2022-05-21   21:37:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma SM-Uinnit 2021

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

2. päivä aikuiset alkuerä

Document
Osallistujaluettelo
SM-Uinnit
Paikka: Kuntolaakso Järjestäjä: SUiL & KuUS
Allas: 50m kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021
20 100m Selkäuinti Miehet Kaiken ikäiset
# ID Nimi Synt
ynyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 20 Niki Karlsson 2000 Helsingfors Simsällskap FIN 55.37
2 108 Roni Kallström 2001 Cetus Espoo FIN 56.17
3 440 Ronny Brännkärr 2002 Kemin Työväen Uimarit FIN 56.44
4 369 Miro Vasko 1993 TaTu Tampere FIN 56.65
5 191 Akseli Kontiainen 2002 Joensuun Uimaseura ry FIN 57.48
6 368 Petja Yritys 1993 TaTu Tampere FIN 57.53
7 24 Aku Kaila 2003 Helsingfors Simsällskap FIN 57.67
8 111 Eetu Alitalo 1999 Cetus Espoo FIN 57.78
9 27 Marcus Forsel 2003 Helsingfors Simsällskap FIN 58.13
10 392 Emil Hanski 1999 Åbo Simklubb FIN 58.28
11 188 Roope Eiserbeck 1999 Joensuun Uimaseura ry FIN 58.98
12 220 Jasu Ovaskainen 2002 Lahden Uimaseura FIN 59.20
13 382 Jami Ihalainen 2003 TaTu Tampere FIN 1:00.38
14 117 Otto Sormunen 2002 Cetus Espoo FIN 1:00.66
15 284 Teemu Oksakari 2003 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 1:01.20
16 431 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:01.29
17 373 Pirkka Perkola 2001 TaTu Tampere FIN 1:01.40
18 565 Akseli Hakala 2003 Uinti Tampere FIN 1:01.57
19 231 Risto Martikainen 2003 Lahden Uimaseura FIN 1:01.67
20 642 Henri Heikkilä 2003 Uimaseura Aquila FIN 1:01.96
21 501 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:02.22
22 462 Paavo Erkinaro 2003 Oulun Uinti 1906 FIN 1:02.27
23 634 Jesse Lintusalo 2004 Vanders FIN 1:02.31
24 403 Aapo Kinnunen 2004 Åbo Simklubb FIN 1:02.34
25 70 Juuso Rahikainen 2003 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:02.80
26 185 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura FIN 1:03.02
27 162 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 1:03.71
28 271 Hugo Mattola 2001 Kokkolan Uimaseura FIN 1:03.74
29 488 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:03.84
30 208 Ville Ihalainen 1996 Kuopion Uimaseura FIN 1:03.88
31 234 Topias Tynjä 2005 Lahden Uimaseura FIN 1:04.22
32 576 Visa Kotiniitty 2003 Uinti Tampere FIN 1:04.35
33 330 Lauri-Luukas Jäntti 2002 Porin Uimaseura FIN 1:04.50
34 423 Petteri Lepola 2003 Nokian Pyry FIN 1:04.52
35 534 Benjamin Evans 2003 Swimming Club Vuokatti FIN 1:04.55
36 461 Valtteri Taskinen 2002 Oulun Uinti 1906 FIN 1:04.92
37 195 Konsta Kauppinen 2005 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:04.99
38 590 Ilja Syrjä 2004 Uinti Tampere FIN 1:04.99
39 287 Filip Jåfs 2004 Vaasan Uimaseura - Vasa
Simsällskap
FIN 1:04.99
40 73 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi ry 1:05.64
2005 FIN
41 547 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi 1:05.68
2004 FIN
42 60 Tino Kaukonen HTU Stadi 1:05.80
2004 FIN
43 100 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura ry 1:06.03
2004 FIN
44 404 Jeremia Varonen Åbo Simklubb 1:06.12
2004 FIN
45 361 Matias Saarinen Salon Uimarit 1:06.14
2006 FIN
46 573 Joona Kortteinen Uinti Tampere 1:06.31
2003 FIN
47 98 Aapo Tuhkanen Tuusulan Uimaseura ry 1:06.35
2005 FIN
48 243 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit 1:06.37
2003 FIN
49 497 Erblin Latifi Oulun Uinti 1906 1:06.48
2005 FIN
50 597 Antte Säilä Uinti Tampere 1:06.54
2004 FIN
51 413 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb 1:06.66
2004 FIN
52 254 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat 1:06.70
2006 FIN
53 15 Aron Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:06.83
2005 FIN
54 14 Joakim Kuhlberg Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:06.88
2004 FIN
55 154 Teo Mattelmäki Cetus Espoo 1:06.91
2005 FIN
16-06-2021 21.02.42 Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 Lisensoitu: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner