uimaseura FIN 2:48.82
19 528 Julia Tuura 2004 Swimming Club Rovaniemi FIN 2:49.11
20 637 Mea Melissa Miettinen 2005 Vanders FIN 2:49.52
21 142 Enni Tammilehto 2006 Cetus Espoo FIN 2:49.62
22 332 Emilia Rahola 2006 Porin Uimaseura FIN 2:49.93
23 302 Ellen Williamsson 2006 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 2:50.16
24 631 Milla Strandberg 2005 Vanders FIN 2:50.16
25 603 Saaga Keränen 2006 Uinti Tampere FIN 2:50.19
26 538 Silva Salonniemi 2006 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:50.29
27 86 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 2:50.39
28 150 Matilda Leppänen Cetus Espoo 2:51.06
2007 FIN
29 477 Inka Elamaa Oulun Uinti 1906 2:51.11
2004 FIN
30 453 Iinu Tiainen Oulun Lohet 2:51.21
2007 FIN
31 29 Sofia Nurkkala Helsingfors Simsällskap 2:52.27
2004 FIN
32 248 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit 2:52.91
2006 FIN
33 540 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:53.00
2007 FIN
34 153 Kaarina Rihte Cetus Espoo 2:53.30
2005 FIN
35 47 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap 2:53.92
2006 FIN
36 499 Salli Sepponen Oulun Uinti 1906 2:53.95
2007 FIN
37 447 Ellen Krüger Oulun Lohet 2:54.34
2007 FIN
38 95 Oosa Mattila Simmis Wanda ry 2:54.87
2006 FIN
39 482 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 2:54.94
2005 FIN
40 644 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2:55.03
2004 FIN
41 301 Joanna Högback Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
2:55.34
2007 FIN
42 323 Eerika Ekdahl 2007 Nivalan Saukot FIN 2:55.48
43 299 Veera Välivainio 2005 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 2:55.77
44 235 Siiri Haverinen 2007 Lahden Uimaseura FIN 2:55.83
45 267 Nelli Kiho 2008 Swimming Jyväskylä FIN 2:55.91
46 525 Milla Marttila 2005 Kempeleen Pyrintö FIN 2:55.92
47 294 Aamu Knuuttila 2004 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 2:56.59
48 575 Salla Rantala 2004 Uinti Tampere FIN 2:56.60
49 160 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 2:56.73
50 537 Jenna Luoma 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:56.91
16-06-2021 21.02.02 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner