2022-05-21   20:25:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma SM-Uinnit 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

2. päivä aikuiset alkuerä

Document
Osallistujaluettelo
SM-Uinnit
Paikka: Kuntolaakso Järjestäjä: SUiL & KuUS
Allas: 50m kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021
22 100m Perhosuinti Naiset 17 ja nuoremmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 584 Aino Hinkka 2005 Uinti Tampere FIN 1:01.94
2 31 Lotta Pälsi 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 1:03.68
3 633 Essi Ahvenainen 2005 Vanders FIN 1:06.16
4 581 Siiri Arjanmaa 2004 Uinti Tampere FIN 1:06.28
5 77 Annukka Pihkamäki 2004 Riihimäen Uimaseura FIN 1:06.74
6 430 Lilli Kulpakko 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:07.01
7 39 Ada Hakkarainen 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:07.03
8 32 Jenna Pulkkinen 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 1:07.05
9 410 Maura Bergström 2005 Åbo Simklubb FIN 1:07.15
10 429 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:07.20
11 43 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:07.29
12 406 Ellen Kaituri 2006 Åbo Simklubb FIN 1:07.76
13 364 Aliisa Soini 2007 Salon Uimarit FIN 1:07.80
14 298 Hannah Lamminmäki 2006 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 1:07.96
15 35 Gréta Beszteri 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 1:08.16
16 344 Milla Karttunen 2005 Raision Urheilijat FIN 1:08.45
17 93 Aino Hankala 2005 Simmis Wanda ry FIN 1:08.47
18 596 Aino Välimaa 2006 Uinti Tampere FIN 1:08.64
19 621 Riina Niemi 2005 Rovaniemen Uimaseura FIN 1:08.84
20 276 Teea Jestoi 2005 Kokkolan Uimaseura FIN 1:08.93
21 263 Meri Elo 2006 Swimming Jyväskylä FIN 1:09.01
22 333 Viola Karismaa 2005 Porin Uimaseura FIN 1:09.04
23 592 Noora Kylmämetsä 2004 Uinti Tampere FIN 1:09.20
24 502 Edith Ervasti 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:09.33
25 355 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura FIN 1:09.38
26 143 Iisa Karpela 2004 Cetus Espoo FIN 1:09.43
27 428 Matilda Laitinen 2004 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:09.54
28 96 Maria Karvonen 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:09.66
29 531 Maiju Huttunen 2005 Swimming Club Rovaniemi FIN 1:09.67
30 302 Ellen Williamsson 2006 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 1:09.72
31 385 Sofia Ellonen TaTu Tampere 1:09.78
2004 FIN
32 65 Anna Mattila Helsingin Uimarit 1:09.98
2004 FIN
33 232 Ebba Simberg Lahden Uimaseura 1:10.20
2007 FIN
34 589 Ida Töyrylä Uinti Tampere 1:10.24
2004 FIN
35 47 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap 1:10.49
2006 FIN
36 92 Aminata Barrow Simmis Wanda ry 1:10.60
2004 FIN
37 415 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb 1:10.65
2007 FIN
38 638 Milla Kiviranta Vanders 1:10.65
2006 FIN
39 245 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit 1:10.71
2005 FIN
40 659 Anniina Ahonen Race Club Sveitsi 1:10.83
2005 FIN
41 432 Elsa Vira Aurajoen Uinti Ry 1:10.99
2006 FIN
42 503 Olivia Riekki Oulun Uinti 1906 1:11.16
2008 FIN
43 320 Riialiina Kiljala Vieskan Uimarit 1:11.25
2008 FIN
44 490 Aada Hirvasoja Oulun Uinti 1906 1:11.32
2005 FIN
45 201 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura ry 1:11.33
2008 FIN
46 161 Ida Savolainen Cetus Espoo 1:11.38 JÄL
2007 FIN
47 90 Jenni Kurki Simmis Wanda ry 1:11.43
2005 FIN
48 135 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo 1:11.53
2006 FIN
49 600 Kiona Amelia Inkilä Uinti Tampere 1:11.66
2004 FIN
50 405 Sonila Selimi Åbo Simklubb 1:11.77
2005 FIN
51 249 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit 1:11.82
2008 FIN
52 646 Anniina Jokiniemi Nurmijärven Uinti 1:11.87
2006 FIN
53 498 Venla Talvensaari Oulun Uinti 1906 1:11.94
2006 FIN
54 434 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti Ry 1:11.95
2006 FIN
55 194 Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura ry 1:12.14
2004 FIN
56 483 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 1:12.28
2005 FIN
57 29 Sofia Nurkkala Helsingfors Simsällskap 1:12.45
2004 FIN
58 540 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:12.56
2007 FIN
59 436 Maija Lämsä Kajaanin Uimaseura 1:12.69
2005 FIN
16-06-2021 21.02.03 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner