Program for Mostveno in posamicno DP za ml. decke in ml. deklice 2021
Below are all entry- and startlists shown by session.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2021
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Branik |
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Jul 17, 2021 to Jul 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men
|
Final 1 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ml. dečki |
30.78 |
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
2 |
|
Luka Legiša |
2011 |
PK Ilirija Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
PK Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
PK Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
5 |
|
David Planko |
2010 |
PK Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
6 |
|
Danilo Obačkič |
2009 |
PK Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 2 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
1 |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
PD Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2 |
|
Anej Smole |
2010 |
PD Maribor |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
3 |
|
Tian Majdič |
2011 |
PK Kamnik |
58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
4 |
|
Alin Adrović |
2012 |
PD Maribor |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
5 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
PK Kamnik |
58.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
6 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
ŠD Riba Ljubljana |
1:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
7 |
|
Žiga Karner |
2009 |
PK Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
8 |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
PD Maribor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 3 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
270 |
1 |
|
Tian Žvar |
2011 |
PK Torpedo Ljubljana |
55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
2 |
|
Tibor Starc |
2011 |
PK Ribnica |
53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Rene Markov |
2010 |
PK Branik Maribor |
51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
4 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
PK Torpedo Ljubljana |
50.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
5 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
PK Olimpija |
51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
6 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
PD Maribor |
51.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
7 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
PK Ljubljana |
54.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
8 |
|
Bor Vilfan Kožuh |
2011 |
ŠD Riba Ljubljana |
57.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 4 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
1 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
PD Maribor |
50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
PK Olimpija |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
3 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
ŠD Aqua Ljubljana |
49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Domen Maček |
2010 |
PK Triglav Kranj |
49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
5 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
PK Kamnik |
49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
6 |
|
David Trampuž |
2011 |
ŠD Aqua Ljubljana |
49.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
7 |
|
Žak Godec |
2011 |
PD Maribor |
49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
8 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
PK Branik Maribor |
50.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 5 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
1 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
PK Kamnik |
48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
2 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
PK Neptun Celje |
47.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
PK Ilirija Ljubljana |
47.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
4 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
PK Ilirija Ljubljana |
47.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
5 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
DVŠ Posejdon Celje |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
6 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
DVŠ Posejdon Celje |
47.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
7 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
PK Branik Maribor |
48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
8 |
|
Matija Vaš |
2011 |
DVŠ Posejdon Celje |
48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 6 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Brin Poljak |
2011 |
PK Olimpija |
46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
2 |
|
Rene Povšič |
2009 |
PK Koper |
46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
PK Olimpija |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
PK Radovljica |
45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
5 |
|
Ožbe Pfajfar |
2009 |
PK Celulozar Krško |
45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
6 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
PK Olimpija |
45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
7 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
PK Ilirija Ljubljana |
46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
8 |
|
Nik Bratkovič Koleša |
2009 |
PK Ilirija Ljubljana |
46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 7 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
PK Radovljica |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
2 |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
PD Maribor |
44.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Nejc Bučar |
2010 |
PK Branik Maribor |
44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
4 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
5 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
ŠD Riba Ljubljana |
44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
6 |
|
Filip Nahtigal |
2010 |
PK Olimpija |
44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
7 |
|
Valter Grm |
2011 |
PK Ljubljana |
44.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
8 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
PK Celulozar Krško |
45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 8 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
1 |
|
Max Koren |
2011 |
PK Fužinar Ravne |
43.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
2 |
|
Lan Pribac |
2009 |
PK Biser Piran |
43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
3 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
PK Ribnica |
43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
PK Radovljica |
43.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
5 |
|
Luka Remškar |
2010 |
PK Koper |
43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Žiga Volk |
2009 |
PK Ljubljana |
43.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
7 |
|
Jak Novak |
2010 |
ŠD Aqua Ljubljana |
43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
8 |
|
Nik Perc |
2009 |
PK Neptun Celje |
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 9 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1 |
|
Nejc Maher |
2009 |
PK Radovljica |
42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
2 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
PK Koper |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
3 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
PK Velenje |
41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
PK Ilirija Ljubljana |
41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
PK Ilirija Ljubljana |
41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
PK Triglav Kranj |
41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
7 |
|
Miha Leskovar |
2010 |
PK Ilirija Ljubljana |
42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
8 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
PK Neptun Celje |
42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 10 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Nino Capello |
2009 |
PK Neptun Celje |
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
2 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
39.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
3 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
PK Torpedo Ljubljana |
38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
4 |
|
Miha Čujež |
2010 |
PK Neptun Celje |
38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
5 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
PK Neptun Celje |
38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
6 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
PK Koper |
39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
7 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
PK Fužinar Ravne |
39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
8 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
PK Radovljica |
40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Backstroke Men |
Final 11 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
1 |
|
Nace Valantič |
2009 |
PK Nova Gorica |
37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
2 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
ŠD Riba Ljubljana |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
PK Ljubljana |
35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
4 |
|
Enej Mešić |
2009 |
PK Olimpija |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
5 |
|
Nik Markač |
2009 |
PK Fužinar Ravne |
35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
PK Ljubljana |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Matic Sečnik |
2009 |
PK Triglav Kranj |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
8 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
PK Radovljica |
38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-07-15 07:19:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|