2022-07-03   10:52:12
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for SM-Uinnit 2021

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

2. päivä aikuiset alkuerä

Document
Osallistujaluettelo
SM-Uinnit
Paikka: Kuntolaakso Järjestäjä: SUiL & KuUS
Allas: 50m kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021
20 100m Selkäuinti Miehet 18 ja nuoremmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 24 Aku Kaila 2003 Helsingfors Simsällskap FIN 57.67
2 27 Marcus Forsel 2003 Helsingfors Simsällskap FIN 58.13
3 382 Jami Ihalainen 2003 TaTu Tampere FIN 1:00.38
4 284 Teemu Oksakari 2003 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 1:01.20
5 431 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:01.29
6 565 Akseli Hakala 2003 Uinti Tampere FIN 1:01.57
7 231 Risto Martikainen 2003 Lahden Uimaseura FIN 1:01.67
8 642 Henri Heikkilä 2003 Uimaseura Aquila FIN 1:01.96
9 501 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:02.22
10 462 Paavo Erkinaro 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 1:02.27
11 634 Jesse Lintusalo 2004 Vanders FIN 1:02.31
12 403 Aapo Kinnunen 2004 Åbo Simklubb FIN 1:02.34
13 70 Juuso Rahikainen 2003 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:02.80
14 185 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura FIN 1:03.02
15 162 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 1:03.71
16 488 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:03.84
17 234 Topias Tynjä 2005 Lahden Uimaseura FIN 1:04.22
18 576 Visa Kotiniitty 2003 Uinti Tampere FIN 1:04.35
19 423 Petteri Lepola 2003 Nokian Pyry FIN 1:04.52
20 534 Benjamin Evans 2003 Swimming Club Vuokatti FIN 1:04.55
21 195 Konsta Kauppinen 2005 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:04.99
22 590 Ilja Syrjä 2004 Uinti Tampere FIN 1:04.99
23 287 Filip Jåfs 2004 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 1:04.99
24 73 Aaron Pirinen 2005 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:05.64
25 547 Matteus Einiö 2004 Gladius Kirkkonummi FIN 1:05.68
26 60 Tino Kaukonen 2004 HTU Stadi FIN 1:05.80
27 100 Eero Asikainen 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:06.03
28 404 Jeremia Varonen Åbo Simklubb 1:06.12
2004 FIN
29 361 Matias Saarinen Salon Uimarit 1:06.14
2006 FIN
30 573 Joona Kortteinen Uinti Tampere 1:06.31
2003 FIN
31 98 Aapo Tuhkanen Tuusulan Uimaseura ry 1:06.35
2005 FIN
32 243 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit 1:06.37
2003 FIN
33 497 Erblin Latifi Oulun Uinti 1906 1:06.48
2005 FIN
34 597 Antte Säilä Uinti Tampere 1:06.54
2004 FIN
35 413 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb 1:06.66
2004 FIN
36 254 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat 1:06.70
2006 FIN
37 15 Aron Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:06.83
2005 FIN
38 14 Joakim Kuhlberg Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:06.88
2004 FIN
39 154 Teo Mattelmäki Cetus Espoo 1:06.91
2005 FIN
16-06-2021 21.02.03 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner