2022-07-03   11:01:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for SM-Uinnit 2021

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

2. päivä aikuiset alkuerä

Document
Osallistujaluettelo
SM-Uinnit
Paikka: Kuntolaakso Järjestäjä: SUiL & KuUS
Allas: 50m kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021
26 50m Perhosuinti Miehet 18 ja nuoremmat
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 125 Luukas Vainio 2003 Cetus Espoo FIN 25.09
2 27 Marcus Forsel 2003 Helsingfors Simsällskap FIN 25.90
3 576 Visa Kotiniitty 2003 Uinti Tampere FIN 26.02
4 69 Joonas Maaranen 2004 Hyvinkään Uimaseura FIN 26.10
5 404 Jeremia Varonen 2004 Åbo Simklubb FIN 26.41
6 491 Jere Hannuksela 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 26.62
7 288 Simon Ravals 2003 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 26.84
8 382 Jami Ihalainen 2003 TaTu Tampere FIN 26.97
9 469 Olli-Pekka Pietarila 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 26.99
10 379 Lassi Niemi 2004 TaTu Tampere FIN 27.02
11 354 Sakari Korri 2005 Rauman Uimaseura FIN 27.05
12 602 Sebastian Rasimus 2004 Uinti Tampere FIN 27.12
13 642 Henri Heikkilä 2003 Uimaseura Aquila FIN 27.17
14 403 Aapo Kinnunen 2004 Åbo Simklubb FIN 27.21
15 411 Arttu Mäenpää 2003 Åbo Simklubb FIN 27.29
16 289 Elias Kalliokoski 2003 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 27.39
17 365 Alexander Malyshkov 2004 Salon Uimarit FIN 27.49
18 384 Eero Rautaporras 2005 TaTu Tampere FIN 27.59
19 573 Joona Kortteinen 2003 Uinti Tampere FIN 27.60
20 266 Touko Riipinen 2004 Swimming Jyväskylä FIN 27.63
21 381 Niilo Kilpeläinen 2004 TaTu Tampere FIN 27.67
22 265 Mikko Sihvo 2004 Swimming Jyväskylä FIN 27.71
23 562 Tatu Hapuoja 2003 Uinti Tampere FIN 27.72
24 98 Aapo Tuhkanen 2005 Tuusulan Uimaseura ry FIN 27.81 JÄL
25 291 Lucas Lydman 2005 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 27.83
26 580 Samuel Sainio 2005 Uinti Tampere FIN 27.85
27 635 Leo Währn 2005 Vanders FIN 27.87
28 488 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 27.88
29 634 Jesse Lintusalo 2004 Vanders FIN 27.97
30 16 William Fagerstedt 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 28.05 JÄL
31 462 Paavo Erkinaro 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 28.06
32 386 Oskar Turunen 2003 TaTu Tampere FIN 28.12
33 632 Antti Musikka 2005 Vanders FIN 28.22
34 597 Antte Säilä 2004 Uinti Tampere FIN 28.24
35 140 Oskari Repo 2003 Cetus Espoo FIN 28.30
36 100 Eero Asikainen 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 28.32
37 274 Teppo Jestoi 2003 Kokkolan Uimaseura FIN 28.40
38 254 Lauri Korpi 2006 Ilmajoen Kisailijat FIN 28.44
39 501 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 28.48
40 42 Elis Fokin 2003 Helsingfors Simsällskap FIN 28.54
41 210 Joel Paukkonen 2004 Kuopion Uimaseura FIN 28.54
42 587 Riccardo Castagno 2004 Uinti Tampere FIN 28.54
43 472 Sihan Yu 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 28.65
44 67 Nico Peltonen 2005 Hyvinkään Uimaseura FIN 28.65
45 212 Jasper Nupponen 2004 Kuopion Uimaseura FIN 28.67
46 655 Niilo Suhonen 2004 Kampuksen Plaani FIN 28.72
47 594 Lauri Mäkinen 2004 Uinti Tampere FIN 28.73
48 544 Otso Mäkivuokko 2003 Gladius Kirkkonummi FIN 28.76
49 534 Benjamin Evans 2003 Swimming Club Vuokatti FIN 28.77
50 185 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura FIN 28.80
51 234 Topias Tynjä 2005 Lahden Uimaseura FIN 28.80
52 497 Erblin Latifi 2005 Oulun Uinti 1906 FIN 28.85
53 83 Max Emil Robert Helseth Dahl 2005 Simmis Grani FIN 28.87
54 331 Juho Törmä 2005 Porin Uimaseura FIN 28.89
55 211 Tuomas Hämäläinen 2005 Kuopion Uimaseura FIN 28.90
56 574 Urho Lyytinen 2003 Uinti Tampere FIN 28.92
16-06-2021 21.02.05 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner